Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Daugybė įvairias paslaugas teikiančių įmonių (restoranai, barai, viešbučiai ir t.t.), negali kokybiškai vykdyti savo veiklos, jei nenaudotų profesionalios technikos. Vis dėlto, šie įrenginiai ne tik leidžia sklandžiai bei efektyviai vykdyti pasirinktą veiklą, bet ir gali gesti. Profesionali įranga gali gesti dėl įvairių priežasčių: naudojimo, nesilaikant taisyklių; netinkamų laikymo sąlygų; natūralaus nusidėvėjimo ir t.t. Verslui svarbi kiekviena minutė – negalėjimas kokybiškai vykdyti veiklos reiškia tam tikrus nuostolius. Tad įvykus gedimui, būtinas skubus ir efektyvus profesionalios technikos remontas. Ne paslaptis ir tai, kad profesionali įranga tikrai negenda dažnai, todėl įmonėms finansiškai neverta įdarbinti nuolatinių techninio aptarnavimo specialistų – iškilus problemai, verčiau kreiptis į remonto paslaugą teikiančią įmonę, kuriai bus mokama tik už atliktą darbą.

  Nuo šiol profesionalią įrangą tvarkome Vilniuje ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95