Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Dešimtis ar šimtus kilogramų sveriančio boilerio pajungimas neturėtų tapti galvos skausmu. Salvata komanda gali jūsų namuose, verslo patalpose ar objekte sumontuoti vandens šildytuvą ten, kur norite ir taip, kaip norite.

  Patyrę meistrai turi kompetenciją ir patirtį atliekant šias užduotis visoje Lietuvoje, todėl saugiai, sklandžiai ir efektyviai prijungs horizontalius ar vertikalius šildytuvus, nepriklausomai nuo to ar jie įprasti, ar greitaeigiai. Rasime tinkamus sprendimus pagal jūsų situaciją ir galėsime sujungti šildytuvą su saulės kolektoriais. Visiems darbams suteikiame garantiją.

  Kartu su prijungimu siūlome ir techninio aptarnavimo bei priežiūros, remonto paslaugas boileriams.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  BOILERIO PAJUNGIMO YPATUMAI

  Kadangi boileris yra labai svarbus įrenginys buityje, per skubėjimą ar begalinį norą viską pasidaryti patiems, daug kas rizikuoja ir pajungimo darbus atlieka patys. Tačiau, ypač, jeigu tai darote pirmą kartą, galite padaryti klaidų, dėl kurių trumpės boilerio tarnavimo laikas, atsiras bereikalingas pavojus, galite netekti garantijos arba susidurti su kitomis problemomis.

  Labai svarbu tinkamai parinkti vietą, kur boileris bus pajungiamas. Tai priklauso ir nuo erdvės išplanavimo, ir nuo boilerio tipo bei dydžio. Boileris turėtų būti saugiai pajungiamas prie vamzdžių bei elektros įvado, kad jį būtų kuo patogiau aptarnauti bei prižiūrėti. Na, o jeigu prieš pajungiant naują boilerį reikia išmontuoti ir pakeisti seną, tai taip pat sukuria papildomų iššūkių.

  GREITAEIGIO BOILERIO PAJUNGIMAS

  Jeigu nusprendėte rinktis greitaeigius, itin greitai vandenį pašildančius boilerius, rasime jums tinkamus sprendimus.

  Greitaeigiai boileriai paprastai išsiskiria itin aukštu galingumu – per 30kW, todėl labai svarbu, kad įvadas būtų saugus bei tam paruoštas. Netinkamai atliktas darbas sukurs bereikalingas kliūtis elektros įvade bei gali net kelti pavojų. Rekomenduojame šį darbą patikėti Salvata meistrams.

  ELEKTRINIO BOILERIO PAJUNGIMAS

  Kadangi boileris yra daug sveriantis įrenginys, fiziškai sunku atlikti jo pajungimą. Na, o ką jau kalbėti apie tinkamą vandens, elektros energijos įvedimą bei saugų sumontavimą. Patiems to daryti nerekomenduojame, todėl siūlome elektrinių boilerių pajungimo paslaugą jūsų namuose ar objektuose. Pajungsime jūsų boilerį kuo arčiau vandens pų.aėmimo ir išleidimo tašk

  Galime boilerius net sujungti su jūsų atsinaujinančių energijos šaltinių – saulės kolektorių sistema. Pajungiame tiek mažo, tiek didelio tūrio pastatomus ar pakabinamus vandens šildytuvus.

  washing-machine (1)

  BOILERIO PAJUNGIMO KAINA

  Visų pajungimo paslaugų kaina yra skaičiuojama individualiai ir priklauso nuo tokių faktorių kaip:

  • Boilerio dydis ir modelis;
  • Pajungimo darbo specifikos ir papildomų darbų poreikio;
  • Jūsų lokacijos (jeigu esate už Vilniaus ar Kauno ribų, taikomas papildomas mokestis);

  Susisiekite su mūsų komanda telefonu 8 700 800 95 ir su klientų aptarnavimo specialistais aptarkite boilerių pajungimo darbų kainas. Atvykę meistrai atliks darbus, išrašys sąskaitas, paruoš kvitus.

  KUR IR KADA ATLIEKAMAS BOILERIŲ PAJUNGIMAS

  Boilerius mūsų meistrai pajungia Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Dažniausiai užsakymus atliekame per parą.

  1.
  KAIP UŽSAKYTI PASLAUGĄ?

  Privačių ir verslo klientų užsakymų laukiame pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val. Skambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje, tuomet mes su Jumis susisieksime.

  2.
  KAIP APMOKĖTI?

  Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, meistras išrašys kvitą. Taip pat galite apmokėti bet kokia Visa arba Mastercard debetine ar kreditine kortele arba bankiniu pavedimu.

  Kokius boilerius montuojame?

  Salvata meistrai turi patirtį ir kompetencijas montuojant pačių įvairiausių gamintojų, dydžių ir tipų boilerius. Dirbame su geriausiai žinomų gamintojų ir nišinių prekės ženklų boileriais. Drąsiai kreipkitės į mus, jeigu reikalingas Ariston, Atlantic, Bosch, Cointra, DAFI, De Dietrich, Delimano, Delta, Dražice, Elbet, Electrolux, Ferroli, Gorenje, Haier, Instant, Kospel, Novoterm, Stiebel Eltron, STYLEBOILER, Tatramat, Tesy, Thermex, Titans ar kitų gamintojų vandens šildytuvų pajungimas.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95