Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jei reikėtų įvardinti priežastis, dėl kurių mikrobangų krosnelė gali būti naudinga virtuvėje, tai jų būtų tikrai ne viena. Tai – ne tik galimybė pašildyti įvairų maistą ar gėrimus, bet ir puikus sprendimas, gaminant kai kuriuos patiekalus, pavyzdžiui, kai staiga prireikia ištirpinti šokoladą ar sviestą kepiniams. Taigi, mikrobangės panaudojimo būdų yra daug, tačiau tuo pat metu verta pastebėti, kad ir priežasčių, dėl kurių būna reikalingas mikrobangių remontas, taip pat netrūksta.

  Kokie požymiai rodo, kad jums reikalingas mikrobangų krosnelės taisymas?

  Atvejų, dėl kurių gali prireikti mikrobangų krosnelės remonto, yra iš tiesų daug, dažniausiai pasitaikantys: prietaisas apskritai neįsijungia; neveikia indikacinės lemputės, nesisuka arba lėčiau nei įprasta sukasi kaitinimo lėkštė; sugenda mikrobangės rėle, neveikia (nepasispaudžia arba atšoka) prietaisai mygtukai. Šie ir kiti gedimai dažniausiai kyla tuo atveju, jei prietaisas naudojamas nesilaikant taisyklių (pavyzdžiui, dauguma žmonių mėgsta maistą šildyti ilgiau nei to reikia) arba jei neužtikrinama tinkama gaminio priežiūra. Tačiau taip pat svarbu akcentuoti, kad šios ir kitos problemos dar nereiškia, kad jas turėtumėte bandyti išspręsti savo jėgomis. Savarankiškas mikrobangų krosnelės remontas dažniausiai neatneša gerų rezultatų, priešingai – dažnai dar tik labiau pablogina padėtį, tad vėliau remontas kainuoja brangiau ir trunka ilgiau. Tad pats geriausias sprendimas – pasirūpint, kad buitinės technikos remontą atliktų profesionalus meistras.

  Nuo šiol mikrobangų krosneles remontuojame ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – išmintingas pasirinkimas

  Jei sugedo mikrobangė, verta kreiptis į Salvatą. Čia dirbantys mikrobangių meistrai yra sukaupę daugiametę patirtį, todėl problemas identifikuoja bei šalina greitai. Na, o prireikus naujų detalių, jums taip pat neteks susidurti – bendradarbiaujame su patikimais mikrobangių detalių tiekėjais, todėl galite tikėtis ne tik greitų sprendimų, bet ir patrauklios kainos. Ir nors kai kurie žmonės teigia, kad šis prietaisas tikrai nėra pats svarbiausias namuose, nesunku pastebėti, kad gyvenimas tampa kur kas patogesniu bei galima sutaupyti daug laiko, kai virtuvėje – puikiai veikianti mikrobangė. Būtent todėl ypač operatyviai reaguojama į problemas. Mikrobangių taisymas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone, remontas tiesiai į namus!

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Ar galima mikrobangų krosnelę atvešti remontui į vietą?

  Taip, galite patys atvežti mikrobangų krosnelę remontui. Adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Kaip nustatyti, jog reikalingas mikrobangų krosnelės remontas?

  Kai mikrobangų krosnelė neįsijugia, neveikia indikacinė lemputė, ištinka problemos su kaitinimo lėkšte ar prietaiso mygtukais, tai dažniausi požymiai, rodantys, jog reikalingas remontas.

  Kaip galima užsisakyti mikrobangų krosnelių remonto meistrą?

  Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

  Ar galima remontuoti mikrobangų krosnelę savarankiškai?

  Savarankiškas mikrobangų krosnelės remontas nepatartinas. Remontas reikalauja specfinių žinių, tad savarankiškas remontas gali dar labiau pasunkinti prietaiso padetį.