Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Individuali įmonė „Salvata“ teikia buitinės ir profesionalios technikos remonto paslaugas nuo 1995 metų. „Salvata“ buitinės technikos servisai randasi Vilniuje ir Kaune, tačiau įmonės komandos meistrai vyksta į kitus Vilniaus ir Kauno rajonus (50 km spinduliu nuo Vilniaus ir Kauno). „Salvata“ meistrų suteikiamas kokybiškas buitinės ir profesionalios technikos remontas atliekamas už adekvačias kainas. Įmonės veikla yra skaidri, todėl jos interneto svetainėje galite rasti visas teikiamų paslaugų kainas, remonto darbų terminus ir teigiamus klientų atsiliepimus. Verta paminėti, kad „Salvata“ meistrai dažniausiai remonto darbus atlieka 24 valandų bėgyje. „Salvata“ įmonė jau beveik dešimtmetį yra pripažįstama kaip stipriausia Lietuvoje įmonė, teikianti buitinės ir profesionalios įrangos remonto paslaugas.

  Jeigu gyvenate Lentvaryje ir jums sugedo buitinės technikos prietaisai, nedvejodami kvieskitės „Salvata“ komandos meistrus į namus. „Salvata“ meistrai yra patyrę specialistai, kurie specializuojasi skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbuose. Be minėtų buitinės technikos prietaisų, „Salvata“ komandos meistrai atlieka profesionalios įrangos remonto darbus, todėl gali būti kviečiami ir į Lentvario miesto įmones. Profesionalios įrangos remontas apima tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų gedimų šalinimą. Verta paminėti, kad „Salvata“ teikia buitinės technikos montavimo ir atsarginių dalių užsakymo paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95