Didžioji dalis žmonių įrengdami ar atnaujindami savo namus, ilgai tikrai nesvarsto – verta investuoti į gartraukį ar ne. Paprastai pasirenkamas būtent pirmas variantas, nes gartraukis iš tiesų turi daug puikių privalumų: visų pirma, jis pašalina nemalonius kvapus; antra – neutralizuoja drėgmę, tad yra viena patikimiausių bei natūraliausių priemonių, padedančių išvengti pelėsio namuose; na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad stilingas gartraukis papuošia bet kurią virtuvę. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad įrenginys gali sugesti ir bus reikalingas gartraukių remontas.

Kaip suprasti, kad jums reikalingas gartraukių taisymas?

Jei yra daugybė buitinės technikos prietaisų, kurių gedimus sudėtinga pastebėti, tai kalbant apie gartraukį, viskas yra kur kas paprasčiau. Tai, kad jums reikalingas buitinės technikos prietaisų remontas, netruksite pastebėti, nes prietaisas tiesiog nesurinks kokybiškai garų ir nepašalins kvapų. Be to, kartais gedimą lydi ir šaižūs garsai arba neveikia indikacinės lemputės. Gedimai gali kilti dėl įvairių priežasčių, tačiau dažniausiai pasitaikančios – netinkamas naudojimas, nepakankama priežiūra, neprofesionalus prietaiso montavimas ar natūralus nusidėvėjimas. Taip pat svarbu prisiminti, kad jei jau sugedo gartraukis, tai problema turėtų būti pašalinta kaip įmanoma greičiau, kadangi delsimas gali turėti liūdnų pasekmių – vėliau įrenginio nebeištaisys net ir gartraukių meistras, o jums teks įsigyti naują gaminį. Tačiau remonto kaina tikrai yra mažesnė nei naujo gaminio kaina, tad nedelskite – vos pastebėję problemą, kreipkitės į specialistus.

Nuo šiol teikiama paslaugas ir Kaune!

Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

Salvata – kai reikia geriausio rezultato

Jei domina iš tiesų kokybiškas gartraukių remontas, Salvata meistrai – geriausias jūsų pasirinkimas.
Sukaupta daugiametė patirtis leidžia greitai identifikuoti problemą ir ją pašalinti. Jei nutiktų taip, kad prireiktų naujos detalės, taip pat jums padėsime: bendradarbiaujame su patikimais tiekėjais, tad garantuojame – galutinė paslaugos kaina bus tikrai patraukli. Na, ir, žinoma, puikiai suprantame, kad ir be gartraukio maistą ruošti galima, tačiau tai daryti yra gerokai maloniau, kai neerzina nepageidaujamai kvapai bei garai, tad į jūsų iškvietimą sureaguosime ypač operatyviai. Gartraukių remontas galimas Vilniuje bei Vilniaus rajone. Gartraukių remontas į namus!

Ką apie mus kalba mūsų klientai?

4,2

Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95

Ar galima remontuoti gartraukius savarankiškai?

Savarankiškas gartraukių remontas nepatartinas. Remontas reikalauja specfinių žinių, tad savarankiškas remontas gali dar labiau pasunkinti prietaiso padetį.

Kokie požymiai rodo, jog reikalingas gartraukio remontas?

Garų nesurinkimas bei kvapų nepašalinimas taip pat sklindantys skardūs garsai ar problemos su indikacinėmis lemputėmis, tai požymiai rodantys, jog reikalingas gartraukio remontas.

Dėl kokių priežaščių kyla gartraukių gėdimai?

Pagrindinės gėdimo priežastys, tai neteisingas naudojimas, netinkama priežiūra, neprofesonalus montavimas arba natūralus nusidevėjimas.

Kaip galima užsisakyti gartraukių remonto meistrą?

Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.