Viskas apie televizorius

Televizija yra vienas pagrindinių pramogų šaltinių. Nuo pat pradžių jis turi svarbią reikšmę kiekvieno žmogaus gyvenime. Kai televizorius pradeda strigti mėgstamos laidos viduryje arba pradeda rodyti neryškius vaizdus, ​​tai tikrai nuliūdina. Taigi priežastis, kodėl televizoriaus taisymas yra didesnis vaidmuo prietaisų remonto versle. Televizija yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Tai yra pramogų šaltinis jau labai ilgą laiką. Nors šiandien technologijos mums taip pat siūlo daugybę kitų pramogų priemonių, televizija yra nepakeičiama.

Televizijos tipai:

1. CRT

CRT reiškia katodinių spindulių vamzdį, o televizoriai. CRT televizorių naudojimas datuojamas taikant kineskopo techniką vaizdų rodymui, televizorių sudaro projektoriaus pistoletas ir ekranas. Ankstesnis CRT buvo tik juodai baltos spalvos. Dėl technologijų pažangos į rinką atėjo ir spalvoti kineskopiniai televizoriai. Šiais laikais LCD ir LED televizoriai yra labiau žinomi.

2. LCD

LCD reiškia skystųjų kristalų ekraną. Tai išplėstinė CRT forma. Be to, jis yra daug lengvesnis ir plonesnis nei CRT. Skystųjų kristalų televizoriai naudoja skystuosius kristalus vaizdams kurti.

3. Šviesos diodas

LED televizorių technika yra daug panašesnė į LCD. Vienintelis jų skirtumas yra jų apšvietimo sistema. LED reiškia šviesos diodą ir, kaip rodo pavadinimas, jis naudoja šviesos diodus. Šie diodus skleidžiantys žibintai gali būti už ekrano arba aplink jo kraštus. Taigi, palyginti su tuo, LED televizoriai energiją taupo labiau nei LCD.

4. Plazma

Plazminį televizorių sudaro visiškai kitokios technologijos nei kitose televizoriuose. Ji turi plazmą, užfiksuotą tarp dviejų ekrano sluoksnių. Plazma yra tarp jų įstrigę įkrautos dujos. Kai televizorius įkrautas, plazmos dujos apšviečia reikiamo spalvų intensyvumo taškus. Veiksmingas plazminės televizijos pranašumas yra tai, kad jis suteikia platų žiūrėjimo kampą. Trūkumas yra jo energijos suvartojimas, nes tokio pat dydžio kaip LCD ekranas plazminis televizorius atima daugiau energijos vaizdams rodyti.

5. O-LED

O-LED reiškia organinį šviesą skleidžiantį diodą ir susideda iš visiškai kitokios nei LED šviesos diodų. Jis naudoja organinę medžiagą. Tam nereikia jokio apšvietimo, kad būtų galima kurti vaizdus. Vietoj to, tiesioginis elektros energijos tiekimas ir anglies kiekis gali veiksmingai pasiekti šią užduotį. Dėl šios priežasties O-LED televizoriai yra ypač ploni, o spalvos yra kur kas geresnės nei bet kuri televizoriaus technologija. Tai brangu dėl daugybės pranašumų ir didelio dydžio.

Ar verta taisyti televiziją namuose?

Jei turite išankstinių žinių ir įgūdžių taisydami televizorių, jums patartina išspręsti esamą problemą namuose. Tačiau nebandykite taisyti savo brangaus televizoriaus, jei neturite žinių. Tai gali sukelti kitų rimtų problemų. Šiandien televizorių technologijos yra tokios pažangios, kad gali nežinoti, kuri technologija ją paveikė. Taigi visada pasikonsultuokite ir paskambinkite profesionaliam televizoriaus remontininkui.