Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Norite užsakyti reikiamą detalę?

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką

  Sugedus buitinei technikai jos tvarkymui dažniausiai reikalingos pakaitinės dalys, kurios grąžina įrangos funkcionalumą ilgam laikui. Suprantama, kad kokybei pasiekti būtinos geriausios reputacijos buitinės technikos dalys, kurios atitinka konkrečios įrangos poreikius ir sutampa su ja.

  Patirtis – kokybės garantas

  Atsarginės dalys yra labai įvairios, tad natūralu, kad be patirties bei žinių rasti tokias, kurios tinkamiausios Jūsų įrangai – sunku. Tam į pagalbą ateiname mes, kadangi esame sukaupę didelę patirtį, taip pat, bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, kurie nuolat domisi inovacijomis bei siūlo jas savo klientams.

  Buitinės technikos dalių kainos

  Siūlomų dalių kainos – patrauklios, kokybė – ypač aukšta, tad nesvarbu, gyvenate Vilniuje, ar Vilniaus rajone – su tinkamomis dalimis galima grąžinti buitinei technikai funkcionalumą.

  Buitinės technikos dalys internetu

  Užsakyti reikalingas detales labai paprasta. Užpildykite mūsų užklausos formą, nurodykite – kokiai buitinei technikai dalis reikalinga, kokia konkrečiai, taip pat – detalizuokite įrangos gedimus, kad mūsų ekspertai galėtų patarti dėl tinkamiausios detalės.

  Galime pasiūlyti dalis Jūsų buitinei technikai nepriklausomai nei nuo jos tipo, modelio, nei nuo gamintojo, kadangi bendradarbiaudami su vienais geriausių gamintojų – džiaugiamės ir plačia detalių pasiūla.

  Populiariausios technikos dalys

  Dažniausiai užsakomos skalbimo mašinų dalys yra susijusios su kaitinimo elementu, neretai prireikia naujo būgno. Šaldytuvų funkcionalumui sugrąžinti dažniausiai reikalingas termostatas, kuris genda net ir dėl netinkamos įrangos eksploatacijos. Indaplovių dalys dažniausiai keičiamos dėl netinkamo vandens, lygiai taip pat kaip ir džiovyklių. Kavos aparatų pakaitinės dalys turi būti būtinai pasirenkamos pagal gamintoją, kaitlenčių – universalesnės, dažniausiai keičiamas stiklas. Su vandeniu kontaktą turi ir vandens šildymo įranga, tad užsakome ir boilerių detales. Orkaičių funkcionalumui sugrąžinti gali būti reikalingas naujas ventiliatorius, o viryklių gedimai dažnai susiję su dujų tiekimo įranga. Siūlomos ir mikrobangų krosnelių dalys, kurias užsakome tik iš patikimų gamintojų, kurie yra pelnę gerą reputaciją. Iš mūsų taip pat dažnai užsakomos gartraukių, dulkių siurblių, televizorių ar ledo generatorių dalys.

  Jeigu sugedo Jūsų buitinė technika – reikalingas remontas ar atsarginių dalių užsakymas, kreipkitės į Salvata meistrus. Mielai pakonsultuosime, padėsime rasti optimaliausią problemų sprendimų būdą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95