Norint sutaupyti vietą nedideliame vonios kambaryje ar ieškant praktiško sprendimo buitinės technikos talpinimui, galima tai padaryti ant skalbyklės sumontavus džiovyklę. Tačiau nusprendus rinktis šį sprendimą, svarbu atsižvelgti į: saugumą, patogumą ir prieinamumą prie įrangos.

Reikia atsižvelgti į džiovyklės svorį, kuris neturėtų viršyti skalbyklės galimybių ribos. Kitu atveju reikia specialių pertvarų ar lentynų. Be to, reikia būti užtikrintiems, jog erdvė yra pakankamai didelė, kad joje tilptų abu įrenginiai. Tačiau kaip pradėti darbą, ar galite tai padaryti patys, ar turėtumėte kreiptis į profesionalus? Atsakysime į šį ir kitus klausimus, susijusius su džiovyklės montavimu ant skalbyklės.

3 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš montuojant džiovyklę ant skalbimo mašinos

Visada rekomenduojame kreiptis į Salvata meistrus dėl profesionalių montavimo paslaugų. Greitai ir operatyviai atliksime visus darbus bei rasime sprendimus, kurie užtikrins patogų puikiai veikiančios įrangos naudojimą. Štai keli patarimai, kaip pasiruošti montuoti svarbiausiam džiovyklės montavimo darbui ant skalbimo mašinos.

  1. Patikrinkite svorį. Jūsų skalbimo mašina turi atlaikyti bendrą džiovyklės ir skalbinių svorį. Būtinai susipažinkite su gamintojo instrukcijomis, kuriose rasite konkrečių nurodymų dėl įkrovos talpos, taip pat kitų rekomendacijų dėl montavimo. 
  2. Pasirūpinkite lygiu paviršiumi. Turėsite įsitikinti, kad paviršius, ant kurio statote džiovyklę, yra lygus. Jei taip nėra, džiovyklę galite sureguliuoti naudodami gulsčiuką arba įsigyti papildomas konstrukcijas bei kojeles, kad išlygintumėte.
  3. Atkreipkite dėmesį į laisvą vietą. Įsitikinkite, kad tarp abiejų skalbyklių ir jų durelių yra pakankamas tarpas. Taip užtikrinsite, kad abu įrenginiai būtų lengvai pasiekiami ir valdomi, o atidarant nekiltų jokių nesklandumų.

Patvirtinę pirmiau nurodytus akcentus, galite pradėti montavimą. Priklausomai nuo jūsų įgūdžių ir pasitikėjimo savimi, tai įmanoma atlikti patiems. Visgi, dėl didelių ambicijų galima susikurti papildomų, bereikalingų problemų, prarasti garantiją arba sugaišti itin daug laiko. Kaip viso to išvengti? Ogi pasikviesti į pagalbą profesionalą. 

Jie turi patirtį dirbant su skirtingų gamintojų technika bei įgyvendinant kasdienius arba išskirtinius projektus. Dėl to, net ir didžiausių arba įprastų džiovyklių montavimas ant skalbimo mašinos įgyvendinamas per trumpiausią laiką, be jokių nesklandumų.