Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Norite užsakyti reikiamą detalę?

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką

  Kavos aparatų dalys yra būtinos defektų tvarkymui. O įranga, kuri nuolatos sąveikauja su vandeniu – neretai genda dažniau nei kiti buitinės technikos prietaisai. Salvata siūlo išeitį – kokybiškos pakaitinės kavos aparatų dalys. Viskas labai paprasta – pateikite mums užklausą internetu, sulaukite atsarginių dalių ir remontuokitės patys. Nežinote kaip? Iškvieskite mūsų meistrą! Teikiame ne tik kavos aparatų, bet ir kitų buitinės, profesionalios technikos prietaisų remonto paslaugas.

  Patarsime, padėsime, atsakysime…

  Mūsų meistrai dirba tam, kad padėtų Jums greičiau rasti pakaitines dalis, kurios reikalingos kavos aparatų funkcionalumui grąžinti. Suprantama, kad be patirties rasti tinkamas detales gali būti gana sunku, teks skirti nemažai laiko charakteristikų lyginimui. O kam, kai visus šiuos darbus už Jus galime padaryti mes. Mūsų ilgametė patirtis leidžia greitai rasti sprendimus net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose.

  Mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie gali pasiūlyti geros kokybės dalis skirtas kavos aparatams. Tiek tokias, kurios yra tinkamos naujesnio modelio buitinei technikai, tiek detales, kurios yra skirtos senesniems kavos aparatams.

  Kavos aparatų dalių kainos

  Salvata siūlo aukštos kokybės pakaitines dalis, kurios bus tinkamai parinktos pagal Jūsų kavos aparato poreikius. Suderinti smulkmenas pagal charakteristikas – labai svarbu, kadangi tuomet įranga veiks našiau, gedimai bus retesni. Daugelis renkasi dalis tik pagal gamintoją, tačiau tai – tik vienas iš kriterijų, kuris turi būti įvertinamas. Kreipkitės į mus, o mes pasirūpinsime, kad patikimas reikiamas kavos aparatų detales įsigytumėte pigiau.

  Kavos aparatų dalys internetu

  Jeigu Jums reikalingos kavos aparatų dalys – kviečiame susisiekti asmeniškai su mūsų meistrais, kurie įvertinę Jūsų poreikius – pateiks rekomendacijas ir padės rasti tinkamiausias dalis. Ir tas, kurios suteikia buitinei technikai daugiau funkcionalumo, ir tokias, kurios yra būtinos, kad įranga veiktų sklandžiai.

  Jums tereikia užpildyti užklausos formą, nurodyti, kokios dalys reikalingos kokiam gedimui šalinti. Meistrai įvertinę gedimą ir reikalingas dalis – pateiks geriausius pasiūlymus, kurie labiausiai tinka Jūsų įrangai. Taip pat galimos ir detalės montavimo paslaugos, kurios teikiamos Vilniuje bei Vilniaus rajone. Tokiu atveju tiek dalis, tiek paslaugas – užsisakykite internetu arba telefonu ir mūsų meistrai Jums labiausiai tinkamu metu sutvarkys kavos aparatų gedimus.

  Populiariausios kavos aparatų dalys

  Pirkti internetu yra labai paprasta, tik svarbiausia – įsigyti tokias dalis, kurios tinkamos Jūsų kavos aparatui. Dažniausiai užsakomi vandens aukšto spaudimo siurbliai, taip pat, vandens filtrai, kurie turi būti keičiami reguliariai. Žinoma, sistemoms veikti reikalingos kokybiškos žarnos, kaitinimo elementai, taip pat, tokios smulkmenos, kaip kad vožtuvai, jungtys, movos ir kitos detalės. Pas mus galite įsigyti ir tarpines, jungiklius, reguliatorius, dozatorius, žinoma, slėgio daviklius, rėles, termostatus, variklius ir kitas dalis, kurios sugrąžins buitinei technikai funkcionalumą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95