Ukmergė

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Vilniuje esanti individuali įmonė „Salvata“ jau beveik 30 metų siūlo buitinių prietaisų ir profesionalios įrangos ne tik Vilniuje esančioje būstinėje, bet ir siūlo galimybę aukštos kvalifikacijos „Salvata“ meistrus išsikviesti atvykti į jūsų namus Ukmergėje. Buitinės technikos remonto srityje, kurioje reikalaujama meistriškumo, saugumo ir atidumo detalėms, „Salvata“ komandos meistrai yra profesionalumo pavyzdys. Beveik 15 metų patirtį turinčių meistrų komanda specializuojasi virtuvės buitinės technikos, restoranų įrangos, skalbimo mašinų, boilerių remonto srityse. Nuo sudėtingų įrenginių iki subtilaus vidinio elektros prietaiso remonto – kiekvienas remontas „Salvata“ meistrų bus atliekamas užtikrinant neprilygstamą kokybę ir profesionalumą. „Salvata“ meistrai puikiai išmano medžiagas, įrankius ir technologijas, todėl šie meistrai dažnai gali remontą paros bėgyje ir pasiekti nepaprastų rezultatų. „Salvata“ meistrai taip pat gali didžiuotis teigiamais internetiniaus atsiliepimais ir klientų įvertinimais, kurie įrodo „Salvata“ meistrų gerą reputaciją ir kokybiškus veiklos rezultatus.

   

  Atvykę į klientų namus Ukmergėje, „Salvata“ komandos meistrai taiso ir šalina skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių, orkaičių gedimus. Taip pat vertėtų paminėti, kad „Salvata“ meistrai turi žinių ir įgūdžių taisydami dokumentų naikiklių, dujinių oro šildytuvų ir restoranų įrangos, įskaitant tešlos maišyklių, ledo generatorių ir marmitų, gedimus. Be kokybiškų buitinių ir profesionalių prietaisų, „Salvata“ teikia buitinės technikos montavimo paslaugas ir siūlo buitinės technikos prietaisų atsargines detales. Jei gyvenate Ukmergėje ir jūsų namuose sugedo buitinės technikos prietaisas, nedvejodami rinkitės patyrusius „Salvata“ komandos meistrus, kurie užtikrins, kad remontas bus atliktas kokybiškai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95