Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tinkamai pajungta indaplovė tarnaus ilgiau bei tinkamai atliks savo užduotis. Jeigu pajungimas atliktas mėgėjiškai arba netiksliai, įrenginyje gali trūkti slėgio, dėl to neišsiplauna indai, taip pat pasitaiko ir situacijų, kada netinkamai išvedžiotos žarnos patiria per didelę įtampą ir sutrūkinėja. 

  Viso to išvengti padės mūsų paslaugos. Užsisakę pajungimą labai greitai galėsite pradėti naudotis savo įranga bei mėgautis maksimaliu jos efektyvumu ilgiausią laiką.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  INDAPLOVĖS PAJUNGIMO YPATUMAI

  Norint pajungti indaplovę ir paruošti ją naudojimui, reikia pasirūpinti ne tik jos pastatymu ar sumontavimu vietoje, tačiau ir sujungimu su vandentiekiu, kanalizacija bei elektros tinklo. Prieš pradedant montavimą būtina labai tiksliai nustatyti matmenis bei montavimo vietas. Indaplovė turi stovėti stabiliai, lygiai. Net ir nedideli nukrypimai bei svyravimai gali pakenkti įrenginio veikimui bei ilgaamžiškumai.

  Kai kada gali atsirasti poreikis montuoti papildomą įrangą prie sienos ar kitų paviršių, kad visa konstrukcija būtų stabili ir atspari vibracijoms.

  Labai svarbu ir tinkamai bei saugiai sujungti drenažą (kanalizaciją) su indaplove. Vamzdis negali būti įtemptas ar perkreiptas, prispaustas, kitaip didėja jo įtrūkimo ar pažeidimo tikimybė. Na, o vandens įėjimo vamzdis taip pat turėtų būti įvedamas tinkamai išmatavus atstumą, kad žarna ar atitinkama jungtis nebūtų susilenkusi, suspausta ar susipainiojusi.

  Jei prietaisas keičiamas, visada turi būti naudojamas naujas vandens įvado vamzdis.

  INDAPLOVĖS PAJUNGIMAS PRIE ELEKTROS

  Indaplovė yra elektrinis įtaisas, kuris naudoja daug vandens. Tam, kad vandenį naudojanti elektronika būtų efektyvi ir veiktų saugiai, reikia atsakingai bei profesionaliai atlikti pajungimo darbus. Indaplovės naudojamas elektros lizdas turėtų būti įžemintas. Šį darbą naujuose namuose arba naujai įrengiamose patalpose taip pat galėsime atlikti, jeigu tai dar nėra padaryta.

  Rasime vietą montavimui arčiau elektros lizdo. Labai svarbu, kad indaplovė nebūtų toli nuo elektros lizdo, kad laidas nepersitemptų, nesilankstytų ar nepatirtų bereikalingos įtampos. Be to, yra ir papildomų saugos taisyklių bei reikalavimų, į kuriuos reikia atsižvelgti tam, kad neprarastumėte garantijos. Jeigu keičiate seną indaplovę ir reikia atlikti tam tikrus pakeitimus, tai gali padaryti tik specialistai.

  Taip pat labia svarbu atsižvelgti į tai, kokių matmenų ir parametrų yra pats įrenginys, kokioje vietoje atliekamas montavimas, kaip bus išvedžiojami elektros ir vandentiekio laidai ir ne tik. Neprofesionalams tai gali užimti labai daug laiko, o netinkamai padarytas darbas tik sukels daug pavojaus bei privers rizikuoti brangia technika, mat, net ir menkiausi neatitikimai gali trumpinti tarnavimo trukmę.

  washing-machine (1)

  INDAPLOVĖS PAJUNGIMO KAINA

  Kiekvienu atveju pajungimo paslaugų kainos skaičiuojamos individualiai. Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais telefonu 8 700 800 95. Paskambinę šiuo numeriu galėsite aptarti pajungimo paslaugas. Sužinoję specifiką, mūsų specialistai galės pateikti preliminarią kainą ir jos rėžius, o vietoje jau įvertins galutinę darbų kainą.
  Indaplovės pajungimo kaina gali skirtis dėl:

  • Indaplovės modelio ir dydžio;
  • Montavimo vietos ir papildomų darbų poreikio;
  • Jūsų lokacijos (toli už Vilniaus miesto ribų gali būti skaičiuojamas papildomas mokestis).

  KUR IR KADA ATLIEKAMAS INDAPLOVIŲ PAJUNGIMAS

  Indaploves mūsų meistrai pajungia Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Dažniausiai užsakymus atliekame per parą.

  1.
  KAIP UŽSAKYTI PASLAUGĄ?

  Privačių ir verslo klientų užsakymų laukiame pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val. Skambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje, tuomet mes su Jumis susisieksime.

  2.
  KAIP APMOKĖTI?

  Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, meistras išrašys kvitą. Taip pat galite apmokėti bet kokia Visa arba Mastercard debetine ar kreditine kortele arba bankiniu pavedimu.

  Kokias indaploves montuojame?

  Mūsų komanda turi žinias ir įrankius, kurių reikia įvairiausių didžiųjų ir nišinių gamintojų indaplovių montavimui. Galime montuoti: Bosch, BEKO, Gorenje, Samsung, AEG, Electrolux, Zanussi, Whirlpool, Siemens, Candy, Miele, Amica, Neff ar kitų gamintojų indaploves bei jas aptarnauti ir remontuoti.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95