Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Kaip ir kodėl genda mėsmalės?

  Mėsmalės paprastai genda dėl labai paprastos priežasties – tiesiog susidėvi, kai kurios jos dalys. Na, o, kad sugedo mėsmalė, atpažinti paprastai nesunku: tiesiog mėsa nėra sumalama taip kokybiškai, kaip turėtų; neveikia kai kurios programos ar indikacinės lemputės; gali būti girdimi šaižūs garsai. Bet kuriuo atveju verta prisiminti, kad šis įrenginys nėra jau toks ir paprastas, tad savarankiškas mėsmalių taisymas dažniausiai neužtikrina puikių rezultatų. Paprastai mėsmalės naudotojai negali identifikuoti, kuri mėsmalės detalė neatlieka savo funkcijos, o, jei ir randa atsakymą į šį klausimą, tai tokiu atveju nežino, kur galėtų įsigyti naują detalę ir kaip ją reikėtų pakeisti. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet išardžius įrenginį, nepavyksta jo surinkti. Šie ir kiti atvejai tik patvirtina, kad vis dėlto geriausias pasirinkimas yra profesionalus mėsmalių taisymas.

  Nuo šiol mėsmales galite remontuoti ir Kaune!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Nors mėsmalė paprastai nėra tas prietaisas, kuris namuose būtų naudojamas kiekvieną dieną, nereikia ir sakyti, kad jos gedimas vis tiek gadina nuotaiką. Tikrai neverta namuose laikyti prietaisų, negalinčių atlikti savo funkcijos. Tad, jei susidūrėte su mėsmalės gedimu, pats metas jį pašalinti.

  Salvata – kai reikia geriausių rezultatų

  Jei reikalingas kokybiškas buitinės technikos remontas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirbantys mėsmalių meistrai yra sukaupę daugiametę patirtį, todėl greitai ir sklandžiai pašalins problemą, o, jei prireiks naujos detalės – ją įsigysime iš patikimų tiekėjų, nepamiršdami jums pasiūlyti geriausios kainos. Nepaisant to, kad šis įrenginys dažnu atveju nėra tas, kurio prireiktų kasdien, užtikriname, kad mėsmalių remontas bus atliktas per trumpą laiko tarpą. Paslauga teikiama Vilniuje bei Vilniaus rajone, galimas pristatymas į namus!

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95