Apie buitinės technikos remontą Vilniaus rajone

Patyrę ir aukštos kvalifikacijos individualios įmonės „Salvata“ komandos meistrai jau 28 metus taiso skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių, orkaičių gedimus.

Taip pat „Salvata“ komandos nariai turi patirties taisydami profesionalios įrangos, pavyzdžiui, restoranų įrangos, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų, gedimus. „Salvata“ komandos meistrai atlieka tiek buitinės technikos, tiek profesionalios technikos remontą Vilniuje ir klientų namuose, kurie randasi 50 km atstumu aplink Vilnių, tai yra, Ukmergėje, Elektrėnuose, Vievyje, Širvintose, Šalčininkuose, Trakuose, Nemenčinėje, Lentvaryje, Maišiagaloje, Pagiriuose, Rudaminoje, Sudervėje, Vaidotuose, Nemėžyje, Skaidiškėse, Kalveliuose, Valčiūnuose, Juodšiliuose, Pabradėje, Giedraičiuose, Rukainiuose, Gureliuose, Avižieniuose, Sudervėje, Riešėje, Galgiuose ir Grigiškėse.

„Salvata“ komandos meistrai išmano įvairių buitinių prietaisų sandarą ir turi ištobulintus įgūdžius per ilgametę patirtį. „Salvata“ komandos nariai geba tiksliai diagnozuoti gedimus, taikydami pačius veiksmingiausius metodus, kad veiksmingai išspręstų kiekvieną problemą. „Salvata“ ekspertai įgudę naudoti įvairius įrankius ir įrangą, užtikrindami remonto darbų tikslumą ir kokybę. Jų žinios apima ne tik gedimų taisymą, bet ir prevencines priemones, skirtas išvengti tokių pačių buitinės ir pramoninės įrangos gedimų ateityje.

Nuolat tobulindami savo įgūdžius, „Salvata“ komandos meistrai pirmauja savo srityje, pateikdami patikimus sprendimus bet kokiam buitinės ir pramoninės technikos gedimų remonto. Be buitinės technikos gedimų taisymų, „Salvata“ komanda taip pat siūlo buitinės technikos pajungimo paslaugas ir siūlo buitinės technikos dalis.

Ieškote buities technikos meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

Kokią buitinę techniką taisome?

Buitinės technikos taisykla “Salvata” teikia šias remonto paslaugas: 
Bendrai “Salvata” meistrai atlieka tiek stambios, tiek smulkios buitinės technikos remontą. Taip pat teikiame buitinių prietaisų pajungimo bei dalių užsakymo paslaugas

Smulkios ir stambios buitinės technikos paslaugos Vilniaus rajonuose

Smulkios buitinės technikos remonto paslaugos yra teikiamos Kauno rajonuose, 50km spinduliu nuo miesto centro. Tas pats ir su stambesne technika. Paslaugos yra teikiamos 2 būdais:

1.
MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Meistro iškvietimas į namus

Smulkios arba stambios technikos remonto užsakymui Vilniaus rajone Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

2.
MEISTRO IŠKVIETIMAS PAIMTI TECHNIKĄ Į REMONTO CENTRĄ

Meistro iškvietimas į namus

Meistrui iškviesti tereikia paskambinti ar užpildyti formą. Jei tai yra smulkesnis prietaisas kaip kavos aparatas ar dulkių siurblys, meistras atvažiuos ir paims remontuoti prietaisą į remonto centrą. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

3.
TECHNIKOS PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ

Technikos taisymas remonto centre

Norintiems išvengti papildomo 35 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g. 1, arba Verkių g. 34B, Vilniuje Čia laukiama ne tik stambi, bet ir smulki buitinė technika: kavos aparatai, dulkių siurbliai, mikrobangės, mėsmalės.

Kokių gamintojų buitinę techniką remontuojame?

Remontuojame tokių buitinės technikos gamintojų kaip: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir kt. sugedusią buitinę techniką. Nevengiame dirbti ir su mažiau žinomais prekių ženklais.
SVARBU: mes neremontuojame buitinių prietaisų, kuriems dar galioja garantija. 

Kodėl verta rinktis “Salvata”?

Esame suremontavę ir pajungę jau virš 100.000 buitinės technikos prietaisų, todėl turime bene didžiausią buitinės technikos remonto patirtį Lietuvoje. Komandoje dirba daugiau nei 10 metų patirties turintys buitinės technikos remonto meistrai, sugebantys greitai ir efektyviai išspręsti 99% visų problemų. Tai patvirtina daug šiltų atsiliepimų iš klientų, kuriuos rasite žemiau.

4,2

MŪSŲ KLIENTAI

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95