150000+

ATLIKTŲ REMONTŲ, PRIJUNGIMŲ, DIAGNOSTIKŲ

29

ĮMONĖS GYVAVIMO METŲ

15+

VISŲ MEISTRŲ PATIRTIS NE MAŽESNĖ KAIP

100%

IKI TIEK PROCENTŲ KOMPENSUOJAMAS REMONTAS

Sugedo siurblys robotas? Mūsų patyrę meistrai padės išspręsti bet kokią problemą. Susisiekite su mumis ir dažniausiai per 24 val. atvyksime pas Jus diagnostikai bei galimam remontui. Robotų siurblių remontas – paslauga, kurią atliekame jau ne vienerius metus.

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kodėl rinktis Salvata®?

  • Beveik 30 metų patirtis tvarkant buitinę techniką
  • 6 mėn. remonto kokybės garantija
  • Galimybė tiek atvežti siurblį robotą į servisą, tiek išsikviesti meistrą į namus Vilniuje, Kaune arba 50 km aplink šiuos miestus
  • Greitai reaguojame į kliento poreikius ir dažniausiai atvykstame per 24 val.
  • Galima 100% remonto kompensacija turtintiems namų draudimą
  • Siurblių robotų remontui naudojame tik naujas technikos detales
  • Galimybė atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele, tiek ir pavedimu
  • 3000+ atsiliepimų internete
  SALVATA ®
  4.4
  Pateikta 2065 įvertinimų
  powered by Google
  js_loader
  Paslaugos.lt: 220+ atsiliepimai

  Siurblio roboto remonto užsakymas

  Išsikvieskite miestą Vilniuje, Kaune arba 50 km spinduliu aplink šiuos miestus. Taip pat turite galimybę ir atvežti techniką tiesiai į vieną mūsų servisų.

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Robotų siurblių meistro iškvietimas į namus

  Siurblių robotų taisymo Vilniuje ir Kaune užklausos pateikimui Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris dažniausiai per 24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis.

  2.
  SIURBLIŲ ROBOTŲ TAISYMAS REMONTO CENTRE

  Technikos taisymas remonto centre

  Norintiems išvengti išankstinės registracijos - techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Smolensko g.1 arba Verkių g. 34B Vilniuje, arba Chemijos g. 17C Kaune

  Siurblių robotų remonto kainos

  Žemiau lentelėje pateikiame roboto siurblio taisymo bei diagnostikos kainas.

  Paslauga Kaina Informacija
  Tik diagnostika, be remonto 25,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Tik iškvietimas ir diagnostika, be remonto 45,00 € Taikoma, kai prietaisas netaisomas pas mus
  Kiek kainuoja roboto siurblio taisymas? Priklausomai nuo gedimo Įvertinama individualiai pagal gedimą (galimi ir nukrypimai nuo šio intervalo)
  Remontas ar diagnostika turint namų draudimą 0 € Draudimo bendrovė Jums pilnai arba dalinai kompensuoja remontą ir gedimo nustatymą

   

  Darbo laikai Vilniuje ir Kaune

  Mūsų atliekamas buitinės technikos remontas puikus sprendimas, siekiantiems išsaugoti savo brangų laiką ir finansinę padėtį. Mes – Salvata – stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai, dirbantys Vilniuje ir Kaune.

  Servisas Serviso centro darbo laikas Meistrų iškvietimo ir atvykimo laikas
  Smolensko g. 1, Vilnius (Naujamiestis) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Verkių g. 34B, Vilnius (Žirmūnai) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.
  Chemijos g. 17C, Kaunas (Dainava) I-V 8:00 – 18:00 val. I-VII 8:00 – 22:00 val.

   

  Vilniaus Naujamiesčio serviso el. paštas: Vilnius@salvata.lt

  Vilniaus Žirmūnų serviso el. paštas: Vilnius2@salvata.lt

  Kauno serviso el. paštas: Kaunas@salvata.lt

  Bendras tel. nr.: 8 700 800 95

  robotų siurblių remontas
  salvata kavos aparatų remontas

  Robotų siurblių remontas detaliau

  Skirtingų robotų siurblių tipų remontas

  Kalbant apie sauso valymo ir plovimo funkciją turinčius robotus siurblius, skiriasi jų konstrukcija, funkcionalumas ir paskirtis. Sauso valymo roboto siurblio taisymas paprastai apima problemų, susijusių su siurbimo galia, navigacija, jutikliais ar mechaniniais komponentais, diagnozavimą. Prieš pradedant remontą, būtina imtis saugos priemonių, pavyzdžiui, atjungti robotą siurblį nuo maitinimo šaltinių ir dėvėti apsaugines priemones. Robotas siurblys su plovimo funkcija apjungia tradicinį siurbimą su galimybe plauti grindis. Šiuose daugiafunkciuose robotuose siurbliuose paprastai naudojamos vandens talpyklos ir besisukantys šepečiai, skirti valyti drėgnai. Kai kuriuose modeliuose gali būti reguliuojami vandens srauto ir ploviklio naudojimo nustatymai, leidžiantys naudotojams pritaikyti valymo intensyvumą pagal grindų tipą ir nešvarumo lygį. Reguliari priežiūra, pavyzdžiui, vandens rezervuarų ir šepečių valymas, yra svarbu siekiant užtikrinti optimalų roboto siurblio su plovimo funkcija veikimą ir ilgaamžiškumą.

  Robotų siurblių gedimų nustatymas

  Norint taisyti robotą siurblį, reikia atlikti kelis veiksmus, kad būtų galima veiksmingai nustatyti ir išspręsti problemas. Atsargiai išardykite siurblį, vadovaudamiesi gamintojo gairėmis arba vartotojo vadovu. Patikrinkite, ar komponentuose nėra pažeidimų, susidėvėjimo ar užsikimšimo požymių, atidžiai stebėkite variklį, filtrus, žarnas ir šepečio ritinį. Išvalykite arba pakeiskite visas nešvarias ar užsikimšusias dalis, pavyzdžiui, filtrus ar žarnas, naudodami tinkamus valymo įrankius ir tirpalus. Išbandykite robotą siurblį, kad patikrintumėte, ar problema išspręsta, atkreipkite dėmesį į siurbimo galią, šepečio ritinėlio judėjimą ir bet kokius neįprastus garsus. Surinkite robotą siurblį ir įsitikinkite, kad visos dalys yra tvirtai pritvirtintos ir sulygiuotos. Galų gale vėl įjunkite dulkių siurblį, kad įsitikintumėte, jog jis tinkamai veikia, prieš vėl jį pradedant naudoti. Dėl galimo sudėtingo gedimo, rekomenduojama kreiptis į „Salvata“ meistrus.

  Dažniausi robotų siurblių gedimai

  • Šepečių gedimai

  Plaukai, siūlai ar šiukšlės gali susipainioti aplink šepečio ritinį, todėl jis gali sutrikti arba nustoti tinkamai suktis. Fiziniai šepečio pažeidimai taip pat gali turėti įtakos šepečio veikimui.

  • Užsikimšę filtrai ir žarnos

  Dėl roboto siurblio dalių užsikimšimų, pavyzdžiui, užsikimšusių filtrų ar žarnų, gali sumažėti siurbimo galia ir robotas siurblys gali prastai valyti.

  • Akumuliatoriaus gedimai

  Laikui bėgant roboto dulkių siurblio akumuliatorius gali sugesti, todėl sutrumpėja roboto siurblio veikimo laikas.

  • Navigacijos sistemos klaidos

  Jutikliai arba navigacijos sistemos gali susidurti su problemomis, dėl kurių roboto siurblys gali įstrigti, negrįžti į pakrovimo vietą arba gali naviguoti neefektyviai.

  • Ratų ar variklio gedimai

  Dėl ratų ar variklio komponentų susidėvėjimo gali atsirasti mechaninių gedimų, todėl roboto siurblys gali judėti netolygiai arba visiškai nustoti veikti.

  • Programinės įrangos klaidos

  Dėl programinės įrangos klaidų robotas siurblys gali veikti nenuspėjamai, pavyzdžiui, gali nepavykti pradėti valymo ciklą.

  • Fizinė žala

  Atsitiktiniai kritimai, susidūrimai su baldais gali fiziškai sugadinti roboto dulkių siurblio komponentus, o tai gali turėti įtakos bendram jo veikimui ir funkcionalumui.

  Požymiai kad jau reikia remonto

  • Šviečia raudonas indikatorius

  Tai gali reikšti, kad išeikvoti maitinimo elementai. Jei vis tiek šviečia raudonas indikatorius, gali kilti problemų dėl maitinimo šaltinio, vidinių laidų arba valdymo plokštės, kurią turi patikrinti buitinės technikos meistras.

  • Roboto siurblio neina įjungti

  Tai gali būti valdymo plokštės ar / ir laidų gedimai.

  • Robotas dulkių siurblys veikia, bet nesiurbia nešvarumų

  Pirmiausia patikrinkite, ar nėra užsikimšimų siurbimo angoje, įskaitant filtrus, šepečius ir žarnas. Išvalykite arba pakeiskite užsikimšusias ar nešvarias dalis. Jei siurbimas vis tiek silpnas, gali kilti variklio, ventiliatoriaus ar oro srauto sistemos gedimų, kuriuos reikia remontuoti profesionaliai.

  • Šepečiai nešluoja dulkių ir nešvarumų

  Patikrinkite, ar šepečiuose nėra susivėlusių plaukų, siūlų ar šiukšlių, kurios gali trukdyti jiems judėti. Išvalykite arba pašalinkite užsikimšimus ir įsitikinkite, kad šepečiai tvirtai pritvirtinti prie dulkių siurblio. Jei šepečiai vis tiek neveikia, tai gali būti susiję su variklio gedimais.

  • Robotas siurblys neplauna

  Jei robotas dulkių siurblys turi plovimo funkciją, bet neplauna, patikrinkite, ar vandens rezervuaras tinkamai užpildyti ir sumontuoti. Įsitikinkite, kad vandens siurblys veikia tinkamai, o vandens linijose ar purkštukuose nėra užsikimšimų. Jei reikia, išvalykite arba pakeiskite užsikimšusius komponentus arba kreipkitės pagalbos į profesionalus.

  • Robotas siurblys važinėja tik atgal

  Tai gali reikšti problemą, susijusią su navigacijos sistema arba variklio veikimu. Pabandykite iš naujo nustatyti dulkių siurblį robotą. Jei jis vis tiek juda tik atgal, reikia profesionalios diagnostikos ir roboto siurblio remonto.

   

  Taip pat remontuojame ir visų kitų tipų siurblius. Daugiau informacijos – DULKIŲ SIURBLIŲ REMONTAS

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Keletas klientų atsiliepimų apie mūsų teikiamas buitinės technikos remonto, pajungimo ir kitas paslaugas. Džiaugiamės, kad didžioji dalis klientų lieka patenkinti mūsų atliekamu darbu.

  4,4

  MŪSŲ KLIENTAI

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95