Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Aukštos kvalifikacijos buitinės ir profesionalios technikos remonto meistrai dažnai dalyvauja išsamiuose mokymuose ir stažuojasi, kad patobulintų savo įgūdžius įvairios įrangos remonto srityse. Patyrę meistrai, tokie kaip buitinės ir profesionalios technikos remonto paslaugas teikiančios įmonės „Salvata“ komandos specialistai, turi išsamių žinių apie statybines medžiagas, įrankius ir įvairios buitinės technikos remonto būdus. Efektyvus gedimų šalinimas ir kokybiškas remontas yra pagrindinis šių meistrų įgūdis, leidžiantis tiksliai diagnozuoti problemas ir rasti veiksmingus sprendimus. Profesionalaus bendravimo įgūdžiai leidžia palaikyti ryšį su klientais, paaiškinti remonto procesus ir profesionaliai spręsti iškilusias problemas. Jau beveik dešimtmetį „Salvata“ meistrų atsidavimas meistriškumui ir įsipareigojimas patenkinti klientų poreikius daro juos nepakeičiamais žinovais buitinės ir profesionalios technikos remontų darbų srityje ne tik Vilniuje, bet ir Maišiagaloje.

  Nors „Salvata“ buitinės technikos servisai randasi Kaune ir Vilniuje, gera žinia yra tai, kad  „Salvata“ meistrai vyksta ir į klientų, gyvenančių Maišiagaloje, namus. Atvykę į klientų namus, meistrai gali tinkamai, veiksmingai ir kokybiškai suteikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto paslaugas. Verta paminėti, kad Maišiagalos gyventojai gali kviestis „Salvata“ meistrus ne tik, kai reikalingas buitinės technikos remontas, bet ir kai reikia atlikti buitinės technikos montavimo darbus. Kaip ir minėta anksčiau, „Salvata“ meistrai atlieka ir profesionalios įrangos remonto darbus, todėl gali būti nepakeičiami pagalbininkai ne tik Maišiagalos gyventojams, bet ir šio miesto įmonėms. Taip pat „Salvata“ meistrai teikia ir atsarginių buitinės ir profesionalios technikos detalių užsakymo paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95