Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vis labiau didėjant gyvenimo tempui, mes vis mažiau laiko praleidžiame namuose. Dėl to labai norisi, kad grįžus po dienos darbų, nevargintų buities darbai ir nereiktų gaišti papildomai laiko jų atlikimui. Tam, tereikia pasirūpinti kokybiška šiuolaikine buitine technika, kuri ne tik padės sutaupyti laiko, bet ir leis komfortiškai gyventi. Visgi, jei netikėtai sugedo jūsų buities prietaisas ir reikalingas skubus remontas, tuomet Salvata Elica servisas gali suteikti itin operatyvią pagalbą

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Elica stambios ir smulkios technikos remontas

  Patyrę Salvata buitinės technikos meistrai, ne tik atliks stambios ar smulkios buitinės technikos gedimų diagnostiką, bet ir įvairaus sudėtingumo remonto darbus. Tai leis jums be jokio streso atiduoti sugedusį daiktą į patikimas rankas ir naudotis juo po remonto, lyg nauju. Tai bene viena iš nedaugelio buitinės technikos remonto įmonių, kurios garantuoja remonto darbų atlikimo kokybę ir suteikia garantiją. 

  Salvata Elica servisas suteiks visą būtiną pagalbą, tuomet kai nustos galioti garantija po buitinio prietaiso įsigijimo. Todėl galima kreiptis profesionalios pagalbos, nepaisant to, kas yra šio daikto gamintojas ir koks jo modelis. Daugiametė meistrų patirtis ir platus techninių priemonių bei detalių asortimentas, leidžia sutvarkyti bet kurį daiktą.

  Numatytam garantiniam terminui pasibaigus, visada galite kreiptis į nepriklausomus Salvata Elica buitinės technikos meistrus, kurie atliks gedimų diagnostiką ir suteiks reikalingas paslaugas, tokias kaip po-garantinis remontas, taisymas, techninė priežiūra ir kt.

  Elica buitinės technikos remonto kaina

  Paslaugų kainos priklauso nuo individualios situacijos, tačiau imant kainų vidurkį, galima sakyti, kad daugumos gedimų remontas prasideda nuo 25 Eur. Savo patogumui, meistrą galite išsikviesti į namus telefonu arba užpildžius užklausą internetu. Kokia bus galutinė taisymo kaina, nustatys meistras, atlikęs prietaiso patikrą.

  Salvata Elica servisas operatyviai reaguoja į užklausas, o profesionalūs meistrai greitai ir atsakingai atlieka gedimų diagnostiką, ir įvairaus pobūdžio remonto darbus. Teikiama ir itin skubaus remonto paslauga Vilniuje, kuomet gedimai yra pašalinami per 24 valandas. Šiuo metu visos pagrindinės remonto ir techninio aptarnavimo paslaugos yra teikiamos būtent Vilniuje ir 50 km spinduliu aplink jį. Visai suremontuotai technikai yra teikiama garantija nuo trijų mėnesių. Remonto ir techninės priežiūros paslaugos yra teikiamos tiek verslo klientams, tiek privatiems asmenims.

  Jei nusprendėte buitinę techniką remontuotis patys, tuomet Salvata servisas gali užsakyti jums reikalingas detales. Jei jums aktualus Elica dalių užsakymas, tuomet galite užsakyti šią paslaugą, užpildydami internetinėje svetainėje pateiktą užklausos formą. Reikiamos atsarginės dalys atkeliaus į Jūsų namus itin greitai! Tam, kad užsakymas būtų patvirtintas, nepamirškite nurodyti buitinės technikos rūšį, modelį ir visą kitą reikiamą informaciją.

  Įsirenginėjantiems naujus namus (ir ne tik), siūlome paslaugą – Elica technikos pajungimas, kuomet patyrę meistrai atvyks pas jus ir profesionaliai pajungs reikiamą buitinę techniką.

  Trumpa atmintinė, norint išsikviesti buitinės technikos meistrą

  • Salvata.lt – meistrai, kurie atlieka pačių įvairiausių gamintojų ir buitinės technikos modelių bei rūšių gedimų diagnostikos ir remonto darbus.
  • Galima kreiptis dėl: stambios ir smulkios buitinės technikos: skalbyklių, džioviklių, kaitlenčių, šaldytuvų, dujinių ir elektrinių viryklių, kavos aparatų, dujinių bei elektrinių orkaičių, indaplovių, gartraukių, boilerių, ledo generatorių, mikrobangų krosnelių ir kitų rūšių prietaisų, gedimų.
  • Taip pat atliekamos ne tik elektronikos ar mechanikos gedimų šalinimas, bet galima užsakyti ir originalias detales, senąsias, pakeičiant naujomis.
  • Atliekami ne tik diagnostiniai, bet ir profilaktiniai buitinės technikos priežiūros darbai: valymas, nukalkinimas, tarpinių keitimas, nuriebalinimas ir kt.
  • Visiems atliktiems darbams ir pakeistoms dalims suteikiama iki 12 mėnesių garantija.
  • Elica technikos meistro iškvietimas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone Jums kainuos nuo 25 Eur. Atlikus gedimo diagnostiką, bus nustatyta viso reikalingo remonto kaina. O jei sugedusį daiktą į mūsų remonto dirbtuves pristatysite patys, tuomet gedimo diagnostika Jums truks nuo 3 iki 5 darbo dienų ir kainuos nuo 15 eurų.
  • Jūsų patogumui nepriklausomas Salvata Elica servisas teikia skubaus remonto paslaugas, kuomet gedimo diagnostika ir remonto darbai yra atliekami per 24 valandas.

  Patikėkite savo buitinės technikos remontą tikriems profesionalams, kurie yra pasiruošę  nepriekaištingai atlikti visus būtinus remonto darbus!

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95