Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šiuolaikinė buitis neįsivaizduojama be automatinių skalbimų mašinų. Daugelis mūsų net neįsivaizduojame, kad dar visai neseniai žmonės ištisas valandas vargdavo skalbdami rankomis arba primityviomis neautomatinėmis mašinomis. Šiuolaikinė skalbyklė pati prileidžia reikiamą kiekį vandens, jį pašildo iki nustatytos temperatūros, priklausomai nuo audinių, juos skalauja bei sausina skirtingu tempu, pašalina nuotekas. Kad galėtų visus tuos darbus nudirbti, skalbimo mašina turi „komunikuoti“ ne tik su žmogumi, bet ir su vandentiekio, nuotekų bei elektros tinklais. Nors skalbyklė „atgyja“ vos įkišus jos kištuką į elektros rozetę, prijungti žarnas prie vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų nėra taip paprasta. Pagaliau, ir saugios elektros rozetės gali nebūti toje vietoje, kur ketinate skalbyklę statyti. Tad paprasčiausias ir saugiausias būdas pajungti skalbimo mašiną – išsikviesti kvalifikuotus meistrus.

  Per daugiau nei du dešimtmečius Salvatos meistrai pajungė daugybę skalbimo mašinų Vilniuje bei Vilniaus rajone. Jie operatyviai gali padėti ir Jums, tereikia kreiptis.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ką reiktų žinoti?

  Įsigijus skalbyklę, svarbu jai parinkti tinkamą vietą. Skalbimo mašina turi būti ne tik lengvai pasiekiama, tačiau pageidautina, greta elektros lizdo, vandetiekio ir nuotekų vamzdynų. Grindys turi būti lygios ir tvirtos, kad skalbimo mašina išliktų stabili plovimo proceso metu. Nepaisant, kad skalbyklės komplektuojamos su vandentiekio ir nuotekų žarnomis, jų ilgio gali nepakakti. Žarnos neturėtų būti per trumpos – ištemptos žarnos gali trūkti. Be to, kartais reiks atitraukti skalbyklę iš įprastos vietos grindims po ja išvalyti, užkritusiems daiktams surasti, tad jei žarnos arba elektros laidas bus per trumpi, tai padaryti bus nepatogu.

  SKALBYKLĖS PAJUNGIMO YPATUMAI

  Kad pajungimo schema netaptų dar vienu Jūsų galvosūkiu, šį darbą greitai ir kokybiškai atliks Salvatos specialistai. Juk skalbimo mašinos pajungimas prie vandentiekio arba skalbimo mašinos pajungimas į kanalizaciją reikalauja žinių, patirties, medžiagų bei įrankių.

  Skalbimo mašinos žarnos pajungimas į vandentiekį turi būti atliktas tinkamai, antraip gresia didelio potvynio pavojus. Kiek mažesnė, bet vis dėlto užliejimo katastrofa gali ištikti, jei bus blogai atliktas skalbyklės nuotekų pajungimas. Beje, jei vandentiekio vanduo yra kietas, reikalingas skalbimo mašinos filtro pajungimas, kurį, esant reikalui, taip pat atliks Salvatos meistras.

  SKALBIMO MAŠINOS ELEKTROS PAJUNGIMAS

  Elektros rozetė, į kurią jungiama skalbimo mašina, turėtų būti įžeminta. Kadangi vanduo yra laidininkas, tai kelia paildomų pavojų naudojant skalbyklę, todėl negalima naudoti buitinių ilginimo laidų, elektros rozetę įrengti turėtų tik kvalifikuotas elektrikas. Atminkite: elektros nutekėjimas gali baigtis nelaime! Elektros tinkle nuotekį „stebi“ nuotekio rėlės. Jei skalbimo mašina (ar bet koks kitas elektrinis prietaisas) blogai įžeminta, skalbyklė gali rimtai „papurtyti“. Kad taip nenutikų, gali būti reikalingas skalbimo mašinos rėlės pajungimas. Ar reikalinga rėlė, įvertins Salvatos specialistas.

  washing-machine (1)

  SKALBIMO MAŠINOS PAJUNGIMO KAINA

  Pasakyti skalbimo mašinos pajungimo kainą galime tik įvertinę, kokius darbus turėsime atlikti. Tačiau užtikriname, kad mūsų paslaugų kaina bus konkurencinga. Skambinkite telefonu 8 700 800 95, ir aptarkime darbų kainą iš karto.

  KUR IR KADA ATLIEKAMAS SKALBYKLIŲ PAJUNGIMAS

  Skalbimo mašinas mūsų meistrai pajungia Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Dažniausiai užsakymus atliekame per parą.

  1.
  KAIP UŽSAKYTI PASLAUGĄ?

  Privačių ir verslo klientų užsakymų laukiame pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val. Skambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje, tuomet mes su Jumis susisieksime.

  2.
  KAIP APMOKĖTI?

  Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, meistras išrašys kvitą. Taip pat galite apmokėti bet kokia Visa arba Mastercard debetine ar kreditine kortele arba bankiniu pavedimu.

  Kokias skalbykles montuojame?

  Salvatos meistrai montuoja šių gamintojų skalbimo mašinas: AEG, Amica, Ariston, Ariston-hotpoint, Atlant, Beko, Bosch, Camry, Candy, Daewoo, ECG, Electrolux, Freggia, Gorenje, Haier, Hansa, Hisense, Hoover, Hotpoint, Hotpoint-Ariston, Indesit, LG, Lotus, Lusia, Miele, MPM, Panasonic, Ravanson, Samsung, Saturn, Schlosser, Sharp, Siemens, VestFrost, Whirlpool, Zanussi ir kitas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95