Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinės technikos remonto įmonė „Salvata“ gyvuoja jau beveik 30 metų. Jos servisai randami Kaune ir Vilniuje. „Salvata“ komandos meistrai išsiskiria iš kitų meistrų ilgalaike darbo patirtimi – visų „Salvata“ meistrų patirtis ne mažesnė nei 15 metų. Per beveik 30 gyvavimo metų, „Salvata“ atliko daugiau nei 100000 tiek buitinės, tiek profesionalios technikos remonto darbų. Buitinės technikos ir profesionalios technikos remontas, buitinės technikos montavimas ir atsarginių dalių užsakymo paslaugos yra įmonės „Salvata“ veiklos sritys. Individualios įmonės „Salvata“ veiklos sritis apima . Dėl sukauptos patirties „Salvata“ komandos nariai gali pasiūlyti kruopštų, aukštos kokybės, greitą buitinės ir profesionalios technikos remontą, konkurencingas kainas ir profesionalų bendravimą su klientais.

  Gera žinia gyvenantiems Širvintose yra tai, kad „Salvata“ komandos meistrai vyksta į Širvintose gyvenančių asmenų namus ir buitinės technikos remontas gali būti atliekamas klientų namuose. Atvykę į jūsų namus Širvintose, „Salvata“ meistrai gali pataisyti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių  gedimus. Verta paminėti, kad „Salvata“ meistrai vyksta ne tik į klientų namus, bet ir įmones. „Salvata“ meistrai turi patirties taisant tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų, gedimus. Taipogi, jei norite gauti kokybiškas buitinės technikos montavimo paslaugas, rekomenduojama rinktis buitinės technikos remonto srityje pripažintus stipriausiais „Salvata“ komandos meistrus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95