Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinės technikos remonto paslaugas teikianti įmonė „Salvata“ pasižymi keliais išskirtiniais bruožais, kurie prisideda prie jos sėkmės šioje srityje. Visų pirma, „Salvata“ teikia pirmenybę klientų pasitenkinimui, stengdamiesi teikti išskirtinę paslaugų patirtį. „Salvata“ įmonės skaidrumas yra svarbiausias dalykas, aiškiai informuojant klientus apie kainas ir kiek gali užtrukti atitinkamas buitinės technikos remontas. „Salvata“ gali pasigirti kvalifikuotų specialistų komanda, kurios nariai išmano įvairius buitinės technikos remonto aspektus, užtikrinančius kompleksinius sprendimus taisant buitinės technikos gedimus. Lankstumas yra būtinas, todėl „Salvata“ gali prisitaikyti ir prie skubių remonto užklausų. „Salvata“ taip pat teikia pirmenybę saugai, laikydamiesi pramonės standartų ir taisyklių, kad apsaugotų klientus ir savo darbuotojus. Galiausiai, „Salvata“ įmonė puoselėja tvirtą reputaciją, paremtą pasitikėjimu, patikimumu ir puikiais rezultatais.

  Nors „Salvata“ buitinės technikos servisai randasi Vilniuje ir Kaune, užtikrinant paslaugų lankstumą, „Salvata“ komandos meistrai vyksta ir į miestus ir miestelius 50 km aplink Vilnių ir Kauną, įskaitant ir Šalčininkus. Atvykę į klientų namus, „Salvata“ meistrai specializuojasi tokiose srityse, kaip buitinės technikos remontas, ir atlieka kokybišką ir greitą skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių  remontą. Reikėtų paminėti, kad „Salvata“ meistrai gali atlikti profesionalios technikos, įskaitant tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų, remontą Šalčininkų įmonėse. „Salvata“ meistrai taip pat vyksta į klientų namus atlikti buitinės technikos montavimo darbus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95