Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Pagrindiniai šaldytuvų gedimai:

  • Jūsų šaldytuvas neįsijungia;
  • Nešaldo arba šaldo per daug;
  • Leisdamas vandenį bando užtvindyti namus;
  • Ekrane atvaizduoja gedimą;
  • Veikia nesustodamas 24/7;
  • Skleidžia didelį burzgimo garsą;
  • Atvėrus atrodo, kad patekote į ledynmetį, nes šaldytuvo sienos pasidengusios ledu;
  • Negalite uždaryti šaldytuvo durelių;
  • Sugedo pliusinė arba minusinė kamera.

  Šaldytuvo remontas būtinas! Tai, tik dalis pačių populiariausių skundų, kuriuos mums pateikia užsakovai. Šaldymo įranga genda dėl galybės priežasčių, todėl, jei prietaiso veikime pastebėjote kažką neįprasto ar anomališko (gedimas kartais išties gali būti toks nemalonus ir erzinantis kaip apsėdimas) – mes Jums nedvejodami padėsime!

  Taip pat dabar remonto paslaugas teikiame ir Kaune!

  Sugedo šaldytuvas? Ieškote patikimo meistro Vilniuje ar Vilniaus apskrityje? Kvieskite Salvata šiandien – 8 700 800 95 arba pristatykite prietaisą į remonto centrą adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius.
  Šaldytuvų remontas – paslauga, kurią teikiame kiekvieną dieną, todėl visuomet reaguojame greitai, dirbame efektyviai ir kokybiškai. Beje, siūloma žema paslaugų kaina, niekada nesustojame lepinti savo klientų… Nepraleiskite šanso prasisukti pigiau!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  KAS MES?

  SALVATA IĮ – ĮMONĖ, BESISPECIALIZUOJANTI BUITINĖS IR PROFESIONALIOS TECHNIKOS REMONTO BEI PAJUNGIMO SRITYSE. VEIKLĄ VYKDOME NUO 1995-ŲJŲ METŲ, TAD MENAME IŠTIES SENUS LAIKUS! ĮVAIRŪS APDOVANOJIMAI, TŪKSTANČIAI TEIGIAMŲ KLIENTŲ ATSILIEPIMŲ ĮVERTINO MŪSŲ DARBĄ IR, NEMELUOSIME, SUTEIKĖ DAR DAUGIAU TIKĖJIMO SAVO ATLIEKAMA MISIJA!

  ESAME GRUPĖ PROFESIONALIŲ MEISTRŲ, TURINČIŲ NE MAŽIAU NEI 10 METŲ PRAKTIKOS (KITI PAS MUS TIESIOG NEDIRBA). ŠALDYTUVŲ REMONTAS – VIENAS MŪSŲ “ARKLIUKŲ”, TAČIAU BE TO DAR GALIME SUREMONTUOTI: SKALBIMO MAŠINAS, DŽIOVYKLES, INDAPLOVES, ORKAITES, KAITLENTES, VIRYKLES, DUJINES, MIKROBANGES, KAVOS APARATUS, MĖSMALES, BOILERIUS, DULKIŲ SIURBLIUS, ELEKTRINIUS ŠILDYTUVUS IR T. T.

  Kodėl verta kviesti SALVATA meistrus?

  Ilga ir sėkminga darbo patirtis neįtikino? Paieškokime konkrečios naudos, kurią gausite, užsisakę paslaugas iš mūsų.

  • Įvykdę visus remonto darbus galime suteikti iki 24 mėnesių garantiją.
  • Iškvietus meistrą darbo dienomis, įprastai šaldytuvo remontas neužtrunka ilgiau paros.
  • Jeigu Jūsų taisymui reikės daugiau laiko, nemokamai pristatysime pakaitinę techniką, kuria galėsite naudotis.
  • Užsakysime detales, būtinas prietaiso sutvarkymui.
  • Už meistro atvykimą mokėti nereikės*!
  • Remontuojame nebrangiai ir siūlome žemas kainas.

  *Išskyrus atvejus, kai: 1. meistrui apžiūrėjus šaldytuvą, nustatoma, kad jis nepataisomai sugedęs; 2. klienas pats nusprendrendžia įrenginio neremontuoti; 3. sutvarkyti galima, bet to daryti tiesiog neapsimoka. Tokiomis aplinkybėmis, paslauga apmokestinama 35,00 eurais.

  Pilnai suprantame kaip gali būti nemalonu, kai šaldytuvas nustoja tinkamai veikti – sugedę maisto produktai, po prietaisu išsiliejęs vanduo, nemalonus kvapas, įkyrus burzgimas naktį, niekaip neleidžiantis užmigti. Vis dėlto, neskubėkite priimti neapgalvoto sprendimo ir iš karto nepulkite į prekybos centrą pirkti naujo šaldymo įrenginio. Pirmiau susisiekite su Salvata – 8 700 800 95. Atvyksime apžiūrėti, nustatysime šaldytuvo remonto kainą, taisymo trukmę. Visą tai įvertinę, galėsite priimti tinkamą pasirinkimą. Juk neretai tvarkyti yra pigiau, nei pirkti visiškai naują prietaisą!

  Atsiliepimai

  Didžiuojamės savo klientais, o jie – mūsų darbais. Žinome, kad beieškant geriausio buitinės technikos remonto meistro, niekas geriau nepadeda pasirinkti, kaip klientų atsiliepimai. Jeigu esate naujas svetainės lankytojas – susipažinkite su šiuo nuomonių ringu. Jei jau teko pasinaudoti mūsų paslaugomis, palikite atsiliepimą ir Jūs! Noriai laukiame Jūsų patirčių tiek teigiamų, tiek ne visada pozityvių. Juk jos mums padeda tobulintis ir gludintis iki visiško preciziškumo.

  Susipažinkime!

  4,2

  Jūs įmonės atstovas? Šaunu, kadangi aptarnaujame daugiau kaip 3000+ Lietuvos organizacijų, institucijų ir įmonių. Su malonumu prisidėsime prie sklandaus Jūsų technikos veikimo!

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  ŠALDYTUVŲ REMONTAS VILNIUJE

  Salvata remonto centras yra įsikūręs Vilniuje, todėl aptarnausime Jus, kad ir kokiame miesto mikrorajone gyventumėte. Senamiestis, Naujamiestis, Lazdynai, Balsiai, Žirmūnai, Žvėrynas, Šnipiškės, Antakalnis, Fabijoniškės, Naujoji Vilnia, Grigiškės, Viršuliškės ir t. t. – meistrai atvyks visur!

  ŠALDYTUVŲ REMONTAS VILNIAUS RAJONE

  Nors esame įsikūrę Vilniuje, aptarnaujame ir tuos klientus, kurie gyvena ~50 kilometrų spinduliu aplink sostinę. Jūsų namai Širvintose, Švenčionyse, Elektrėnuose, Ukmergėje ar Trakuose? – kvieskite Salvata šiandien!

  fridge-2

  ŠALDYTUVŲ REMONTO KAINOS

  Kaip jau minėjome anksčiau, šaldytuvų gedimų būna įvairių. Be to, prekybos centruose galima rasti galybę prekinių ženklų, kurie gamina unikalius prietaisus su skirtingais techniniais parametrais. Skiriasi detalių kainos, taisymo sudėtingumas. Dėl šių komplikuotų priežasčių deja, bet tikslaus kainų sąrašo šiuo metu pateikti negalime.

  Jeigu Jus domina kokia būtų Jūsų šaldytuvo gedimo remonto kaina, susisiekite užpildydami užklausą internetu arba paskambinę mūsų telefono numeriu. Patyręs meistras atvažiuos į Jūsų namus, įvertins prietaiso būklę ir pateiks priimtiną kainos pasiūlymą.

  Preliminariai galime pasakyti, kad dažniausiai taisymo kaina prasideda nuo ~45 €. Mes rūpinamės savo klientais, todėl visada stengiamės rasti optimaliausią variantą. Jeigu matysime, kad šaldytuvo remonto atlikimas yra neįmanomas ar Jums ekonomiškai nepalankus, t. y. neapsimokės – taisymo darbų atsisakysime. Jeigu reikės – pakonsultuosime rūpimais klausimais ir rekomenduosime techniką, atsižvelgę į Jūsų interesus.

  REMONTUOTI AR PIRKTI NAUJĄ SKALBYKLĘ?

  Iš patyrimo galime teigti, kad mūsų siūloma skalbimo mašinos taisymo kaina yra santykinai žema. Todėl, jeigu vis dar svarstote ar derėtų kreiptis į meistrus, ar verčiau išmesti senąjį prietaisą ir įsigyti naują – stabtelkite. Nepriimkite sprendimo neapgalvoję. Galbūt gedimas yra visiškai nesudėtingas ir pakeitus vos kelias detales, skalbimo mašina tarnaus dar ilgus metus. Susisiekite su mumis – noriai atvyksime į Jūsų namus ir apžiūrėsime techniką. Nustatysime remonto kainą, o tada galėsite įvertinti kas labiau apsimoka.

  SALVATA MEISTRŲ DARBO LAIKAS:

  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS:

  Antradienis: 

  Pirmadienis: 

  Trečiadienis: 

  Ketvirtadienis: 

  Penktadienis: 

  Šeštadienis: 

  Sekmadienis: 

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  REMONTO CENTRAS:

  Antradienis: 

  Pirmadienis: 

  Trečiadienis: 

  Ketvirtadienis: 

  Penktadienis: 

  Šeštadienis: 

  Sekmadienis: 

  9-18 val.

  9-18 val.

  9-18 val.

  9-18 val.

  9-17 val.

  nedirbame

  nedirbame

  SALVATA MEISTRŲ DARBO LAIKAS

  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS:

  REMONTO CENTRAS:

  Pirmadienis: 

  Antradienis: 

  Trečiadienis: 

  Ketvirtadienis: 

  Penktadienis: 

  Šeštadienis: 

  Sekmadienis: 

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  8-22 val.

  Pirmadienis: 

  Antradienis: 

  Trečiadienis:

  Ketvirtadienis: 

  Penktadienis: 

  Šeštadienis: 

  Sekmadienis: 

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  8-18 val.

  nedirbame

  nedirbame

  Kviesti meistrą į namus ar vežti techniką į centrą?

  Skalbimo mašinas ir kitą buitinę techniką remontuojame Vilniuje ir Vilniaus raj. (50 kilometrų spinduliu aplink miestą).

  Šioje sekcijoje aptarsime dviejų paslaugų teikimo būdų pliusus bei minusus, kurie tikimės, kad padės lengviau apsispręsti, kuris metodas Jums yra priimtinesnis ir lokacine prasme patogesnis. Salvata servisas siūlo dvi paslaugų teikimo alternatyvas:

  1.
  MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

  Šaldytuvų meistro iškvietimas į namus

  Šaldytuvas – išties nemažas objektas. Tam, kad jį galėtumėte pristatyti į mūsų būstinę, gali prireikti atitinkamos transporto priemonės. Toli gražu ne visi tokią turi ar moka vairuoti, o ir papildomų transportavimo paslaugų užsakymas kainuos papildomai. Dėl šių priežasčių turime komandą meistrų, kurie septynias dienas per savaitę laukia Jūsų iškvietimų. Mūsų meistrai į namus dirba:

 • pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. Iki 22 val.
 • sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val.

  Kaip išsikviesti?
  Iškviesti meistrą į namus paprasta. Tiesiog paskambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite užklausą internetu.

 • 2.
  TAISYMAS REMONTO CENTRE Adresas: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius (patekimas į pastatą iš Panerių gatvės pusės).

  Technikos taisymas remonto centre

  Salvata centras pirmadieniais ir ketvirtadieniais darbą pradeda 9 val. ryto, o baigia 18 val. vakaro. Penktadieniais darbo laikas yra kiek trumpesnis: nuo 9 val. iki 17 val. Nusprendę patys pristatyti šaldytuvą į remonto centrą, galite sutaupyti. Išsikvietus meistrą į namus reikia apmokėti kelionės ir apžiūros išlaidas – 35 € – tuomet, kai prietaisas yra nepataisomas ar atsisakoma tai daryti. Remonto centre profesionalai apžiūrės Jūsų techniką nemokamai!

  Kaip rasti?
  Profesionalios, buitinės technikos taisymo centrą Salvata galima rasti šiuo adresu: Smolensko g. 1, LT-03202 Vilnius. Pastatas stovi netoli Smolensko ir Panerių gatvių sankirtos. Netoliese įsikūrusi Maxima XX.

  Esate verslo atstovas ir gamyboje, sandeliavime naudojate pramoninius šaldytuvus? Reikia remonto paslaugų ar nuolatinės prietaisų techninės priežiūros? Galime Jums padėti!

  Remontuojame visų gamintojų šaldytuvus:

  AEG, Amica, Ariston, Atlant, Beko, Berk, Bomann, Bosch, Camry, Candy, Caso, Daewoo, Eiron, Electrolux, ETA, Goddess, Gorenje, Guzzanti, Haier, Hansa, Hisense, Hitachi, Hotpoint, Indesit, LG, Liebherr, Miele, MPM, Ravanson, Samsung, Scancool, Scandomestic, Schlosser, Severin, Sharp, Siemens, Snaigė, Teka, VestFrost, Whirlpool, Zanussi.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95

  Kokius šaldytuvus remontuojame?

  Galime pataisyti praktiškai visų tipų šaldymo įrenginius – tiek buitinius, tiek pramoninius. Viskas daugiausiai priklauso nuo gedimo mąsto.

  Kokia yra šaldytuvų remonto kaina?

  Kaina priklauso nuo šaldytuvo gedimo sudėtingumo, tačiau iškvietimas yra nemokamas.

  Kokia šaldytuvų remonto trukmė?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal šaldytuvų gedimo sudėtingumą. Įprastai šaldytuvo remontas neužtrunka ilgiau paros, jeigu meistras iškviečiamas darbo dienomis.

  Ar priskiriama garantija po remonto šaldytuvo įrenginiui ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, šaldituvo įrenginiui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.