Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  JŪSŲ ORKAITĖ:

   • Nebepajėgi kepti pyragus arba picas?
   • Užstrigo arba neveikia jos ventiliatorius?
   • Nešildo?
   • Neįsijungia?
   • Įskilo ar sudužo jos stiklas?

  Nors išsivysčiusi buitinė technika neįtikėtinai palengvina mūsų gyvenimus, ji tuo pačiu juos gali ir apsunkinti paprasčiausiai sugesdama. Visgi, nerimauti nėra ko, kadangi mes čia esame tam, kad Jums padėtume! Salvata dujinių, elektrinių orkaičių remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone bus suteiktas tada, kai to labiausiai reikės. Kvieskite mūsų kvalifikuotus orkaičių meistrus į namus šiandien arba pristatykite savo įrenginius į remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius.

  Nuo šiol orkaičių remontą teikiame ir Kaune!

  Visi Salvata meistrai buitinės technikos remonto srityje turi daugiau nei 10 metų darbo patirties, todėl esame garantuoti savo teikiamų paslaugų kokybe. Orkaičių taisymas neretai gali tapti sudėtingu uždaviniu, tačiau mes – net ir pačias sunkiausias užduotis sugebame atlikti nepriekaištingai gerai. Domina orkaitės remonto kaina? – susisiekite dabar. Atvyksime, apžiūrėsime, o po diagnostikos pateiksime viliojantį kainos pasiūlymą. Gaukite individualų pasiūlymą dabar. Suremontuotiems prietaisams taikome garantiją nuo 3 mėnesių!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAIP IŠKVIESTI ORKAITĖS MEISTRĄ?

  Elektrinių, dujinių orkaičių meistrus galite iškviesti paskambinę mūsų telefonu: 8 700 800 95 arba užpildę užklausą pateiktą mūsų internetinėje svetainėje. Priklausomai nuo paros meto, remonto specialistai dažniausiai atvyksta per 1-24 valandas nuo iškvietimo užregistravimo. Pabrėžtina, kad kviečiant meistrą savaitgaliais, atvykimo laikas gali būti ilgesnis dėl trumpesnių darbo valandų. Užsakius orkaitės taisymo paslaugas iš Salvata, meistro atvykimas ir išsamios rekomendacijos naujos orkaitės pasirinkimo (esant poreikiui) klausimais bus suteikiamos NEMOKAMAI. Jeigu po apžiūros nustatoma, kad prietaisas yra nepataisomas, jo remontuoti neapsimoka ar klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia paslaugų atsisakyti – taikomas vienkartinis 45 € mokestis už meistro atvykimą ir buitinės technikos patikrą.

  small-oven

  ORKAIČIŲ REMONTO KAINA

  Orkaičių remonto kaina yra nustatoma atsižvelgiant į tris pagrindinius kriterijus: 1. gedimo pobūdį; 2. problemos sprendimui reikiamą darbo laiką; 3. trūkstamų / keičiamų dalių vertę. Tik įvertinus visus šiuos tris aspektus, galime pateikti konkretų kainos pasiūlymą.

  Bendro sąrašo, kuriame būtų pateikiami visi darbai ir jų fiksuota kaina neturime ir vargu ar kada nors turėsime. Paprastai tariant, taip yra dėl didelės prietaisų įvairovės ir skirtingo jų stovio. Šiomis dienomis buitinės technikos pasirinkimas itin platus. Jeigu kalbėsime apie orkaites, tai vien šioje srityje yra daugybė prekinių ženklų, gaminančių tokio pobūdžio techniką: AEG, Allenzi, Amica, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Cata, Electrolux, Fornelli, Franke, Freggia, Gorenje, Hansa, Hoover, Hotpoint, Hotpoint-Ariston, Indesit, Nardi, Samsung, Schlosser, Siemens, Teka, Whirlpool, Zanussi ir daugybė kitų. Ką jau kalbėti apie skirtingus dujinių, elektrinių orkaičių modelius, pasirodančius kiekvienais metais. Mėgstame teigti, kad kiekvienas iškvietimas yra unikalus. Taip visų pirma yra dėl pačio prietaiso skirtingos specifikos.

  Antras dalykas, kuris prideda kiekvienam remonto darbo unikalumo – prietaisų stovis. Vienos orkaitės gali būti prižiūrimos atsakingai, kitos atsainiau. Be to, vienų prietaisų gedimai būna sudetingesni, kitų paprastesni – identifikuoti ankstyvoje stadijoje. Dėl visų minėtų priežasčių, orkaičių remonto kaina nėra fiksuota. Ji nustatoma meistrui atlikus diagnostinę apžiūrą.

  Domina orkaičių taisymas? Norite gauti individualų pasiūlymą? Kvieskite Salvata šiandien!

  AR VERTA TAISYTI?

  Patirtis rodo, kad beveik visais atvejais orkaičių remontas yra finansiškai palankesnis nei naujo prietaiso įsigijimas. Neretai žmonės, susidūrę su įrenginio gedimu, iš karto keliauja į artimiausią parduotuvę ir perka naują. Tai yra klaidinga įvykių seka. Jeigu Jūsų orkaitė neįsijungia, nešildo – pirmiausiai reikėtų kreiptis į profesionalus. Galbūt gedimas nėra toks opus kaip kartais gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Esama atvejų, kai pilnam prietaiso atstatymui užtenka vos kelių dalių pakeitimo, nors iš pradžių atrodė, jog jis jau yra nepataisomas. Specialistų iškvietimas gali sutaupyti išties daug pinigų ir laiko. Juk tam, kad iškviestumėte technikos meistrus pakanka vos keletos minučių, o nauda – didelė. Net ir tuo atveju, kai orkaitės taisyti jau neverta, neliksite ant ledo. Salvata meistrai yra kompetentingi savo sferoje, puikiai išmanantys šiuolaikines technologijas ir gebantys pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį naują prietaisą. Taigi, sutaupysite daugybę laiko, kuris būtų skritas klaidžiojimui po fizinių parduotuvių lentynas ar internetinių parduotuvių katalogus.

  Orkaičių remontas Vilniuje ir Kaune

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Orkaičių meistro iškvietimas į namus

  Salvata orkaičių remonto paslaugos yra teikiamos visame Vilniaus mieste. Meistrai atvyks į visus mikrorajonus, nesvarbu tai būtų Žirmūnai, Šnipiškės, Antakalnis ar Pilaitė. Jeigu Vilnius yra Jūsų gyvenamasis miestas ir Jums reikalingos remonto paslaugos – kreipkitės į mus. Visgi, neapsiribojame vien tik sostine, bet vykstame ir į jos rajonus. Klientus aptarnaujame maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink Vilnių. Išskirtiniais atvejais galime atvykti ir į tolimesnius taškus. Remonto į namus paslaugos dažniausiai teikiamos tais atvejais, kai yra remontuojama stambi buitinė technika: skalbimo mašinos, džiovyklės, orkaitės, šaldytuvai, boileriai.

  2.
  PRIETAISO PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ Adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Technikos taisymas remonto centre

  Smulki buitinė technika (ir stambi, jeigu turite transporto priemonę, kuria galėtumėte pristatyti didelius technikos prietaisus) yra laukiama Salvata remonto centre: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius.

  Paslaugos verslui

  Paslaugas teikiame ne vien privatiems asmenims, bet ir verslui. Mūsų klientų sąraše galite rasti daug garsių įmonių, kurių techniką remontuojame ir prižiūrime. Jeigu Jums reikalingas orkaičių remontas – susisiekite ir galėsime aptarti visas bendradarbiavimui būtinas sąlygas.

  KODĖL SALVATA RINKTIS APSIMOKA?

  Veiklą pradėjome dar 1995 metais, todėl esame patyrę buitinės ir profesionalios technikos meistrai. Per visą savo gyvavimo laiką suremontavome, pajungėme jau daugiau nei 100 tūkstančių įvairių prietaisų. Mūsų komandoje tik kompetentingi, savo amatą gerai išmanantys meistrai, turintys bent 10 metų darbo patirties. Pasitikime savo jėgomis, todėl visiems prietaisams, kuriems teikiame remonto taisymo paslaugas, taikome nuo 3 mėnesių kokybės garantiją. Pripažinimo sulaukiame ne tik iš savo klientų, bet ir iš organizacijų – nuo 2014 metų esame įvertinami „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatais. Nenorime, kad mūsų klientams sugedusi technika keltų daug diskomforto, todėl esant rimtesniems gedimams, galime pasiūlyti pakaitinę techniką NEMOKAMAI.

  NETENKINA ATLIKTO REMONTO KOKYBĖ?

  Dirbdami, visada vadovaujamės sukaupta patirtimi ir žiniomis, o į kiekvieną remonto darbą žvelgiame su kruopštumu bei atsakomybe.

  Esame gabūs savo nišoje, bet puikiai suprantame, kad force majeure principas yra gajus kiekviename gyvenimo etape ir visur klaidų tikrai nepavyks išvengti, kad ir kaip būtų stengiamasi. Orkaičių remontas – mūsų „arkliukas“, tačiau net ir čia visko pasitaiko. Vis dėlto, vertiname savo klientus ir visuomet ieškome kompromiso. Taigi, jeigu Jūs nesate patenkinti mūsų suteiktomis paslaugomis, manote, kad remontas buvo padarytas nekokybiškai – kreipkitės tiesiogiai į darbus atlikusį meistrą arba vadybininką. Jeigu dėl kokios nors priežasties susisiekti nepavyksta, siųskite mums el. laišką, paštu: kokybe@salvata.lt. Užtikriname, kad visos Jūsų problemos bus išspręstos neatidėliotinai ir greitai. Jeigu teigiamo kompromiso abiem pusėm rasti nepavyks – grąžinsime Jūsų sumokėtus pinigus.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kaip galima užsisakyti orkaičių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, arba pateikę klientų užklausą internetu.

  Ar priskiriama garantija po remonto orkaitės įrenginiui ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, orkaitės įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama nuo 3 mėnesių garantija.

  Ar verta remontuoti orkaitę?

  Neskubėkite pirkti naują orkaitę, iškviestas meistras atliks diagnostiką bei pasiūlys geriausią kainą, tada galėsite spręsti, ar verta taisyti.

  Ar galima pristatyti orkaitę remontui patiems į vietą?

  Taip, galite patys atvežti orkaitę remontui. Adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.