Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinės technikos remonto įmonės „Salvata“ meistrai pasižymi unikaliomis savybėmis, išskiriančiomis juos savo srityje. „Salvata“ meistrai pasižymi išskirtiniais problemų sprendimo įgūdžiais, leidžiančiais tiksliai diagnozuoti problemas ir priimti veiksminus sprendimus susijusius su remonto darbais. Dėmesys detalėms yra itin svarbus, siekiant užtikrinti, kad remontas būtų atliktas kruopščiai ir laikantis aukščiausių standartų. Tinkamas žinių pritaikymas yra dar vienas svarbus bruožas, nes jie susiduria su įvairiais remonto iššūkiais, kuriems reikia universalių metodų. Geri bendravimo įgūdžiai leidžia jiems efektyviai bendrauti su klientais, paaiškinti remonto procesus ir spręsti problemas. Galų gale, sąžiningumas ir patikimumas yra „Salvata“ komandos meistrų bruožai, nes jie teikia pirmenybę klientų pasitenkinimui ir stengiasi viršyti lūkesčius, kai yra atliekamas bet koks buitinės technikos remontas.

  Sugedus buitiniams prietaisams jūsų namuose Vievyje, nedvejodami kreipkitės į „Salvata“ komandos meistrus. Nors „Salvata“ randasi Vilniuje ir Kaune, šios įmonės meistrai vyksta į klientų namus 50 km atstumu nuo Vilniaus ir Kauno, įskaitant ir Vievį. „Salvata“ meistrai turi 15 metų patirtį taisant įvairius buitinės technikos prietaisus, įskaitant ir skalbimo mašinas, boilerius, dulkių siurblius, robotus siurblius, šaldytuvus, gartraukius, džiovykles, indaploves, elektrines ir dujines virykles, kaitlentes, kavos aparatus, mėsmales, mikrobangų krosneles, televizorius ir orkaites. Verta paminėti, kad „Salvata“ komandos meistrai gali padėti ne tik Vievio gyventojams, bet ir Vievyje esančioms įmonėms, pavyzdžiui, restoranams, nes atlieka ir tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių remonto darbus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95