150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo dujinė ar elektrinė viryklė? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Dujinių bei elektrinių viryklių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. kokybės garantija elektrinės bei dujinės viryklės remontui
  • Galimybė tiek atvežti viryklė į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Tiek dujinių, tiek elektrinių viryklių remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Viryklės remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Dujinių/elektrinių viryklių meistro iškvietimas į namus

  Viryklių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  VIRYKLIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Viryklių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame dujinių viryklių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias dujinių/elektrinių viryklių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Kompensaciją gali gauti daugiau, nei 57 proc. Lietuvos gyventojų. Tiek yra turinčių būsto ir turto draudimą.

  Mūsų serviso išrašomus dokumentus priima visos Lietuvos draudimo bendrovės, nepriklausomai ar bendradarbiaujama su konkrečia draudimo kompanija.

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas viryklės remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  viryklės remontas
  salvata kavos aparatų remontas

  Dujinių viryklių remontas

  Prieš pradėdami remontuoti, įsitikinkite, kad dujų tiekimas į dujinę viryklę išjungtas. Antra, nustatykite, kas negerai su dujine virykle. Pažeidimai gali būti įvairūs, tačiau net ir tuo atveju, jei dujinė viryklė vis dar funkcionuoja, tai gaminimo procesui pažeidimai gali turėti turi neigiamos įtakos (ilgėja gamybos trukmė, prastėja patiekalų kokybė), girdimas spragsėjimas ir t.t. Įsitikinkite, kad degiklis yra švarus ir tinkamai suderintas su degiklio angomis. Jei reguliuojant dujinės viryklės komponentus problema neišsprendžia, gali tekti pakeisti sugedusias dalis, pvz., degiklius, valdymo rankenėles, termoporas ar dujų vožtuvus. Susidūrus su šiomis ar kitomis problemomis, reikėtų prisiminti, kad savarankiškas dujinių viryklių taisymas nėra pats geriausias pasirinkimas.

  Nepamirškite, kad pramoninių dujinių viryklių remontas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, įrankių, o kartais ir naujų detalių. Trūkstant žinių, įrankių ir detalių, gali tekti susidurti su įvairiomis pasekmėmis, kurios nedžiugins: savarankiškos pastangos gali garantuoti ilgesnę nei įprasta remonto trukmę. Taip pat gali nutikti ir tai, kad jūs tik pabloginsite padėtį ir atvykęs dujinių viryklių meistras apskritai negalės niekuo padėti arba remontas kainuos brangiau nei galėjo kainuoti. Akivaizdu, geriausias pasirinkimas taisant pramonines dujines virykles – profesionalus dujinių viryklių remontas.

  Elektrinių viryklių remontas

  Buitinės elektrinės viryklės yra skirtos naudoti gyvenamuosiuose namuose ir paprastai yra lengviau remontuojamos nei pramoninės elektrinės viryklės. Buitinės elektrinės viryklės paprastai yra paprastesnės konstrukcijos, su standartiniais komponentais, pavyzdžiui, šildymo elementais, termostatais, valdymo rankenėlėmis ir jungikliais.  Buitinių elektrinių viryklių remontas dažnai yra pigesnis, palyginus su pramoninėmis elektrinėmis viryklėmis, dėl paprastesnės konstrukcijos ir lengvai prieinamų atsarginių dalių. Žinoma, darbo sąnaudos gali skirtis priklausomai nuo remonto sudėtingumo. Nors buitinės elektrinės viryklės  gali atlaikyti kasdienes maisto gaminimo užduotis, jos gali būti ne tokios patvarios kaip pramoninės elektrinės viryklės.

  Dažniausi dujinės viryklės gedimai

  • Degiklio gedimai 

  Visų pirma, nuimkite degiklio dangtelį nuo remontuojamo degiklio ir išvalykite degiklį. Jei degiklis neužsidega, patikrinkite, ar nėra matomų pažeidimų ar korozijos ant degiklių purkštukų (uždegiklių), Jei degiklio dangtelis yra pažeistas arba susidėvėjęs, gali tekti jį pakeisti. Degiklio dangtelius dažniausiai galima įsigyti prietaisų remonto dirbtuvėse arba internete.

  •  Dujų tiekimo linijos gedimai

  Įsitikinkite, kad dujų tiekimo linija į degiklį nėra užsikimšusi arba nėra sulenkta. Patikrinkite dujų tiekimo vožtuvą, kad įsitikintumėte, jog jis visiškai atidarytas ir leidžia dujoms tekėti į degiklį. 

  • Oro sklendės gedimai

  Oro sklendė valdo dujų ir oro mišinį, patenkantį į degiklį. Jei liepsna silpna arba netolygi, oro sklendės reguliavimas gali padėti pagerinti degiklio veikimą. 

  • Orkaitės gedimai

  Jei jūsų dujinėje viryklėje yra orkaitė, patikrinkite, ar tinkamai veikia temperatūros jutiklis, termostatas ir šildymo elementas. Jei reikia, kalibruokite arba pakeiskite šiuos komponentus, kad išlaikytumėte tinkamą temperatūros kontrolę orkaitėje.

  • Durelių gedimai

  Jei durelės tinkamai neužsidaro, patikrinkite, ar nėra pažeisti vyriai. Priveržkite atsilaisvinus varžtus ir, jei reikia, iš naujo sulygiuokite vyrius. Taip pat patikrinkite, ar durelių tarpiklis nėra susidėvėjęs ar įplyšęs. Jei durų stiklo plokštė yra įskilusi arba sudužusi, ją reikės pakeisti.

   

  Dažniausi elektrinės viryklės gedimai

  • Kaitviečių gedimai

  Elektrinės viryklės gali turėti keramikos arba indukcines kaitvietes. Kiekvienos kaitvietės taisymas gali apimti skirtingus metodus.

  • Valdymo skydelio gedimai

  Elektrinės viryklės gali turėti skaitmeninius valdiklius, jutiklinius skydelius arba specializuotus gaminimo režimus. Valdymo skydelių arba elektroninių komponentų taisymas priklausys nuo valdiklių tipo ir esamų funkcijų.

  • Orkaitės gedimai

  Orkaitės komponentų, pavyzdžiui, kaitinimo elementai, temperatūros jutikliai, taisymo procedūros priklausys nuo orkaitės konfigūracijos ir savybių. Problemos, susijusios su orkaitės durelėmis, pavyzdžiui, sugedusi tarpinė ar pažeisti vyriai, gali padidinti šilumos nuostolius ir sukelti sunkumų atidarant ir uždarant dureles.

  • Aušinimo ventiliatoriaus gedimai

  Aušinimo ventiliatorius atvėsina korpusą, valdymo skydelį ir dureles. Per didelis orkaitės įkaitimas gali reikšti aušinimo ventiliatoriaus detalių gedimus.

  • Kaitinimo elementų gedimai

  Elektrinėse viryklėse gali būti keli kaitinimo elementai, kurie gali sugesti.

  • Termostato gedimai

  Termostatas valdo orkaitės temperatūrą. Sugedęs termostatas gali sukelti netinkamą šildymą, perkaitimą arba neleisti pasiekti nustatytos temperatūros.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kokių gamintojų virykles remontuojame?

  Specialistai kvalifikuoti bei patyrę, tad remontuojame įvairių gamintojų dujines bei elektrines virykles.

  Kaip žinoti, ar apsimoka taisyti viryklę?

  Sprendimas remontuoti arba pakeisti viryklę į naują priklauso nuo saugumo sumetimų, remonto kainos, gedimo sunkumų, viryklės tarnavimo laiko ir būklės, dalių prieinamumo. Konsultacijos su profesionaliu viryklių taisymo meistru gali padėti tinkamai įvertinti dujinės ar elektrinės viryklės būklę ir padėti priimti pagrįstą sprendimą.

  Kaip ir iš kur gauti detales dujinės ar elektrinės viryklės remontui?

  Nesirūpinkitė, esant būtinybei dujinės arba elektrinės viryklės detales užsakome patys.

  Ar galima remontuoti viryklę savarankiškai?

  Savarankiškas viryklės taisymas nėra patartinas, nes remontas reikalauja specifinių žinių bei įrankių.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95