Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Maitinimo paslaugų verslas – ypač populiarus mūsų šalyje. Tačiau kokybiškai šią veiklą vykdyti galima tik tuo atveju, jei įsigyjama restoranų, kavinių, barų bei kitų maitinimo paslaugas teikiančių įmonių poreikius atitinka įranga. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad maitinimo įmonių įrangai tenka ypač didelis krūvis – juk per parą pamaitinami tūkstančiai žmonių. Tad tokios paslaugos kaip restoranų įrangos remontas ar kavinių įrangos remontas, yra labai populiarios.

  Nuo šiol restoranų įrangos remontą teikiame ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – išmintingas pasirinkimas verslui

  Maitinimo įmonių įranga apima labai daug įvairių įrenginių ir kiekvienas iš jų pasižymi vis kitomis ypatybėmis. Todėl tikslią gedimo priežastį išsiaiškinti ir ją pašalinti gali tik puikiai savo darbą išmanantys restoranų įrangos meistrai. Delsti negalima, tačiau, kur juos rasti? Salvata – išmintingas kiekvieno verslo pasirinkimas. Čia dirbantys specialistai sukaupė ilgametę patirtį, todėl profesionaliai, sklandžiai bei greitai sugeba išspręsti net pačius sudėtingiausius sprendimus. Prireikus naujų detalių, įsigyjame jas iš patikimų gamintojų. Bendradarbiavimas su jais yra viena iš priežasčių, kodėl mūsų teikiamų paslaugų kainos yra tokios patrauklios.
  Puikiai suprantama, kad kiekviena minutė bet kokiam verslui yra aukso vertės – net ir kelios valandos, praleistos nevykdant veiklos, reiškia nuostolius. Todėl į visus iškvietimus reaguojama ypač operatyviai ir dažnu atveju dar tą pačią dieną įmonė ir vėl gali tęsti savo veiklą.
  Restoranų įrangos taisymas galimas Vilniuje bei Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95