Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šiandien labai dažnai visi nuopelnai atitenka skalbimo mašinai, nes būtent šis prietaisas yra įvardijamas kaip komfortą garantuojantis ir laiką taupantis – kol vyksta skalbimas, jūs tiesiog galite mėgautis sau patinkančia veikla. Tačiau siekiant maksimalaus komforto bei galimybės sutaupyti iš tiesų daug laiko, nereikia pamiršti ir kito prietaiso svarbos. Tai – džiovyklė, kuri garantuos,  kad skalbiniai greitai bei kokybiškai išdžius ir jau netrukus juos galėsite naudoti pagal paskirtį.  Jeigu prireikė džiovyklės remonto – kreipkitės į Salvata meistrus, kurie teikia profesionalias remonto paslaugas nuo 1995 metų!

  Dažniausi gedimo atvejai

  Tokie skundai kaip sugedo džiovyklė, yra pakankamai dažni, nes gedimai yra labai įvairūs, pavyzdžiui: džiovyklė visiškai neįsijungia; neveikia informacinis ekranas; nesisuka prietaiso būgnas; skalbiniai nepakankamai išdžiovinami; iš įrenginio bėga vanduo; džiovinimas trunka ilgiau nei turėtų; įrenginio programos veikia ne pagal nustatymus. Šie ir kiti gedimai gali kilti dėl įvairių priežasčių: netinkamo naudojimo; netinkamų laikymo sąlygų; konkrečios detalės nefunkcionalumo; natūralaus nusidėvėjimo ir t.t.

  Taip pat dabar siūlome savo paslaugas ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Ką daryti, pastebėjus džiovyklės gedimą?

  Jei džiovyklė sugedo, tikrai netruksite pastebėti pirmųjų požymių. Juos pastebėjus, reikėtų prisiminti, kad savarankiškas džiovyklės taisymas visgi nėra pats geriausias pasirinkimas, nes šis procesas reikalauja specializuotų žinių, patirties, įrankių. Jų neturint, tikimybė dar labiau pabloginti įrenginio būklę ypač didelė, o tokiu atveju, labai tikėtina, kad jūsų lauktų ilgesnis bei brangesnis džiovyklės remontas. Tad geriausias sprendimas – profesionalus džiovyklių meistras, galintis greitai ir tiksliai nustatyti gedimo priežastį bei kokybiškai ją pašalinti.

  Kur ieškoti kokybiškų džiovyklės remonto paslaugų?

  Salvata – idealus sprendimas, jei reikalingas greitas ir kokybiškas buitinės technikos remontas. Per kelis dešimtmečius sukauptos žinios bei patirtis leidžia tiksliai įvertinti gedimo priežastį bei rasti efektyviausius būdus jai pašalinti; kokybiškai suremontuoti įvairių gamintojų bei modelių džiovykles. Be to, Salvata bendradarbiauja su patikimais ir garsiais džiovyklių detalių tiekėjais, todėl galite tikėtis itin protingos kainos. Suprantama, kad patogia buitimi norisi mėgautis kaip įmanoma greičiau, todėl visada operatyviai reaguojama į gautus iškvietimus. Paslaugą fiziniams asmenims ir verslui teikiame Vilniuje bei Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kokia yra džiovyklių remonto kaina?

  Kaina priklauso nuo džiovyklės gedimo sudėtingumo, tačiau iškvietimas yra nemokamas.

  Kokia džiovyklių remonto trukmė?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal džiovyklių gedimo sudėtingumą. Įprastai džiovyklės remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras išviečiamas darbo dienomis.