150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo kavos aparatas? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Kavos aparatų remontas – paslauga, kurią atliekame jau beveik 30 metų. Turint draudimą, kavos aparato taisymas gali būti ir nemokamas.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti kavos aparatą į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Kavos aparato remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Kavos aparato remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Kavos aparatų meistro iškvietimas į namus

  Kavos aparatų taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  KAVOS APARATŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Kavos aparatų remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame kavos aparatų taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Dažniausias kavos aparatų remonto kainų intervalas Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  Kavos aparatų remontas

  Kavos aparatų remontas detaliau

  Buitinių kavos aparatų remontas

  Buitiniai kavos aparatai gali būti: automatiniai; kapsuliniai; pusiau automatiniai; lašeliniai; įmontuojami; pagalvėliniai. Paprastai tai yra paprastesni aparatai nei profesionalūs, nes buitiniai kavos aparatai yra skirti asmeniniam naudojimui. Buitiniai kavos aparatai dažnai turi mažiau dalių ir paprastesnius mechanizmus. Buitinių kavos aparatų remontas dažniausiai yra pigesnis dėl aparatų paprastumo ir dalių prieinamumo. Kad išspręstumėte įprastas buitinių kavos aparatų problemas, gali pakakti pagrindinių trikčių šalinimo ir taisymo įgūdžių. 

  Profesionalių kavos aparatų remontas

  Profesionalūs kavos aparatai yra sudėtingesni, dažnai turi pažangias technologijas, skirtas tiksliam temperatūros valdymui, slėgio profiliavimui ir kitoms funkcijoms, būtinoms didelės apimties kokybiškos kavos gamybai. Profesionalių kavos aparatų dalys gali būti labiau specializuotos ir rečiau prieinamos. Taisant šiuos aparatus, gali tekti įsigyti detalių iš konkrečių tiekėjų ar gamintojų, todėl remonto laikas gali pailgėti. Profesionalių kavos aparatų remontas gali kainuoti žymiai brangiau dėl įrangos sudėtingumo. Šių aparatų taisymas dažnai reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, įskaitant susipažinimą su komercinėmis prietaisų sistemomis.

  Dažniausi kavos aparatų gedimai

  • Šildymo elemento gedimas

  Šildymo elementas yra atsakingas už vandens šildymą kavos aparate. Jei jis sugenda, kavos aparatas negali gaminti karšto vandens ar garų.

  • Vandens siurblio gedimai

  Vanduo gali sunkiai tekėti arba visiškai netekėti į kavos aparatą.

  • Slėgio siurblio gedimai

  Kavos aparato slėgio siurblys yra specialiai sukurtas sukurti aukštą slėgį, reikalingą espreso kavos ruošimui. Kai kurie kavos aparatai gali turėti vieną siurblį, kuris atlieka vandens ir slėgio siurblių funkcijas, o kiti gali turėti atskirus siurblius, skirtus vandens tiekimui ir slėgio generavimui.

  • Malūnėlio gedimai

  Kavos aparatuose su įmontuotais malūnėliais dėl malūnėlio gedimo gali atsirasti netolygus malimas arba kavos aparato malūnėlis gali išvis nemalti kavos.

  • Nesandarūs sandarikliai arba tarpinės

  Sandarikliai ir tarpinės naudojami tam, kad vanduo netekėtų iš kavos aparato. Jei jie susidėvi arba bus pažeisti, vanduo gali nutekėti ant stalviršio arba į kitas kavos aparato dalis, todėl šiais atvejais yra būtinas kavos aparatų taisymas.

  • Elektros sistemos problemos

  Dėl elektros sistemos problemos, pavyzdžiui, sugedusių laidų, kavos aparatas gali neįsijungti.

  • Valdymo skydelio gedimai

  Kavos aparatuose su valdymo skydeliais tokios problemos, kaip nereaguojantys mygtukai arba klaidų pranešimai, gali rodyti elektronikos problemas.

  • Nuosėdų kaupimasis

  Prasta vandens kokybė, pavyzdžiui, didelis mineralų kiekis vandenyje, gali sukelti nuosėdų susidarymą kavos aparato viduje, o tai turi įtakos jo veikimui ir ilgaamžiškumui.

   

  Požymiai, kad jau reikia remonto

  • Neįsijungia

  Kavos aparatas gali neįsijungti dėl įjungimo / išjungimo mygtuko ar maitinimo laido gedimų. Taip pat gali būti sugedusi šildymo ritė arba šilumai jautrus jungiklis.

  • Jis gali veikti labai lėtai. 

  Tuomet dažniausiai gedimai susiję su varikliuku.

  • Atsitiktinai sustoja

  Patikrinkite, ar vandens talpa tinkamai užpildyta. Dėl nepakankamo vandens kiekio kavos aparatas gali sustoti. Temperatūros svyravimai arba perkaitimas gali suaktyvinti saugos mechanizmus, kurie išjungia kavos aparatą. Taip pat kavos aparato veikimo sustojimą gali lemti malūnėlio, slėgio siurblio gedimai arba elektros sistemos problemos.

  • Nereaguoja į kai kurias funkcijas

  Nereagavimas į kai kurias funkcijas gali būti susijęs įvairiomis problemomis nuo malūnėlio gedimo iki elektros tiekimo grandinės trukdžių. Jei jūsų kavos aparatas turi skaitmeninį ekraną, patikrinkite, ar jame nėra klaidų pranešimų ar indikatorių, kurie galėtų padėti suprasti, kas gali būti negerai.

  • Ignoruoja mygtukų paspaudimus

  Įsitikinkite, kad kavos aparatas tinkamai prijungtas prie veikiančio maitinimo lizdo. Jei nutrūksta maitinimas arba įrenginys negauna maitinimo, jis gali nereaguoti į mygtukų paspaudimus. Kita priežastis – valdymo skydelis gali veikti netinkamai dėl elektros problemų arba mechaninių pažeidimų. Patikrinkite, ar mygtukuose nėra nusidėvėjimo, nešvarumų ar pažeidimų. Radus pažeidimus kavos aparato remontas tampa būtinas.

  • Jo guminės tarpinės, plastikiniai mazgai ar kitos dalys nusidėvėjo

  Laikui bėgant kavos aparato sandarikliai ir tarpinės gali susidėvėti arba būti pažeistos, todėl gali atsirasti nuotėkių. Įprastos tikrintinos vietos apima filtro laikiklio tarpinės, kavos aparato grupės galvutės tarpinės, garų vamzdelių ir vandens talpos sandariklių tikrinimą.

  • Aparato vandens kanalai užkalkėjo

  Vandens nuosėdos gali kauptis įvairiose kavos aparato dalyse, įskaitant vandens talpą, vandens linijas ir kaitinimo elementus. Nuosėdos gali apriboti vandens srautą, paveikti temperatūros reguliavimą ir laikui bėgant sumažinti kavos gamybos efektyvumą.

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip žinoti, ar apsimoka taisyti kavos aparatą?

  Kavos aparato remontas priklauso nuo daug aplinkybių, įskaitant remonto kainą, gedimo sunkumą, kavos aparato amžių ir būklę, jo naudojimo dažnumą, reikiamų remontui dalių prieinamumą. Pasikonsultavus su profesionaliu šių prietaisų meistru, galite pasirinkti tinkamą sprendimą, ar remontuoti esamą kavos aparatą, ar visgi įsigyti naują.

  Ar priskiriama garantija po kavos aparato įrenginio remonto, pakeistoms jo dalims?

  Taip, kavos aparato įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 3-6 mėnesių garantija.

  Kokių tipų kavos aparatus taisome?

  Darbuotojai kvalifikuoti taisyti visų gamintojų bei tipų kavos aparatus.

  Ar yra galimybė gauti pakaitinį kavos aparatą?

  Taip, remontuodami kavos aparatą, nemokamai pasiūloma pakaitinė technika.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95