Kodėl Salvata® ?

 • Daug vertingos patirties
  Įmonė nenutraukiamai veikloje nuo 1995 metų. Beveik 30 metų remontuojame techniką. Kasdien įgauname naujos patirties, mokomės iš klaidų.
 • Kokybės garantija
  Visiems atliktiems buitinės technikos remonto darbams ir pakeistoms detalėms suteiksime 6 mėn. kokybės garantiją.
 • BE naudotų, senų detalių
  Remontui – tik naujos, originalios dalys. Neprekiaujame naudota buitine technika ir nenaudojame detalių iš ardomos, naudotos technikos. Jūsų prietaiso taisymui iš didžiausio Europoje tiekėjo užsakysime naujas originalias arba gamintojo rekomenduojamas atsargines dalis. Išimtiniais atvejais, kai technika labai sena ar reto modelio – ieškome alternatyvaus sprendimo, aptarus  tai su klientu.
 • NE universalūs meistrai
  Pas mus nedirba meistrai, išmanantys viską po truputį. Kiekvienas specializuojasi ties konkrečios technikos rūšies remontu. Jūsų buitinę techniką remontuos profesionalus konkrečios buitinės technikos rūšies technikas.
 • Pinigų grąžinimo garantija
  Neklysta tik tas, kas nedirba. Jeigu mūsų atlikta buitinės technikos remonto paslauga objektyviai nekokybiška ir negalime šios klaidos išspręsti – grąžinsime pinigus.
 • Kompensuojamas remontas
  Didžiąją dalį buitinės technikos remontų Jums gali padengti turima būsto draudimo sutartis. Plačiau apie tai skaitykite čia.

Ieškote buities technikos meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

KAIP IŠKVIESTI MEISTRĄ?

Jūsų problemai išspręsti pakaks vos vieno skambučio ar užklausos internetu. Per 24 val. (darbo dienomis) įvertinsime jūsų buitinės technikos gedimą ir informuosime kiek truks bei kainuos sugedusios buitinės technikos remontas. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.
Kreiptis į mus galite darbo visomis savaitės dienomis nuo 8-22h. Buitinės technikos remonto meistras atvyks į jūsų namus ar biurą NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tik tuomet, kai atlikus įrenginio diagnostiką, nustatoma, kad sugedusios buitinės technikos remontuoti neverta, arba klientas dėl asmeninių priežasčių nusprendė atsisakyti remonto.

Kokią buitinę techniką taisome?

Buitinės technikos taisykla “Salvata” teikia šias remonto paslaugas: 
Bendrai “Salvata” meistrai atlieka tiek stambios, tiek smulkios buitinės technikos remontą. Taip pat teikiame buitinių prietaisų pajungimo bei dalių užsakymo paslaugas

AR GALIMA GAUTI PAKAITINĘ BUITINĘ TECHNIKĄ REMONTO METU?

Taip galima. Nors dalį buitinės technikos gedimų galime pašalinti per ~24 val. nuo užsakymo, kartais būna, kad vienos paros nepakanka. Tokiu atveju taisoma buitinė technika pristatomą į “Salvata” buitinės technikos taisyklą – remonto centrą.
Tokiais atvejais savo klientams galime pasiūlyti pakaitinę buitinę techniką NEMOKAMAI. Ja galėsite naudotis tol, kol bus pilnai užbaigtas jūsų sugedusios buitinės technikos remontas.

ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS

Atsiskaityti galite trimis pagrindiniais būdais: grynaisiais, kortele arba bankiniu pavedimu. Priimame visų tipų bankines korteles: Maestro, Mastercard, Visa, taip pat ir Revolut. Pavedimas galimas tik sutartiniams klientams arba valstybinėms institucijoms.

Smulkios ir stambios buitinės technikos remontas Vilniuje ir Kaune

Smulkios buitinės technikos remonto paslaugos yra teikiamos Vilniuje ir Kaune, bei Vilniaus rajone ir Kauno rajone, 50km spinduliu nuo miesto centro. Tas pats ir su stambesne technika. Paslaugos yra teikiamos 3 būdais:

1.
MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Meistro iškvietimas į namus

Smulkios arba stambios technikos remonto užsakymui Vilniuje, Kaune arba šių miestų apylinkėse pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

2.
MEISTRO IŠKVIETIMAS PAIMTI TECHNIKĄ Į REMONTO CENTRĄ

Meistro iškvietimas į namus

Meistrui iškviesti tereikia paskambinti ar užpildyti formą. Jei tai yra smulkesnis prietaisas kaip kavos aparatas ar dulkių siurblys, meistras atvažiuos ir paims remontuoti prietaisą į remonto centrą. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

3.
TECHNIKOS PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ

Technikos taisymas remonto centre

Norintiems išvengti papildomo 35 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune Čia laukiama ne tik stambi, bet ir smulki buitinė technika: kavos aparatai, dulkių siurbliai, mikrobangės, mėsmalės.

Kokių gamintojų buitinę techniką remontuojame?

Remontuojame tokių buitinės technikos gamintojų kaip: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir kt. sugedusią buitinę techniką. Nevengiame dirbti ir su mažiau žinomais prekių ženklais.
SVARBU: mes neremontuojame buitinių prietaisų, kuriems dar galioja garantija. 

Kodėl verta rinktis “Salvata”?

Esame suremontavę ir pajungę jau virš 100.000 buitinės technikos prietaisų, todėl turime bene didžiausią buitinės technikos remonto patirtį Lietuvoje. Komandoje dirba daugiau nei 10 metų patirties turintys buitinės technikos remonto meistrai, sugebantys greitai ir efektyviai išspręsti 99% visų problemų. Tai patvirtina daug šiltų atsiliepimų iš klientų, kuriuos rasite žemiau.

4,2

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kokia yra buitinės technikos remonto kaina?

Galutinės sugedusių buities prietaisų remonto kaina priklauso nuo konkretaus atvejo ir mūsų meistro nustatytos diagnozės. Klientams pasirinkusiems mūsų remonto paslaugas, diagnostika NEMOKAMAI. Vis tik jei buities prietaiso remonto atsisakoma, tokiu atveju reikės sumokėti 45 eur. mokestį už atvykimą, apžiūrą ir diagnostiką.

Ar verta remontuoti buitinę techniką?

Neskubėkite pirkti naują buitinę techniką, iškviestas meistras atliks diagnostiką bei pasiūlys geriausią kainą, tada galėsite spręsti, ar verta taisyti.

Ar priskiriama garantija po buitinės technikos remonto, dalių pakeitimo?

Taip, buitinės technikos remontui ir pakeistoms dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

Kaip sužinoti ar sutaisysite konkretaus prekės ženklo prietaisą?

Į šį klausimą atsako tik diagnostika, kuri pilno remonto atveju nemokama. Todėl geriausia yra išsikviesti “Salvata” meistrą į namus ar biurą.

Kiek laiko trunka buities prietaisų remontas?

Remontą siekiame atlikti per ne ilgiau kaip 48 valandas. Jei remonto darbai numatomi ilgiau, apie tai iš karto informuojame klientą ir siūlome pakaitinę techniką.

Ar galima gauti buitinės technikos remonto kompensaciją?

Taip. Dirbame su Lietuvos draudimo kompanijomis, todėl klientai turintys būsto draudimą, gali gauti kompensaciją buitinės technikos remonto paslaugoms.

Ar priskiriama garantija po buitinės technikos remonto, dalių pakeitimo?

Taip, buitinės technikos remontui ir pakeistoms dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

Reikalingos sugedusios buitinės technikos atsarginės dalys?

Paskambinkite mums arba užpildykite užklausą internetu. Nurodykite prietaisą, prekinį ženklą, trūkstamą dalį, kontaktinius duomenis ir kitą jūsų akimis reikšmingą informaciją. Susisieksime per ~24 val.

Koks “Salvata” darbo laikas?

Kreiptis dėl remonto galite kiekvieną dieną nuo 8-22h. Meistrą iškviesti galite paskambinę 8 700 800 95 arba užpildę formą. Meistrai taip pat dirba tokiomis valandomis, ir atvyks per 24h nuo iškvietimo. 

Smolensko g.1, Vilnius

Serviso centro darbo laikas:
I-V 8:00 – 18:00 val.

Verkių g.34B, Vilnius

Serviso centro darbo laikas:
I-V 8:00 – 18:00 val.

Kontaktai:
8 700 800 95
Vilnius2@salvata.lt

Chemijos g.17C, Kaunas

Serviso centro darbo laikas:
I-V 8:00 – 18:00 val.

Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas:
I-V 8:00 – 18:00 val.

Kontaktai:
8 700 800 95
Kaunas@salvata.lt

Reikalingas buitinės technikos remontas įmonei?

Bendradarbiaujame su daugybe įmonių ir institucijų kurių buitinę techniką tvarkome ir prižiūrime, kad viskas veiktų nepriekaištingai. Susisiekite, aptarsime mūsų bendradarbiavimą.

MŪSŲ KLIENTAI

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95