Kur atvežti sugedusį kavos aparatą remontui?

Vilniaus Naujamiestyje
Smolensko g. 1

Vilniuje Žirmūnuose
Verkių g. 34B

Kaune Dainavoje
Chemijos g. 17C

Klientų aptarnavimo centrai laukia Jūsų darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos ir dirba be pietų pertraukos.

Kiek kainuos remontas?

Bazinių paslaugų įkainiai ČIA

  Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Jūsų kavos aparatas:

  • Nebeįsijungia?
  • Atsitiktinai sustoja?
  • Nereaguoja į kai kurias funkcijas?
  • Ignoruoja mygtukų paspaudimus?
  • Jo guminės tarpinės, plastikiniai mazgai ar kitos dalys nusidėvėjo?
  • Aparato vandens kanalai užkalkėjo?

  Įrenginį būtina taisyti!!!

  Kavos aparatų remontas – paslauga, kurią teikiame jau ne vienerius metus, tad puikiai žinome visus gedimų tipus ir jų sprendimo vingrybes. Čia įvardijome tik keletą pačių populiariausių problemų. Jeigu kavos aparato veikime pastebėjote kažką neįprasto – nedelskite, nes gedimas laikui bėgant tik paūmės. Kvieskite Salvata kavos aparatų meistrus į namus šiandien: 8 700 800 95 arba užpildykite užklausą internetu. Sugedusią techniką taip pat maloniai sutiksime Salvata remonto centruose, adresu: Smolensko g. 1 ir Verkių g.34B, Vilnius.

  Nuo šiol teikiame remonto paslaugas ir Kaune!

  Pagalbą teikiame Vilniuje.  Domina kavos aparatų remonto kaina? – susisiekite su mumis ir gaukite specialų kainos pasiūlymą dabar! Į iškvietimus reaguojame efektyviai, tad su Salvata Jūsų rūpesčiai išgaruos greitai. Kitą rytą ir vėl galėsite džiaugtis budinančiu kavos puodeliu, paruoštu atnaujinto kavos aparato.

  Meistrą į namus kvieskite pirmadieniais-sekmadieniais nuo 8 val. iki 22 val., o į remonto centrus savo prietaisus pristatykite pirmadieniais-penktadieniais nuo 8 val. iki 18 val.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAVOS SERVISAS VILNIUJE

  Kaip jau minėjome anksčiau, kavos aparatų taisymas yra atliekamas Vilniuje. Vykstame į visus mikrorajonus: Antakalnis, Senamiestis, Lazdynai, Balsiai, Šnipiškės, Žvėrynas, Fabijoniškės, Grigiškės, Viršuliškės, Naujamiestis, Žirmūnai, Naujoji Vilnia… Jeigu meistras į namus reikalingas užmiestyje, atvyksime į punktus, esančius ne toliau kaip 50 kilometrų nuo Vilniaus. Salvata meistrus galite išsikviesti į namus arba pristatyti sugedusią buitinę ar pramoninę techniką patys į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1 ir Verkių g.34B, Vilnius.

  KODĖL MUS RINKTIS VERTA?

   • Buitinės technikos remonto srityje dirbame nuo 1995-ųjų metų. Esame sukaupę milžinišką patirties bagažą, leidžiantį teikti profesionalias, kokybiškas paslaugas.
   • Per savo gyvavimo metus suremontavome virš 100 000 buitinės ir pramoninės technikos prietaisų.Tai tik dar kartą pagrindžia mūsų tvirtumą taisymo srityje.
   • Esame patyrę, todėl kavos aparatų dalis užsakome iš patikimiausių tiekėjų Europoje. Jums nereikės sukti galvos iš kur gauti vieną ar kitą detalę. Viskuo pasirūpinsime mes.
   • Nuo 2014-ųjų metų mūsų veiklos patikimumą pagrindžia kasmet gaunamas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas. Tai parodo, kad bendradarbiavimas su Salvata bus saugus ir efektyvus.
    • Atliktiems remonto darbams ir atsarginėms dalims galime suteikiame 6 mėnesių garantiją. Pasitikime savo jėgomis, todėl žinome, kad suremontuota technika tarnaus ilgai.
    • Mėgstame konkuruoti kainų atžvilgiu, todėl klientams stengiamės suteikti aukštos klasės remonto darbus už pakankamai žemą kainą. Nepirkite naujo kavos aparato neišklausę mūsų kainos pasiūlymo!
    • Taisydami prietaisus galime pasiūlyti pakaitinę techniką nemokamai. Būna, kad kai kuriuos įrenginius: ar tai būtų skalbimo mašinos, ar šaldytuvai, reikia nuvežti į remonto centrą. Tokiu atveju pakaitinė technika puikiai pasidarbuoja, eliminuodama galimą diskomfortą namuose.
    • Esame sąžiningi, kruopštūs, atsakingi ir dirbame greitai. Tik vadovaudamiesi šiomis savybėmis galėjome sukurti tokią ištikimą klientų bazę, skleidžiančią teigiamą žodį apie Salvata remonto paslaugas.

  KAVOS APARATŲ REMONTO KAINA

  Kaip ir daugelis kitų paslaugų, kavos aparatų taisymas nėra nemokamas. Tai reikalauja konkrečių sugebėjimų ir specialisto darbų valandų. Deja, bet tikslaus darbų kainų sąrašo pateikti negalime. Kodėl?

  • Kiekvienas gedimas yra unikalus. Vienų įrenginių būklė būna lengvesnė, kitų visiškai komplikuota, o tai atitinkamai reikalauja ilgesnio paplūšėjimo ir brangesnių dalių.
  • Kiekvienas prietaisas yra išskirtinis. Atvėrus bet kurį kavos aparatų katalogą išvysite visą galybę gamintojų: Siemens, Nivona, Krups, AEG, Jura, Saeco, Nespresso, Nescafe, Krinona, Delonghi, Miele, Philips, Bosch, Gagennau, Electrolux, Esperanza, Melitta ir daugelį kitų. Vienų prekinių ženklų prietaisų detalės brangesnės, kitos pigesnės – vienų įrenginių remontas paprastesnis, kitų sudėtingesnis.

  Įvertinus gedimo lygį, prietaiso pobūdį ir reikiamų atsarginių detalių sumą yra nustatoma kavos aparatų remonto kaina. Domina kainos? – susisiekite su mumis šiandien ir gaukite individualų kainos pasiūlymą!

  Kitos paslaugos

  Be kavos aparatų taisymo, taip pat teikiame skalbimo mašinų, šaldytuvų, indaplovių, džiovyklių, kaitlenčių, orkaičių, viryklių (dujinių ir elektrinių), gartraukių, dulkių siurblių, mikrobangių, boilerių, televizorių, mėsmalių, restoranų įrangos, profesionalios technikos remonto paslaugas.

  Kyla problemų prisijungiant buitinę, pramoninę techniką? Užsiimame kaitlenčių (indukcinių, elektrinių, dujinių), skalbimo mašinų, viryklių (dujinių, elektrinių, indukcinių) pajungimu.

  Nestokojate laiko? Turintys specialių žinių visada gali bandyti kavos aparatus remontuotis patys. Salvata suteikia galimybę užsisakyti reikiamas buitinės technikos detales iš vienų rankų! Užpildykite mūsų svetainėje pateiktą užklausos formą, skirtą dalių užsakymui internetu, o mes parūpinsime Jums reikiamas detales pigiau!

  KOKIŲ TIPŲ KAVOS APARATUS TAISOME?


  Kavos aparatai gali būti:

  Automatiniai; Kapsuliniai; Pusiau automatiniai; Lašeliniai; Įmontuojami; Pagalvėliniai.

  Taisome visų gamintojų, visų tipų buitinius ir profesionalius kavos aparatus. Sugedo įrenginys? – mes jį mielai priimsime ir suremontuosime. Tiek automatinių, tiek lašelinių kavos aparatų remontas mums yra kasdienis „kąsnis“!

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kokia yra kavos aparatų remonto kaina?

  Kavos aparatų remonto kaina priklauso nuo gedimo, prietaiso pobūdžio bei atsarginių dalių kainos.

  Ar priskiriama garantija po kavos aparato įrenginio remonto, pakeistoms jo dalims?

  Taip, kavos aparato įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 3-6 mėnesių garantija.

  Kokių tipų kavos aparatus taisome?

  Darbuotojai kvalifikuoti taisyti visų gamintojų bei tipų kavos aparatus.

  Ar yra galimybė gauti pakaitinį kavos aparatą?

  Taip, remontuodami kavos aparatą, nemokamai pasiūloma pakaitinė technika.