Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tam, kad galėtumėte mėgautis kokybiška kasdienybe, būtina įvairi buitinė technika: kaitlentės, skalbyklės, viryklės ir t.t. Tačiau vien tik įsigyti šios technikos nepakanka – būtinas ir jos pajungimas. Savaime suprantama, šis procesas turi būti vykdomas kokybiškai, priešingu atveju gali tekti susidurti su kliūtimis – buitinė technika funkcionuos netinkamai arba tarnaus trumpiau nei iš tiesų galėtų.

  Kodėl verta rinktis profesionalų buitinės technikos remontą?

  Priežasčių, kodėl svarbu rinktis profesionalų buitinės technikos remontą, tikrai netrūksta. Visų pirma, verta pabrėžti, kad buitinės technikos pajungimas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, o jų neturint, didėja tikimybė, kad darbas bus atliktas nekokybiškai. Dėl netinkamo pajungimo, galimi įvairaus pobūdžio gedimai, nekokybiškai funkcionavimas ar net trumpesnis buitinės technikos tarnavimo laikas. Tačiau ir tai dar ne viskas – buitinės technikos pajungimas reikalauja specialios įrangos bei įrankių, kurių daugelis savo namuose tiesiog neturi. Žinoma, nereikia pamiršti, kad šis procesas reikalauja laiko. Taigi, tai ir yra svarbiausios priežastys dėl kurių vertėtų rinktis profesionalų buitinės technikos pajungimą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – kai reikalingas profesionalumas

  Tad, jei svarstote, kur kreiptis dėl šios paslaugos, Salvata – idealus sprendimas. Buitinės technikos prijungimas, kurį siūlo ši įmonė, apima labai daug įvairių procesų, pavyzdžiui: indukcinės, elektrinės, dujinės kaitlentės, skalbykles, virykles, dujines, elektrinės, indukcinės viryklės pajungimas. Tad visai nesvarbu, ką įsigijote: indukcinė kaitlentę ar skalbyklę, Salvata meistrai padės jums bet kuriuo atveju.
  Puikiai suprantame, kad kokybiška kasdienybe norisi mėgautis kaip įmanoma greičiu, todėl operatyviai reaguojame į gautus iškvietimus. Taip pat pastebime, kad tam, jog kokybiškai būtų galima naudotis buitine technika, reikalingas ne tik profesionalus jos pajungimas, bet ir naudojimasis, laikantis taisyklių; tinkama kasdienė priežiūra. Tad visada atsakome į klientams iškilusius klausimus, suteikiame patarimų, ką daryt ir ko ne, kad pajungta buitinė technika tarnautų ilgai bei patikimai. Paslaugos kainos – patrauklios (priklauso nuo įrenginio tipo bei modelio). Buitinės technikos pajungimas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95