Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Trakuose buitinės technikos remonto paslaugas teikianti įmonė „Salvata“ yra sėkminga įmonė, 2014-2022 metais pripažinta kaip stipriausia Lietuvoje, kurios servisai randasi Vilniuje ir Kaune. Per maždaug 30 metų gyvavimo patirtį, „Salvata“ komandos meistrai turi daugybę teigiamų klientų atsiliepimų ir gali pasigirti 15 metų patirtimi taisant įvairius buitinės technikos gedimus. Taip pat „Salvata“ įmonė siūlo konkurencingas kainas už suteikiamas paslaugas ir greitus kokybiškų remonto darbų terminus. Siekiant apsaugoti ir gyventojus, ir jų turtą, „Salvata“ komandos meistrai užtikrina, kad buitinės technikos remontas būtų atliktas saugiai. „Salvata“ įmonė puoselėja tvirtą reputaciją, paremtą pasitikėjimu, patikimumu ir puikiais rezultatais. Teigiamos klientų rekomendacijos ir atsiliepimai įrodo, kad „Salvata“ teikia pirmenybę klientų pasitenkinimui ir nuolat pasiekia išskirtinius rezultatus.

  Buitinės technikos remonto paslaugas teikianti įmonė „Salvata“ gali pasigirti kvalifikuotų meistrų komanda, kurios nariai išmano įvairius buitinės technikos remonto aspektus, užtikrinančius kokybiškus ir tinkamus sprendimus taisant buitinės technikos gedimus. Atvykę į klientų namus Trakuose, „Salvata“ gali suteikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių  remonto paslaugas. Nors buitinės ir profesionalios technikos remontas yra pagrindinė „Salvata“ įmonės veiklos sritis, „Salvata“ meistrai taip pat taiso profesionalios įrangos gedimus, atlieka buitinės technikos montavimo darbus ir teikia atsarginių dalių užsakymo paslaugas. Jei gyvenate Trakuose ir jums sugedo buitinės technikos prietaisas, nedvejodami kreipkitė pagalbos į „Salvata“ komandos narius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95