150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo mikrobangų krosnelė? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Mikrobangų krosnelių remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

   

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti techniką į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2063 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Mikrobangų krosnelės remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Mikrobangų krosnelių meistro iškvietimas į namus

  Mikrobangų krosnelių taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  MIKROBANGŲ KROSNELIŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Mikrobangų krosnelių remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame mikrobangų krosnelių taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias mikrobangų krosnelių remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Mikrobangų krosnelių remontas
  Buitinės technikos remontas Vilniuje Salvata Verkių g.34B

  Mikrobangų krosnelės remontas detaliau

  Standartinės mikrobangų krosnelės remontas

  Tradicinės mikrobangų krosnelės veikia naudojant magnetroną, kuris įjungia ir išjungia maitinimą visu pajėgumu. Tai reiškia, kad gaminimo metu mikrobangų krosnelė pakaitomis veikia visa galia ir be galios. Standartinėse mikrobangose ​​gali kilti tokių gedimų kaip sugedęs magnetronas (komponentas, generuojantis mikrobangų energiją), sugedę durų jungikliai, pažeistas bangolaidžio dangtelis, netinkamai veikiantis valdymo skydelis arba perdegę saugikliai. Visų pirma, gedimą reikia diagnozuoti atliekant vizualinę apžiūrą. Atlikus apžiūrą, gali reikėti pakeisti tokius komponentus kaip magnetronas, durų jungikliai, bangolaidžio dangtis ir pan.

  Mikrobangų krosnelių su konvekcija remontas

  Mikrobangų krosnelės su konvekcija naudoja galios transformatorius, kad teiktų nuolatinį mikrobangų energijos srautą įvairiais galios lygiais. Užuot įjungę ir išjungę maitinimą, jie gali reguliuoti galios lygį, kad užtikrintų nuoseklų energijos srautą. Tai leidžia tiksliau ir tolygiau gaminti maistą. Mikrobangų krosnelėje su konvekcija gali kilti problemų, susijusių su bangolaidžio dangtelio, magnetrono, durų jungiklių, valdymo skydelio arba laikmačio gedimais. Mikrobangų krosnelių su konvekcija taisymui gali prireikti specialių žinių apie  konvekcinės  technologijas, todėl būtina pasidomėti jų remonto eiga arba, jei reikia, kreiptis pagalbos į profesionalius meistrus.

   

  Dažniausi mikrobangų krosnelių gedimai

  • Mikrobangų krosnelės relės gedimai

  Mikrobangų krosnelės relė yra atsakinga už magnetrono, kuris generuoja maisto ruošimui naudojamas mikrobangas, galios valdymą. Jis reguliuoja magnetrono skleidžiamos mikrobangų spinduliuotės kiekį, taip kontroliuojant gaminimo procesą.

  •  Magnetrono gedimai

  Jei magnetronas sugedo, mikrobangų krosnelė negalės generuoti mikrobangų, todėl maistas gali likti šaltas arba iškepti tik iš dalies. Dėl magnetrono gedimo mikrobangų krosnelėje gali kilti kibirkštys. Netinkamai veikiantis magnetronas kartais gali skleisti garsų zvimbimą ar ūžimą.

  •  Laikmačio relės gedimai

  Jei nustatėte konkretų sugedusį komponentą, pavyzdžiui, laikmačio relę arba valdymo plokštę, gali tekti jį pakeisti. 

  • Galios transformatoriaus gedimai

  Sugedęs transformatorius taip pat gali sukelti mikrobangų skleidimo problemų.

  • Kondensatoriaus gedimai

  Jei sugenda mikrobangų krosnelės kondensatorius, gali kilti įvairių problemų, pavyzdžiui, mikrobangų krosnelė gali netinkamai įkaisti, kibirkščiuoti arba visai neįsijungti. Norint atkurti tinkamą mikrobangų krosnelės veikimą, gali tekti pakeisti sugedusį kondensatorių.

  • Durelių gedimai

  Jei mikrobangų krosnelės durelės tinkamai neužsidaro arba atrodo iškreiptos ar pažeistos, gali būti sugedę durų jungikliai.

   

  Požymiai, kada jau reikia remonto

  • Prietaisas apskritai neįsijungia

  Jei mikrobangų krosnelė visiškai neįsijungia, patikrinkite maitinimo šaltinį prijungdami kitą prietaisą, kad įsitikintumėte, jog elektros maitinimo lizdas veikia. Jei lizdas yra geras, problema gali būti dėl maitinimo laido, saugiklio arba vidinių laidų gedimo, todėl gali prireikti profesionalaus remonto. Be to, mikrobangų krosnelėse paprastai yra saugiklis, kuris apsaugo prietaisą nuo įtampos šuolių. Jei saugiklis perdega, mikrobangų krosnelė gali išvis neįsijungti. Patikrinkite saugiklį ir, jei reikia, pakeiskite.

  • Neveikia indikacinės lemputės

  Įsitikinkite, kad mikrobangų krosnelė tinkamai prijungta į maitinimo lizdą ir ar nėra sugedusių laidų. Patikrinkite, ar valdymo skydelyje nėra matomų pažeidimo požymių, pavyzdžiui, įtrūkimų. Jei indikacinės lemputės yra susijusios su konkrečiomis funkcijomis arba nustatymais (gaminimo režimais arba laikmačio nustatymais), patikrinkite, ar atitinkamos lemputės veikia. Perdegusias lemputes gali tekti pakeisti.

  • Nesisuka arba lėčiau nei įprasta sukasi sukamasis padėklas

  Jei sukamasis padėklas mikrobangų krosnelėje nesisuka, tai gali būti dėl sugedusio ar susidėvėjusio variklio arba sugedusios sukamo padėklo movos. Šių dalių pakeitimas turėtų išspręsti problemą.

  • Neveikia (nesispaudžia arba atšoka) prietaisai mygtukai

  Jei durelės neužsidaro arba sugedę durų jungikliai, mikrobangų krosnelė gali neįsijungti. Mikrobangų krosnelės valdymo skydelis taip pat gali veikti netinkamai.

  •  Nešildo maisto

  Jei mikrobangų krosnelė veikia, bet nešildo maisto, tai gali būti dėl sugedusio magnetrono, kondensatoriaus ar transformatoriaus. Šiuos komponentus gali tekti pakeisti profesionaliam technikai.

  •  Neįprasti garsai

  Keisti garsai, pavyzdžiui, zvimbimas ar ūžesys, gali rodyti variklio, ventiliatoriaus ar kitų vidinių komponentų problemas. Nedelsdami išjunkite mikrobangų krosnelę ir nenaudokite jos, kol jos nepatikrins ir nepataisys profesionalus meistras.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ar galima mikrobangų krosnelę atvešti remontui į vietą?

  Taip, galite patys atvežti mikrobangų krosnelę remontui. Adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Kaip nustatyti, jog reikalingas mikrobangų krosnelės remontas?

  Sprendimas, ar verta remontuoti mikrobangų krosnelę, priklauso nuo saugumo sumetimų, remonto kainos, gedimo sunkumų, mikrobangų krosnelės tarnavimo laiko ir būklės bei efektyvumo, dalių prieinamumo ir įperkamumo. Konsultacijos su profesionaliu mikrobangų krosnelės taisymo meistru gali padėti priimti pagrįstą sprendimą, ar taisyti esamą mikrobangų krosnelę, ar įsigyti naują.

  Kaip galima užsisakyti mikrobangų krosnelių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ar galima remontuoti mikrobangų krosnelę savarankiškai?

  Savarankiškas mikrobangų krosnelės remontas nepatartinas. Remontas reikalauja specfinių žinių, tad savarankiškas remontas gali dar labiau pasunkinti prietaiso padetį.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95