Iškvieskite meistrą INTERNETU!

Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
Nemokamas iškvietimas Vilniuje ir 50km aplink

*Yra papildomų sąlygų
*Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 25 EUR

MUS KVIESTI VERTA!

 • Meistras atvyks į namus;
 • Suremontuotam prietaisui bus pritaikyta garantija;
 • Iškvietimas nieko nekainuos, jeigu sutiksite remontuoti;
 • Siūlomas tik konkurencingos kainos;
 • Buitinę techniką remontuojame nuo 1995-ųjų metų;
 • Dirbame Vilniuje ir Vilniaus rajone;
 • Atsargines televizorių dalis užsakysime patys;
 • Technikos remontas dažniausiai atliekamas per per 24 val;
 • Taisome visų tipų ir visų gamintojų prietaisus.

Sugedo televizorius, o jo taisymo garantija jau pasibaigusi? Negalite pasimėgauti savo mėgstamiausiomis televizijos laidomis ir įtraukiančiais filmais? Lietingi vakarai tapo blankūs ir nuobodūs? – Tai jau yra skubu! Laimei, Salvata gali Jums padėti greitai ir efektyviai. Po-garantinis televizorių remontas – paslauga, kuri išspręs Jūsų TV problemas! Nelaukite ir susisiekite – 1. telefonu: 8 700 800 95; 2. užpildydami užklausos formą internetu; 3. atvykdami į mūsų remonto centrą, esantį: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

TELEVIZORIŲ GEDIMAI

Pirmieji televizoriai atsirado dar XX a. Anuomet jie nepasižymėjo patvarumu ir dažnai gesdavo. Visgi, tai buvo nauja technologija, kurią žmonės dar tik bandė prisijaukinti, o jos vystymo kelias dar buvo ilgas ir vingiuotas. Dėl šios priežasties televizorių remontas buvo atliekamas dažnai. Kadangi jų mechanizmas nebuvo itin sudėtingas, neretai žmonės juos taisydavo patys – savomis rankomis. Atėjus XXI a. televizoriai tapo gerokai ilgaamžiškesni, tarnaujantys dešimt ir daugiau metų. Vis dėlto, net ir patys išmaniausi, kokybiškiausi TV nėra pilnai apsaugoti nuo gedimų. Šiomis dienomis meistrai turi išties daug darbo, nes televizorių remonto paslaugos dar niekada nebuvo tokios paklausios, o dėl jų technologijos sudėtingumo, specialios patirties neturintys asmenys negali gedimo problemų lengvai išnarplioti patys.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS TELEVIZORIŲ GEDIMAI

 • Vaizdo patamsėjimas;
 • Ekrano išblukimas;
 • „Taškų išdegimas“;
 • Spalvų išsiderinimas, atspalvių atsiradimas;
 • Detalių lūžiai;
 • Ekrano įskilimai, įbrėžimai;

Tai tik dalis gedimų, kurie gali pasireikšti Jūsų prietaisui. Iš praktikos žinome, kad problemų būna pačių įvairiausių. Vienos lengvos ir greitai išsprendžiamos, kitos sudėtingos, tad reikalaujančios atitinkamo laiko tarpo ir investicijų. Visgi, jeigu turimas TV nustojo veikti, o Jūs pradėjote svarstyti ką geriau daryti ar pirkti naują ar remontuoti – patarsime neskubėti. Išsikvieskite Salvata meistrą į namus arba pristatykite televizorių į mūsų remonto centrą. Atliksime diagnostiką, o tada pateiksime išskirtinį remonto kainos pasiūlymą. Jeigu prietaisas bus nebe pataisomas – informuosime ir parekomenduosime naują įrenginį. Tik sužinoję taisymo kainą galėsite nuspręsti kas geriau – 1. ar pirkti naują, 2. ar tvarkyti seną. Vis dėlto, žinome, kad dažniausiai antras variantas būna draugiškesnis tiek kišenės, tiek laiko atžvilgiu. Verta pabandyti!

Kokių gamintojų ir tipų televizorius tvarkome?

Salvata meistrai remontuoja visų šiuolaikiškų ekrano tipų televizorius: LED, OLED, LCD, QLED, TFT, TFT LED, DLED. Visgi, taisome ne tik naujus prietaisus, bet ir senesnius: tranzistorinius, lempinius ir pan. Mes taip pat esame gerai susipažinę su įvairių gamintojų technika: LG, Samsung, Philips, Sharp, Allview, Manta, Hitachi, Kruger & Matz, Thomson, JVC, TCL, Skymaster, Denver, Finlux, Radiola, Trevi, Toshiba, Sony, Skyworth, Blauberg, Benq, eSTAR, Ferguson, ForMe, Gogen, Hisense, Hyundai, Kiano, Lenco, LIN, Metz, Muse, Panasonic, Schneider, Sencor, Xoro ir t. t. Per savo gyvavimo laiką esame suremontavę daugiau kaip 100 tūkstančių prietaisų, tad tikrai puikiai išmanome savo darbą ir esame artimai susiję su mus supančia technika. Netikite? Pabandykite mus nustebinti su dar nematytu TV!

news

TELEVIZORIŲ REMONTO KAINOS

Išsikvietus Salvata meistrą į namus, televizoriaus diagnostika ir atvykimas bus nemokamas, jeigu nuspręsite jį tvarkytis pas mus. Priešingu atveju yra taikomas 25 € mokestis. Norint išvengti šios sumos, techniką pristatykite į mūsų remonto centrą patys. Televizorių remonto kaina yra vertinama atsižvelgiant į gedimo pobūdį. Jeigu TV būklė yra kebli, atitinkamai ir taisymas bus brangesnis.

Kainų nustatymo metu visuomet žvelgiama į šiuos kriterijus: prietaiso gamintojas, užsakomų atsarginių dalių kainos, meistro darbo valandos reikalingos gedimo šalinimui. Tik tinkamai identifikavę visus šiuos vardiklius, galime pateikti konkretų kainos pasiūlymą. Taigi, kiekvienu individualiu atveju, susisiekite su mumis internetu arba paskambindami telefonu. Savo ruožtu, apžiūrėsime Jūsų techniką ir pateiksime išskirtinį kainos pasiūlymą.

Visuomet stengiamės maloniai nustebinti savo klientus, todėl mūsų veikloje neretai taikomos specialios akcijos. Jeigu Jums sugedo televizorius, siūlome nesnausti, skambinti šiandien ir nepraleisti galimybės susiremontuoti techniką pigiau.

Kaip atsiskaityti?

Už suteiktas paslaugas atsiskaityti galite trimis pagrindiniais būdais.

Iškvietus meistrą į namus, atsiskaityti už paslaugas galima vietoje. Mūsų meistrai priima grynuosius pinigus. Toks mokėjimas yra patvirtinamas pinigų priėmimo kvitu.

Jeigu nenorite ar negalite atsiskaityti grynaisiais, tai padaryti galite kortele – Maestro, Mastercard, Visa ar Revolut. Galimas tiek įprastas, tiek bekontaktis atsiskaitymo būdas. Mokėjimo gavimas yra patvirtinamas el. paštu arba SMS žinute.

Televizoriaus remontas taip pat gali būti apmokamas ir bankiniu pinigų pavedimu, tačiau tokia atsiskaitymo forma yra taikoma tik sutartiniams klientams arba valstybinėms institucijoms.

VEIKIMO AREALAS – VILNIUJE IR VILNIAUS APSKRITYJE

Televizorių remontas atliekamas Vilniuje ir Vilniaus rajone (maždaug 50 kilometrų spinduliu aplink miestą). Mieste turime remonto punktą į kurį galite pristatyti ne tik TV, bet ir buitinės technikos prietaisus, tokius kaip: skalbimo mašinas, džiovykles, indaploves, šaldytuvus, orkaites, kaitlentes, virykles, dujines, mikrobanges, kavos aparatus, mėsmales, boilerius, dulkių siurblius, elektrinius šildytuvus. Be šių įrenginių taip pat remontuojame ir profesionalią techniką ar restoranų įrangą.

Nenorintiems palikti savo komforto oazės, galime pasiūlyti televizorių remonto į namus paslaugą. Pateikus užklausą, per artimiausią metą į jūsų namus atvyks patyręs meistras, kuris apžiūrės prietaisą, nustatys problemas ir išdėstis Jums visą reikiamą informaciją: remonto kainą bei trukmę. Tik esant labai rimtiems gedimams technika būna išgabenama iš namų. Tikrai dažnai mūsų profesionalai yra pakankamai kompetentingi, kad sugedusią elektroninę techniką pataisytų dar tą pačią dieną Jūsų namuose.

AR TELEVIZORIŲ TAISYMAS APSIMOKA?

Tai gan dažnas klausimas su kuriuo mums tenka susidurti dieną iš dienos. Pradėkime nuo pradžių. Šiuolaikiniai TV pasižymi tendencija sugesti iškart po garantijos, nepaisant to, kaip jų ilgaamžiškumą giria gamintojai. Kitas svarbus aspektas – garantijos sąlygose neretai esama gausybė išimčių, kurios apdraudžia oficialų buitinės technikos servisą nuo nemokamo taisymo. Dėl šių priežasčių žmonės neretai kreipiasi į nepriklausomus meistrus, kad šie padėtų išspręsti problemas. Pasibaigus garantijos periodui, dažnu atveju televizoriai dar būna lyg nauji. Būtų tikrai nuostolinga atsikratyti tokiu prietaisu, kuriam užtektų pakeisti vos keletą dalių. Ar televizorių taisymas apsimoka sužinosite tik tada, kai meistras atliks jo diagnostiką. Na, nebent jis jau būtų totaliai sunaikintas. Iš patirties galime pasakyti, kad remontuoti daugeliu atvejų tikrai verta. Taip sutaupysite pinigų, be to, sutvarkytai technikai Jums pritaikysime garantiją.

Papildoma paslauga

TELEVIZORIŲ DALIŲ UŽSAKYMAS

Išmanote techniką, esate darbštūs ir kruopštūs? Tuomet smulkius televizoriaus remonto darbus gebėsite atlikti patys. Visgi, vienas iš remonto pagrindinių aspektų – tinkamos atsarginės dalys. Salvata.lt svetainėje, užpildę užklausos formą internetu, galite užsisakyti reikiamas technikos detales. Mes puikiai išmanome šią rinką, todėl sugebame parinkti pačius geriausius tiekėjus, parduodančius kokybiškas ir patikimas dalis. Užklausos formoje suveskite savo kontaktinius duomenis, prietaiso informaciją ir įvardinkite reikiamas dalis. Gavę Jūsų užsakymą, greitai rasime tai, ko Jums reikia ir išsiųsime paštu!

NEPATIKO KAIP SUREMONTAVOME?

Dirbdami, visada vadovaujamės sukaupta patirtimi ir žiniomis, o į kiekvieną remonto darbą žvelgiame su kruopštumu bei atsakomybe.

Esame profesionalai, savo amatą išmanome puikiai, tačiau meluotume, jeigu prieštarautume vienai pagrindinių dogmų, kad gyvenime pasitaiko visko. Ką daryti, jeigu mūsų suteiktos paslaugos Jums nepatiko ar buvo suteiktos nekokybiškai? Pirmiausiai, siūlome kreiptis tiesiai į aptarnavusį meistrą arba vadybininką. Jeigu nepavyksta susisiekti, nedelsdami siųskite laišką mūsų elektroninių paštu: kokybe@salvata.lt. Į Jūsų užklausą sureaguosime kiek įmanoma greičiau ir pasistengsime išspręsti problemą Jums palankia linkme.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95