Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų
  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Turite naują televizorių, kurį ką tik netyčia supylėte su kava, o gal jau kiek pagyvenusį, kėbliai veikiantį šaldytuvą, kurio garantinio aptarnavimo terminas jau seniai nebegalioja? Ir vienu, ir kitu atveju išeitis yra! Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje bei jo apylinkėse.

  Taip pat teikiame remonto paslaugas Kaune ir Kauno apylinkėse.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAIP IŠKVIESTI MEISTRĄ?

  Jeigu Jums reikalingas meistras į namus, jį galite iškviesti paskambinę telefonu: 8 700 800 95 arba užpildę svetainėje pateiktą užklausą internetu. Meistro iškvietimas nieko nekainuos, nebent dėl asmeninių priežasčių atsisakysite remonto ar taisyti tiesiog neapsimokės. Vos keli žingsniai ir mes jau kelyje!

  Buitinę techniką taip pat galima pristatyti ir į mūsų technikos remonto centrą. Jį rasite šiuo adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius. Atvykstantiems klientams yra rezervuotos automobilių parkingo vietos. Į centrą pateksite iš Panerių gatvės pusės.

  Kodėl verta rinktis mus?

  Mes žinome kaip kartais gali būti sunku rasti gerą meistrą. Visi skelbia, kad puikiai viską išmano, bet realybėje neretai paaiškėja, jog taip nėra. Neteisingi pasirinkimai veda į didelius finansinius nuostolius, prarastą laiką ir apmaudžią emociją. Susipažinkite su realiais faktais, pagrindžiančiais mūsų profesionalumą!

  Veiklą vykdome nuo 1995-ųjų metų

  • Buitinės technikos remontas – uždavinys, kurį nuosekliai atliekame nuo pat 1995-ųjų metų. Per tiek laiko sukaupėme išties daug patirties, susipažinome su įvairiausiais prietaisais, išsiaiškinome pačias sudėtingiausias technikos vingrybes. Pakilimai ir nuopuoliai mums leido sudėlioti visus taškus ant i. Mūsų darbo principai išgyveno laiko patikrinimą ir dabar pasitarnauja Jūsų gerovei.

  Atliktiems darbams taikome garantiją

  • Salvata technikos meistrai neleis Jums nuogastauti, kad taisymo darbai bus atlikti prastai. Mūsų klientai saugūs, kadangi beveik kiekvienam atliktam remonto darbui yra skiriama kokybės garantija.

  Esame susidūrę su daugybe prietaisų

  • Per visą šį laiką suremontavome ir pajungėme jau virš 100 000 buitinės technikos prietaisų ir esame pasiryžę šį skaičių dar patrigubinti!

  Mūsų komandoje – tik profesionalai

  • Kadangi Salvata – jau sena, savo tradicijas sukūrusi įmonė, nenuostabu, kad mūsų komandoje dirba 10 metų ir daugiau patirties turintys specialistai, gebantys nudirbti visus reikiamus darbus kruopščiai ir atsakingai. Savo personalu neabejojame, nes kasdien sulaukiame tiek daug šiltų atsiliepimų iš klientų.
  small-oven

  BUITINĖS TECHNIKOS REMONTO PASLAUGŲ KAINA

  Didžiosios dalies buitinės technikos remonto paslaugų kaina prasideda nuo 45 €. „Meistras į namus” paslaugos papildomai nekainuos. Minėtos kainos yra tik preliminarus paskaičiavimas, nustatomas atsižvelgiant į bendrąsias tendencijas. Kad ir kaip norėtume, bet šiuo metu pilno darbų sąrašo su fiksuotomis kainomis pateikti negalime. Taip yra todėl, nes beveik visi iškvietimai būna individualūs. Vienų prietaisų gedimai yra itin sudėtingi, todėl reikalauja daugiau išteklių, kitų – paprasti ir greitai pašalinami, tad ir kainuojantys pigiau. Ką jau kalbėti apie tai, kad šių dienų parduotuvėse galima įsigyti begalę buitinės technikos įrenginių, besiskiriančių ne tik prekės ženklais, bet ir modeliais, turimomis funkcijomis / sandara / išvaizda / matmenimis / tipu.

  Kainos įvertinimas vyksta po to, kai į iškvietimą suregavęs meistras atvyksta į kliento namus ir įvykdo sugedusio prietaiso diagnostiką. Gavus rezultatus, vertinami 3 pagrindiniai kriterijai: 1. laikas, kurį specialistas privalės skirti gedimo pašalinimui; 2. trūkstamų ar reikiamų dalių bendra vertė; 3. gedimo pobūdis. Tik meistrui nuodugniai apžiūrėjus sugedusią skalbimo mašiną, džiovyklę, dujinę ar kitą įrenginį, galima nustatyti tikslią remonto kainą.

  Neretai asmenys susidūrę su technikos gedimais puola į artimiausia elektronikos parduotuvę ir ieško kažko naujo. Tai klaidinga įvykiu seka, nebent Jūsų prietaisas būtų absoliučiai sunaikintas. Skalbyklei pradėjus leisti vandenį ar siurbliui nustojus siurbti, pirmiausiai reikėtų kreiptis į specialistus. Savo amatą nepriekaištingai išmanantys meistrai maloniai apžiūrės Jūsų techniką ir nurodys Jums jos remonto kainą. Tik ją sužinoję, galėsite logiškai nuspręsti kas geriau – ar pirkti naują ar tvarkyti seną. Patikiname, kad su Salvata apgaulės negresia. Gerbiame savo klientus ir visuomet pranešame tuo atveju, kai prietaiso tvarkyti tiesiog neapsimoka. Vietoje to, kad remontuotume visiškai sugedusią techniką, verčiau padedame savo klientams išsirinkti naują, patikimą prietaisą, tarnausiantį ilgai.

  Domina buitinės technikos remonto kaina? Susisiekite telefonu: 8 700 800 95 arba užpildykite svetainėje esančią užklausą. Atvyksime ir Jums padėsime!

  ATSISKAITYMAS UŽ PASLAUGAS

  Atsiskaityti galite trimis pagrindiniais būdais: grynaisiais, kortele arba bankiniu pavedimu. Priimame visų tipų bankines korteles: Maestro, Mastercard, Visa, taip pat ir Revolut. Pavedimas galimas tik sutartiniams klientams arba valstybinėms institucijoms.

  Buitinės technikos remontas Vilniuje ir Vilniaus rajone

  Technikos remonto paslaugos yra teikiamos Vilniuje (mieste) ir Vilniaus raj., 50 km. spinduliu aplink sostinę. Aptarnaujame visus Vilniaus mikrorajonus: Naujoji Vilnia, Viršuliškės, Balsiai, Senamiestis, Grigiškės, Lazdynai, Antakalnis, Fabijoniškės, Žvėrynas, Žirmūnai, Naujamiestis, Šnipiškės ir t. t. Salvata remonto paslaugas teikia dviem būdais:

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Meistro iškvietimas į namus

  Sugedusio šaldytuvo pristatymas į remonto centrą – nelengvas uždavinys. Toli gražu ne visi turi tokias transporto priemonės, kurios būtų pritaikytos sunkių ir didelių matmenų technikos transportavimui. Dėl šios priežasties Salvata siūlo paslaugas, leisiančias sutvarkyti didesnių gabaritų prietaisą tiesiog namuose. Užsakymo pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 35 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

  2.
  TECHNIKOS PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ Adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti papildomo 35 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius. Čia laukiama ne tik stambi, bet ir smulki buitinė technika: kavos aparatai, dulkių siurbliai, mikrobangės, mėsmalės.

  Kokią buitinę techniką taisome?

  Daugiausia specializuojamės skalbimo mašinų, indaplovių, šaldytuvų, džiovyklių, kavos aparatų, kaitlenčių, orkaičių, viryklių – tiek dujinių, tiek elektrinių –, gartraukių, mikrobangių, dulkių siurblių, televizorių, boilerių, mėsmalių taisyme. Šalia remonto taip pat teikiame ir buitinių prietaisų pajungimo bei dalių užsakymo paslaugas.

  Remontuojame įvairių gamintojų techniką: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir t. t. Visuomet džiaugiamės, kai tenka susidurti su nauju dar nematytu prietaisu – tiesa, taip nutinka itin retai.

  TECHNIKOS MEISTRAI PARŪPINS PAKAITINE TECHNIKA

  Nors dalį gedimų galime pašalinti per 1-24 val. nuo užsakymo įregistravimo, būna, kad vienos paros nepakanka. Tokiu atveju taisoma technika būna išgabenama į Salvata remonto centrą. Svarbaus namų ruošos pagalbininko netekimas gali sukelti nemažai nemalonumų: kalnai purvinų indų, nešvarūs skalbiniai ir sugedę maisto produktai. Tam, kad buitinės technikos remontas nevirstu kančia, savo klientams galime pasiūlyti pakaitinę techniką NEMOKAMAI. Pakaitine kaitlente, skalbykle, šaldytuvu ar kitu prietaisu galėsite naudotis iki kol pristatysime Jums naujam gyvenimui prikeltą prietaisą.

  NORITE BUITINĘ TECHNIKĄ REMONTUOTI PATYS?

  Esame technikos meistrai, bet neatmetame galimybės, kad mūsų šalyje gali būti daug nagingų žmonių, pakankamai kompetentingų sugedusią techniką susitvarkyti patys. Visgi, galime padėti net ir jiems! Salvata teikia įvairios technikos: skalbimo mašinų, džiovyklių, šaldytuvų, kaitlenčių, boilerių ir pan. dalių užsakymo paslaugas. Kadangi dirbame šioje srityje jau ilgą laiką, gerai žinome kur galima gauti pigesnių, bet kokybiškų detalių. Reikalingos buitinės technikos dalys? Paskambinkite mums arba užpildykite atsarginių dalių užsakymo užklausą internetu. Nurodykite prietaisą, prekinį ženklą, trūkstamą dalį, kontaktinius duomenis ir visą kitą reikiamą informaciją. Jūsų užsakymas bus patvirtintas ir įvykdytas kiek įmanoma greičiau.

  ĮSPĖJAME! Jeigu anksčiau nėra tekę susidurti su konkretaus prietaiso taisymu, jo remontu savarankiškai užsiimti nerekomenduojame.

  Kodėl? Kai kurie technikos tvarkymo darbai gali būti nesunkiai įgyvendinami ir specifinės kompetencijos neturinčių žmonių. Visgi, esama gedimų, kai reikalingas išskirtinis kruopštumas, prietaiso funkcionavimo išmanymas ir jo sandaros žinojimas.

  Kokios neapdairumo pasekmės? Blogai atliktas buitinės technikos remontas gali sąlygoti sudėtingesnius gedimus, neretai besibaigiančius naujo prietaiso pirkimu.

  Taigi, jeigu nesate žinovas – siūlome kreiptis į šį dalyką išmanančius meistrus, kurie visus remonto darbus nudirbs atsakingai ir užtikrintai bei užkirs kelią neplanuotoms investicijoms ateityje. Juk remonto kaina tokia maža – verta pabandyti!

  Kokia yra buitinės technikos remonto kaina?

  Kaina priklauso nuo technikos rūšies bei gedimo sudėtingumo, tačiau iškvietimas yra nemokamas.

  Ar verta remontuoti buitinę techniką?

  Neskubėkite pirkti naują buitinę techniką, iškviestas meistras atliks diagnostiką bei pasiūlys geriausią kainą, tada galėsite spręsti, ar verta taisyti.

  Ar priskiriama garantija po buitinės technikos remonto, dalių pakeitimo?

  Taip, buitinės technikos remontui ir pakeistoms dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Buitinės technikos remontas verslui

  Mūsų klientų sąrašas pagrindžia, kad gebame dirbti ne vien tik su individualiais asmenimis, bet ir su didesnėmis organizacijomis. Bendradarbiaujame su daugybe įmonių ir institucijų kurių techniką dieną iš dienos tvarkome bei prižiūrime, kad viskas veiktų nepriekaištingai. Mielai laukiame visų, kuriems reikalingos tokio pobūdžio paslaugos. Susisiekite su mumis šiandien, kad aptartume visus bendradarbiavimo pradžiai svarbius aspektus.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95