Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vilniuje esančios individualios įmonės „Salvata“ buitinės technikos remonto meistrai puikiai išmano buitinės technikos priežiūrą. „Salvata“ turi daug žinių ir patirties remontuodami įvairius namuose esančius prietaisus. Nuo smulkių prietaiso elektronikos vidaus problemų, buitinės technikos prietaisų detalių keitimų iki sudėtingų prietaisų gedimų – „Salvata“ įmonės profesionalai pasižymi įvairiapusiškais įgūdžiais taisant įvairius prietaisus ir jų gedimus. Naudodami specializuotus įrankius ir metodus, „Salvata“ meistrai tiksliai ir efektyviai atlieka kiekvieną buitinės technikos remontą. Daugelis „Salvata“ meistrų turi apie 15 metų patirtį ir yra apmokyti, todėl bus užtikrinamas aukštos kokybės remontas ir saugos standartų laikymasis. Per 28 gyvavimo metus, „Salvata“ meistrai atliko daugiau nei 100000 remonto darbų.

  Gyventojai dažnai pasikliauja rekomendacijomis iš lūpų į lūpas arba internetinėmis apžvalgomis, kad atrastų geriausius buitinės technikos remonto meistrus savo vietovėje. Nemažai gerų klientų atsiliepimų turintys „Salvata“ buitinės technikos remonto meistrai vyksta į klientų namus ne tik Vilniuje, bet ir Elektrėnuose. Jūsų namuose „Salvata“ meistrai gali kokybiškai atlikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. „Salvata“ kvalifikuoti specialistai atlieka itin svarbų vaidmenį užtikrinant funkcionalumą, saugumą ir komfortą Elektrėnuose gyvenančių žmonių namuose. Taip pat verta paminėti, kad „Salvata“ meistrų atliekamas remontas apima ne tik buitinės technikos, bet ir profesionalios įrangos, pavyzdžiui, tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų, remonto darbus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95