Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Buitinės technikos remontas apima daugybę užduočių, skirtų įvairiems namų aspektams prižiūrėti, taisyti ar atnaujinti. Šios paslaugos gali apimti elektros trikčių šalinimą, prietaisų įrengimą ir montavimą, smulkios ir stambios technikos gedimų taisymą. Kvalifikuoti „Salvata“ įmonės meistrai paprastai atlieka šias užduotis, užtikrindami saugumą, kokybę ir greitą trikčių šalinimą. „Salvata“ įmonė siūlo visapusiškas remonto paslaugas, užtikrindami buitinės technikos savininkams darbų kokybę ir ramybę. Namų savininkai dažnai pasikliauja „Salvata“ meistrų teikiamomis paslaugomis, kad greitai išspręstų kilusias problemas ir išvengtų tolesnės žalos ar nepatogumų. Verta paminėti, kad reguliari buitinės technikos priežiūra ir savalaikis remontas gali pailginti namuose esančios buitinės technikos tarnavimo laiką ir padidinti bendrą komfortą ir saugumą.

  Jei gyvenate Prienuose ir susidūrėte su buitinės technikos montavimo ar gedimo problemomis, rekomenduojama rinktis „Salvata“ komandos meistrus. „Salvata“ meistrų atliekamas remontas apima skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių taisymo darbus. Be to, „Salvata“ komandos nariai turi specialių įgūdžių ir žinių taisant profesionalios technikos gedimus, todėl gali būti nepakeičiamas pagalbininkas ir Prienuose įsikūrusioms įmonėms, pavyzdžiui, restoranams. „Salvata“ komandos meistrai specializuojasi tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų gedimų šalinime. Garantuojame, kad „Salvata“ meistrų atliktas tiek buitinės, tiek profesionalios technikos remontas bus veiksmingas, greitas ir kokybiškas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95