Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Indaplovė:

  • Garsiai, nesustodama burzgia?
  • Rodo gedimą?
  • Neišplauna indų?
  • Neišleidžia vandens?
  • Nesulaiko vandens?
  • Nedžiovina?
  • Pradėjo plauti ilgiau (t. y. sutriko programos ciklas)?
  • Nešildo vandens?

  Jums būtinas indaplovių remontas! Tai tik dalis populiariausių sutrikimų, identifikuojančių kėblius gedimus. Neverta delsti ir atidėlioti, nes iš patirties žinome, kad situacija tik blogės. Kvieskite Salvata indaplovių meistrus 8 700 800 95 telefonu DABAR! Jei šiuo metu negalite kalbėti – užregistruokite iškvietimą internetu 24/7. Remontuojame ir buitines, ir pramonines indaploves!

  Dabar indaplovių remonto darbus atliekame ir Kaune!

  Vis daugiau šeimų savo namų neįsivaizduoja be puikiosios pagalbininkės – indaplovės. Dėl sparčiai besivystančios buitinės technikos, tokie namų ruošos darbai, kaip: skalbimas, dulkių valymas ir indų plovimas atitenka specializuotiems prietaisams. Investuodami ir integruodami naujausias technologijas į savo aplinką, sutaupome marias laiko, kurį galime skirti laisvalaikiui. Nepaisant visos gausos teikiamų privalumų, buitinė technika pasižymi vienu „riebiu“ minusu, kurį dažniausiai gali išspręsti tik patyrę, savo amatą gerai išmanantys specialistai. Taigi, ką daryti, jeigu Jūsų indaplovė sugedo?

  Atsakymas greitas ir paprastas – kviesti Salvata meistrus!

  Indaplovių remontas – paslauga, kurią siūlome beveik nuo pat pirmųjų dienų, kada Vilniuje nutiko pirmieji indaplovių gedimai. Buitinės technikos remonto srityje dirbame nuo 1995-ųjų metų, todėl esame pasiruošę Jums padėti. Visai nesvarbu ar gedimas lengvas, ar sunkus – visus remonto uždavinius išspręsime greitai ir efektyviai. Ilgai laukti ir nerimauti tikrai neteks, susisiekite šiandien ir Jūsų technika atsidurs patikimose rankose!

  Indaplovių taisymas vykdomas Vilniuje ir Vilniaus rajone (maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink miestą). Remontuojame visų tipų indaploves – tiek laisvai statomas, tiek montuojamas į baldus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  INDAPLOVIŲ REMONTO KAINA

  Dažnai klientai klausia: kur galima rasti visų paslaugų kainyną? Kol kas bendro kainų sąrašo pateikti negalime. Kaip žinia, indaplovių gali būti įvairių. Pramoninių indaplovių ir buitinių indaplovių remonto kainos gali varijuoti. Nepamirškite kiek daug yra gamintojų, kuriančių šio tipo prietaisus: AEG, Amica, Ariston, Beko, Bomann, Bosch, Siemens, Brandt, Candy, Electrolux, ETA, Flavia, Greggia, Gorenje, Guzzanti, Hansa, Indesit, Lamona, Miele, Schlosser, Sharp, Siemens, Teka, Whirlpool ir daugelis kitų. Visų šių prekinių ženklų produkcijos remonto kainos taip pat gali skirtis tarpusavyje. Vienos detalės kainuoja brangiau, kitos pigiau, o remonto darbų kaina dažnai yra nustatoma ne vien tik įvertinus specialisto darbo laiką, bet ir užsakomų dalių vertę. Taigi, norint sužinoti tikslią kainą, siūlome kviesti vieną iš mūsų meistrų!

  Gauti specialų indaplovės remonto kainos pasiūlymą.

  Kodėl indaplovės remontą verta patikėti Salvata meistrams?

  Nusprendus remontuoti įrenginį, kitas svarbus etapas – geriausių meistrų pasirinkimas. Nors savo darbo kokybe ir komunikaciniais gebėjimais esame užtikrinti, suprantame kaip Jums gali būti sudėtinga išsirinkti. Vietoje to, kad girtumemės savo savybėmis ir darbo principais, verčiau prisistatysime naudodami elementarius faktus.

  GARANTIJA IKI VIENERIŲ METŲ

  Užsisakius indaplovės remonto paslaugas iš Salvata meistrų, atliktam taisymui ir pakeistoms detalėms (jeigu jas užsakinėsime mes) bus suteikta iki 12 mėnesių garantiją. Atsakingai žvelgiame į savo darbą, todėl žinome, kad tai, ką suremontuojame ilgaamžiškumą įgauna iš naujo.

  GEDIMO PAŠALINIMAS PER 24 VALANDAS

  Nemeluosime, viskas priklauso nuo gedimo pobūdžio, tačiau, jeigu tai standartinė situacija – indaplovės taisymas bus atliktas per maždaug 24 valandas nuo užsakymo registravimo darbo dienomis. Sunkaus gedimo atveju, meistras suteiks visą reikiamą informaciją: remonto terminą, etapus ir kainą.

  PAKAITINĖ TECHNIKA NEMOKAMAI

  Indaplovė, tai svarbus buities elementas be kurio keblu išsiversti. Tam, kad kriauklė nebūtų perpildyta nešvariais indais – į Jūsų namus pakaitinę techniką pristatysime nemokamai. Tokiu būdu Jūsų dienotvarkė nebus sudarkyta, o ryte galėsite džiaugtis karšta kava švariame puodelyje.

  ATSAKINGOS KONSULTACIJOS

  Būsimų klientų tarpe dažnai girdime debatus: ką geriau daryti – pirkti naują indaplovę ar remontuoti? Į šį klausimą, žinoma, kad nėra vieno teisingo, universalaus atsakymo. Visgi, suprantame dėl ko jis kyla… Neretai indaplovių remontas gali kainuoti lygiaverčiai naujai indaplovei. Deja, bet į tokią situacija žmonės dažnai papuola dėl neapdairaus ar nevisada sąžiningo kitų meistrų darbo. Jeigu mūsų meistrai matys, kad sugedusi indaplovė yra nebepataisoma arba jos remontuoti tiesiog neapsimoka – visada Jus informuos ir pateiks geriausią problemos sprendimo variantą.

  KONKURENCINGOS KAINOS

  Siūlomos taisymo kainos lepina mūsų klientus ir kartais erzina konkurentus. Daugiau apie kainas rasite pasileidę kiek žemiau! Norite sužinoti individualią indaplovės remonto kainą? – susisiekite su mumis šiandien!

  MEISTRAI SU PATIKIMUMO SERTIFIKATAIS

  Nuo 2014-ųjų metų Salvata IĮ kasmet yra teikiamas “Stipriausi Lietuvoje” sertifikatas, kuris identifikuoja patikimas, atsakingas ir savo įsipareigojimus tobulai vykdančias įmones. Džiaugiamės šiuo pripažinimu, skatinančiu toliau tobulėti ir siekti aukščiausio klientų pasitenkinimo mūsų paslaugomis lygio!

  Indaplovių remontas Vilniuje ir Kaune

  Indaplovių remonto paslaugas teikiame Vilniuje ir Vilniaus rajone ~50 kilometrų spinduliu. Jeigu Vilnius yra Jūsų gyvenamasis miestas, tai visai nesvarbu, kuriame mikrorajone gyvenate: Grigiškės, Lazdynai, Balsiai, Viršuliškės, Naujoji Vilnia, Senamiestis, Antakalnis, Žirmūnai, Žvėrynas, Fabijoniškės, Naujamiestis, Šnipiškės… Atvyksime visur! Jums tereikės paskambinti ir pasakyti savo namų adresą.

  Yra du būdai, kaip galime suremontuoti Jūsų indaplovę. Jums tereikia:

  1.
  IŠKVIESTI SALVATA INDAPLOVIŲ MEISTRĄ Į NAMUS

  Salvata indaplovių meistro iškvietimas į namus

  Indaplovių remontas gali būti keblus, kuomet prietaisą reikia pristatyti į servisą. Tai nėra mažas, lengvai pergabenamas krovinys, tad norint jį transportuoti, reikia atitinkamos transporto priemonės. Kitas svarbus aspektas – namų jaukumas. Kartais komfortą palikti yra labai sunku ir, žinome, kaip norėtųsi, kad visos problemos išsispręstų neišėjus iš namų erdvės. Jūsų laimei, mūsų džiaugsmui – Salvata indaplovių meistrą galite išsikviesti į namus! Atvyksime, įvertinsime situaciją, užsakysime trūkstamas atsargines technikos dalis ir jas pakeisime. O Jums, net nereikės peržengti namų durų slenksčio! Kvieskite kiekvieną dieną nuo 8 val. ryto iki 22 val. vakaro.

  2.
  PRISTATYTI TECHNIKĄ Į REMONTO CENTRĄ VILNIUJE Adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Prietaiso atvežimas į remonto centrą

  Sugedusią indaplovę taip pat galite pristatyti ir į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius. Kokia Jums iš to nauda? – klausiate. Jeigu meistrui atvykus į namus paaiškėja, kad indaplovės taisymas neapsimoka, remonto atsisakoma arba prietaisas jau yra visiškai kritinės būklės – nebepataisomas, klientas įsipareigoja sumokėti 35 € mokestį už meistro atvykimą ir technikos apžiūrą. Jei indaplovę atvešite į Salvata remonto centrą – šio mokesčio išvengsite, o prietaisas bus apžiūrėtas nemokamai. Tai puiki alternatyva norintiems sutaupyti!

  PRAMONINIŲ INDAPLOVIŲ REMONTAS

  Reikalingas pramoninių indaplovių remontas? – Salvata meistrai pasiruošę Jums padėti. Pramoninę techniką remontuojame taip pat intensyviai kaip ir buitinę. Per savo gyvavimo laikotarpį esame bendradarbiavę su daugiau kaip +3000 žymiausių, Lietuvoje veikiančių įmonių, organizacijų ar institucijų. Gebame akylai prižiūrėti pramoninę techniką, efektyviai pašalinti gedimus ir užtikrinti sklandų prietaisų veikimą bei greitą gedimų diagnozę. Domina bendradarbiavimas? – susisiekite šiandien!

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kodėl indaplovės remontą verta patikėti Salvata meistrams?

  Nusprendus remontuoti įrenginį, kitas svarbus etapas – geriausių meistrų pasirinkimas. Nors savo darbo kokybe ir komunikaciniais gebėjimais esame užtikrinti, suprantame kaip Jums gali būti sudėtinga išsirinkti. Vietoje to, kad girtumemės savo savybėmis ir darbo principais, verčiau prisistatysime naudodami elementarius faktus.

  Kokia yra indaplovių remonto kaina?

  Kaina priklauso nuo indaplovės gedimo sudėtingumo, tačiau iškvietimas yra nemokamas.

  Kokia indaplovių remonto trukmė?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal indaplovių gedimo sudėtingumą. Įprastai indaplovės remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras išviečiamas darbo dienomis.

  Ar priskiriama garantija po remonto indaplovės įrenginiui ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, indaplovės įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 12 mėnesių garantija.