Susisiekime!

  Turite klausimų dėl buitinės technikos pasirinkimo, pajungimo, remonto ar naudojimo? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus!

  Suremontuosime sugedusią, prasčiau veikiančią arba visai nebeįsijungiančią tešlos maišyklę Kaune ir Kauno rajone. Turime didelę patirtį, galime teikti nuotolines konsultacijas arba įvykdyti diagnostiką mūsų Kauno techniniame servise.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Tešlos maišyklių atgabenimas į remonto centrą

  Jeigu turite tokią galimybę, atgabendami maišyklę į remonto centrą, gausite nemokamą diagnostiką. Be to, norintiems Kaune maišyklę remontuoti patiems, padėsime įsigyti reikiamas detales.

  Kodėl verta mus rinktis?

  Buitinę techniką Salvata meistrai remontuoja jau virš 25 metų. Turime daugybę patenkintų privačių ir verslo klientų, o atliktiems darbams taikome garantiją.

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.

  Tešlos maišyklių remontas Kaune ir Kauno rajone

  Tešlos maišyklių remontas praverčia visiems vartotojams, kurie mėgsta gaminti kepinius arba tuo užsiima profesionaliai ar pusiau profesionaliai. Mūsų meistrai turi kompetenciją ir gali suremontuoti beveik bet kurio modelio maišyklę.

  Diagnostika ir konsultacijos

  Jeigu norite susisiekti su Salvata meistrais, galite rasti visą kontaktinę informaciją kontaktų skiltyje. Pokalbio metu nupasakokite visas problemas siejančias su jūsų įrenginiu. Taip pat galite užpildyti užklausos formą, kurioje pateikti visą vertingą informaciją mūsų meistrams.

  D.U.K

  Kiek laiko užtrunka suremontuoti tešlos maišykles Kaune?

  Didžiąją dalį gedimų sutvarkome greičiau nei per 24 valandas nuo jų įregistravimo.

  Kokia yra tešlos maišyklių remonto kaina?

  Viskas priklauso nuo maišyklės modelio ir gedimo rimtumo. Visgi remonto darbų kaina prasideda nuo keliasdešimties eurų. Dažniausiai remontas kainuoja pigiau nei naujos maišyklės pirkimas.

  Kokiais būdais galiu atsiskaityti už paslaugas?

  Grynaisiais, pavedimu, mokėjimo kortele.