Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

Vandens šildytuvų remontas Vilniuje ir Kaune

Vilnius – Jūsų gyvenamasis miestas? Sugedo vandens šildytuvas / boileris? Salvata padės gyvenantiems ne tik sostinėje, bet ir aplink ją (maždaug 50 km. spinduliu). Boilerių taisymas atliekamas dviem būdais: 1. remontas Salvata centre; 2. taisymas, iškviečiant meistrą į namus. Jeigu reikalingas stambios buitinės technikos remontas (boileriai, skalbimo mašinos, šaldytuvai…), rekomenduojame kviesti meistrą į namus, ypač, jeigu neturite tokios transporto priemonės, kuria galėtumėte pristatyti sugedusį prietaisą į mūsų remonto centrą. Taip bus žymiai paprasčiau. Tik keli mygtuko paspaudimai ir mes jau kelyje pas Jus. Jeigu Jums reikalingas smulkios buitinės technikos remontas, tuomet atvežkite savo įrenginius adresu: Smolensko g.1, LT-03202, Vilnius.

Buitinių ir elektrinių boilerių remontas Vilniuje atliekamas itin greitai bei kokybiškai. Gedimo atveju kreipkitės į mūsų meistrus, kurie atliks tinkamą prietaiso diagnostiką ir paskirs geriausią taisymo planą. Esant reikalui, pakonsultuosime naujo įrenginio įsigijimo, prietaiso priežiūros klausimais.

Rinkitės Salvata boilerių meistrus

Vandens šildytuvų remontas apsimoka, nes taisyti daugeliu atvejų yra gerokai pigiau ir paprasčiau, nei pirkti. Vis dėlto, tam, kad remonto procesas praeitų sklandžiai, reikalingi patikimi boilerių meistrai. Vykdydami veiklą nuo 1995-ųjų metų galime drąsiai teigti, kad pasirinkę mus pateksite į geras rankas. Esame darbštūs, patyrę ir atsakingi savo klientams. Tą demonstruoja ne tik tūkstančiai laimingų klientų atsiliepimų, bet ir platus žinomų Lietuvos įmonių, kurių techniką aptarnaujame, sąrašas. Mūsų meistrai specializuojasi skirtingose srityse, todėl boilerių gedimus taisyti siunčiame vienus, o šaldytuvų ar skalbimo mašinų kitus meistrus.

  • Greitis. Įregistravus iškvietimą, mūsų meistrai atvyksta per 1-24 val. Didžioji dauguma gedimų pašalinama ilgiausiai per parą (vienoms problemoms reikia keletos valandų, kitoms užtenka vos kelių minučių!).
  • Technikos išmanymas. Dirbame nuo 1995-ųjų ir per tą laiką sukaupėme galybę žinių apie profesionalios ir buitinės technikos remontą. Mūsų meistrai – puikūs savo srities asai. Taisome įvairią techniką: skalbimo mašinas, šaldytuvus, indaploves, džiovykles, kavos aparatus, kaitlentes, orkaites, virykles, gartraukius, dulkių siurblius, mikrobanges, televizorius, mėsmales, na ir žinoma – boilerius. Boilerių remontas – mūsų kasdienė duona, tad pasirinkę Salvata tikrai neprašausite!
  • Garantija. Pasitikime savo darbu, todėl suremontuotai technikai taikome nuo 3 mėnesių kokybės garantiją.
  • Kokybė ir kiekybė. Galime pasigirti ne tik puikiais profesionalais, kokybiškomis paslaugomis, bet ir atliktų paslaugų kiekiu. Per savo gyvavimo metą aptarnavome daugiau kaip 100 000 įvairių buitinės technikos prietaisų.
  • Klientų atsiliepimai. Nesvarbu kiek daug televizorių ar boilerių remontavome, didžioji dauguma klientų liko patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis. Prioritetą pirmiausiai skiriame Jums!

BOILERIŲ REMONTO KAINOS

Kaip ir minėjome anksčiau – beveik visais atvejais remontuoti yra pigiau nei pirkti naują prietaisą. Vis dėlto, kad ir kaip norėtume, aiškių kainų rėžių nurodyti negalime. Universalaus remonto kainų sąrašo kol kas būti negali dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, tai taisydami buitinę, profesionalią techniką susiduriame su pačiais įvairiausiais prekiniais ženklais ir jų produkcijos modeliais. Pažvelkite vien kiek boilerių / vandens šildytuvų gamintojų yra: Ariston, Atlantic, Bosch, Cointra, DAFI, De Dietrich, Delimano, Delta, Dražice, Elbet, Electrolux, Ferroli, Gorenje, Haier, Instant, Kospel, Novoterm, Stiebel Eltron, STYLEBOILER, Tatramat, Tesy, Thermex, Titans ir pan. Kiekvieno iš gamintojų produkcijos dalys skiriasi tiek formomis, tiek kainomis. Kitas aspektas, kuris svarbus boilerio remonto kainos įvertinimui – gedimo pobūdis. Kaip žinia, vieni gedimai gali būti lengvai ištaisomi, nereikalaujantys daug dėmesio. Visgi, esama ir tokių, kurie būna itin komplikuoti, reikalaujantys išskirtinio specialisto dėmesio. Atsižvelgiant į šiuos du aspektus, Salvata meistrai geba nustatyti optimaliausią boilerio remonto kainą ir sudaryti efektyviausią veiksmų planą problemai spręsti. Preliminariai svarstant, daugumos boilerių gedimų remonto kaina prasideda nuo 45 eur.

Domina išskirtinis kainos pasiūlymas? – susisiekite su mumis šiandien!

LIKOTE NEPATENKINTI REMONTU?

Vandens šildytuvų remontas 99 % būna atliekamas kokybiškai, ką puikiai atvaizduoja ir mūsų klientų atsiliepimai. Vis dėlto, visiškai pilnai suprantame, kad kartais gali atsitikti visko. Juk žmogus klaidas daro, o protingas dar iš jų ir pasimoko! Mums labai svarbu, kad Jūs padėtumėte mums tobulėti, todėl jeigu likote nepatenkinti atlikto remonto kokybe, komunikacija ar kitais aspektais – kreipkitės tiesiogiai į paslaugas suteikusį meistrą, vadybininką arba rašykite mūsų el. paštu: kokybe@salvata.lt. DĖMESIO! Mūsų principas – gerbti kiekvieną klientą ir ieškoti jam palankaus sprendimo. Gavę Jūsų nusiskundimą nedelsdami pradėsime spręsti problemą. Jeigu abipusiai naudingo kompromiso rasti nepavyks, grąžinsime pinigus.

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95

Ar galima remontuoti boilerių , vandens šildytuvus savarankiškai?

Savarankiškas boilerių, vandens šildytuvų taisymas nėra patartinas, nes remontas reikalauja specifinių žinių bei įrankių.

Kaip galima užsisakyti boilerių, vandens šildytuvų remonto meistrą?

Galite užsisakyti tel. nr. 8 700 800 95, pateikę klientų užklausą internetu, arba atvykę į mūsų remonto centrą, adresu: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.

Kaip ir iš kur gauti detales boilerių, vandens šildytuvų remontui?

Nesirūpinkitė, esant būtinybei boilerio, vandens šildytuvų detales užsakome patys.

Ar galima boilerį, vandens šildytuvus atvešti remontui į vietą?

Taip, tokia galimybė yra. Galite pristatyti sugedusį boilerį, vandens šildytuvą į mūsų remonto centrą esantį: Smolensko g. 1, LT-03202, Vilnius.