Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Tiems, kurie rūpinasi savo finansais, „Salvata“ įmonės teikiamos buitinės ir profesionalios technikos remonto paslaugos siūlo ekonomiškus sprendimus, kaip prižiūrėti ir pagerinti buitinės ir profesionalios technikos veikimą. „Salvata“ įmonės komanda siūlo skaidrias kainodaros struktūras ir konkurencingas kainas, užtikrindami teikiamų paslaugų skaidrumą. Be to, remonto paslaugos gali padėti nustatyti ir išspręsti problemas, kol jos nepadidėjo, taip sutaupant pinigų ir apsisaugant nuo dar labiau brangesnio remonto.  Investuodami į „Salvata“ teikiamas buitinės ir profesionalios technikos paslaugas, namų savininkai ar net įmonės gali išsaugoti buitinės ar profesionalios technikos funkcionalumą ir prailginti jų tarnavimo laiką. Taigi, „Salvata“ komandos nariai užtikrina kainos ir kokybės santykį.

  „Salvata“ stambios ir smulkios buitinės technikos meistrai dirba ne tik Vilniuje ir Kaune, bet ir Kaišiadoryse. Buitinės technikos remontas apima skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių gedimų šalinimo darbus. Kaip minėta ir anksčiau, „Salvata“ komandos meistrai taip pat specializuojasi restoranų įrangos (tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių), dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų gedimų šalinime, todėl „Salvata“ teikiamos paslaugos gali būti naudingos ir Kaišiadoryse įsikūrusiems restoranams ir kitoms įmonėms. Jeigu jums kyla buitinės technikos montavimo sunkumų, taip pat galite kreiptis į „Salvata“ komandos meistrus. Dėl ilgalaikės patirties, reikiamų įgūdžių, įrankių, įrangos ir atsarginių detalių turėjimo „Salvata“ meistrai užtikrins, kad stambios ir smulkios buitinės technikos remontas bus atliktas kokybiškai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95