Apie buitinės technikos remontą Kauno rajone

Individualios įmonės „Salvata“ buitinės technikos remonto meistras turi patirties taisyti įvairius buitinius prietaisus, įskaitant elektros prietaisus, tokius kaip boileriai, dulkių siurbliai, robotai siurbliai, ir virtuvės prietaisus, tokius kaip šaldytuvai, gartraukiai, elektrinės ir dujinės viryklės, kaitlentės, kavos aparatai, mėsmalė, mikrobandų krosnelės, orkaitės ir indaplovės. Jie yra įgudę taisyti drabužių ir kitų tekstilės dirbinių skalbimo prietaisus, tokius kaip skalbimo mašinos ir džiovyklės, taip pat šildymo ir vėsinimo sistemas, tokias kaip dujiniai oro šildytuvai. Be to, jie gali šalinti ir taisyti smulkios elektronikos, pavyzdžiui, televizorių, triktis, taip pat gali taisyti pramoninė įrangą, pavyzdžiui, tešlos maišykles, ledo generatorius ir marmitus.

„Salvata“ komandos meistrai per ilgalaikę beveik 15 metų patirtį, išsamiai išmanydami, kaip veikia buitiniai prietaisai, ir turėdami reikalingus įrankius bei metodus, gali veiksmingai patenkinti įvairius namų ūkio remonto poreikius ir užtikrinti, kad viskas klientų namuose veiktų sklandžiai ir saugiai.

„Salvata“ komandos meistrai teikia paslaugas ne tik Kaune, bet ir vietovėse, kurios yra nutolusios 50 km atsumu nuo Kauno, pavyzdžiui, Kulautuvoje, Jonavoje, Garliavoje, Babtuose, Prienuose, Kaišiadoryse, Vilkijoje, Kazlų Rūdoje, Birštone, Ramučiuose, Karmėlavoje, Ringauduose, Rokuose, Domeikavoje ir Raudondvaryje. „Salvata“ meistrai atlieka buitinės ir profesionalios technikos remontą ne tik kokybiškai, bet ir greitai – daugumą remontų „Salvata“ meistrai atlieka 24 valandų bėgyje. Per beveik 30 metų veiklos vykdymo metų, įmonė „Salvata“ gali pasigirti, kad efektyviai išsprendė daugiau nei 100000+ buitinės technikos gedimų. Pasitikėkite „Salvata“ patyrusiais specialistais, kurie užtikrins optimalią jūsų buitinių prietaisų būklę.

Ieškote buities technikos meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

Kokią buitinę techniką taisome?

Buitinės technikos taisykla “Salvata” teikia šias remonto paslaugas: 
Bendrai “Salvata” meistrai atlieka tiek stambios, tiek smulkios buitinės technikos remontą. Taip pat teikiame buitinių prietaisų pajungimo bei dalių užsakymo paslaugas

Smulkios ir stambios buitinės technikos paslaugos Kauno rajonuose

Smulkios buitinės technikos remonto paslaugos yra teikiamos Kauno rajonuose, 50km spinduliu nuo miesto centro. Tas pats ir su stambesne technika. Paslaugos yra teikiamos 2 būdais:

1.
MEISTRO IŠKVIETIMAS Į NAMUS

Meistro iškvietimas į namus

Smulkios arba stambios technikos remonto užsakymui Kauno rajone Jums užteks vos vieno skambučio. Gavę Jūsų užklausą, įvertinę problemos specifiką, paskirsime kompetentingiausią savo komandos narį, kuris per 1-24 val. nuo iškvietimo užregistravimo, atvyks remontuoti. Savaitgaliais atvykimo laikas gali būti ilgesnis, kadangi sutrumpėja darbo valandos. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

2.
MEISTRO IŠKVIETIMAS PAIMTI TECHNIKĄ Į REMONTO CENTRĄ

Meistro iškvietimas į namus

Meistrui iškviesti tereikia paskambinti ar užpildyti formą. Jei tai yra smulkesnis prietaisas kaip kavos aparatas ar dulkių siurblys, meistras atvažiuos ir paims remontuoti prietaisą į remonto centrą. Meistras į namus atkeliaus NEMOKAMAI. Papildomas 45 € mokestis už atvykimą taikomas tuomet, kai meistrui atlikus diagnostiką, nustatoma, kad remontuoti neverta arba klientas pats dėl asmeninių priežasčių nusprendžia jo atsisakyti.

3.
TECHNIKOS PRISTATYMAS Į REMONTO CENTRĄ

Technikos taisymas remonto centre

Norintiems išvengti papildomo 35 € mokesčio, techniką siūlome pristatyti į Salvata remonto centrą, įsikūrusį: Chemijos g. 17C Kaune Čia laukiama ne tik stambi, bet ir smulki buitinė technika: kavos aparatai, dulkių siurbliai, mikrobangės, mėsmalės.

Kokių gamintojų buitinę techniką remontuojame?

Remontuojame tokių buitinės technikos gamintojų kaip: Adler, AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Gorenje, LG, Miele, Panasonic, Samsung, Sharp, Siemens, Whirlpool, Electrolux ir kt. sugedusią buitinę techniką. Nevengiame dirbti ir su mažiau žinomais prekių ženklais.
SVARBU: mes neremontuojame buitinių prietaisų, kuriems dar galioja garantija. 

Kodėl verta rinktis “Salvata”?

Esame suremontavę ir pajungę jau virš 100.000 buitinės technikos prietaisų, todėl turime bene didžiausią buitinės technikos remonto patirtį Lietuvoje. Komandoje dirba daugiau nei 10 metų patirties turintys buitinės technikos remonto meistrai, sugebantys greitai ir efektyviai išspręsti 99% visų problemų. Tai patvirtina daug šiltų atsiliepimų iš klientų, kuriuos rasite žemiau.

4,2

MŪSŲ KLIENTAI

Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
Paskambinkite mums!
8 700 800 95