Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Aukštos kokybės meistrai iš įmonės „Salvata“, teikiančios smulkių ir stambių buitinės technikos gedimų remonto paslaugas, pasižymi kompetencija, profesionalumu ir atsidavimu savo darbui. Šie meistrai yra gerai apmokyti ir patyrę atitinkamose srityse, nesvarbu, ar tai būtų virtuvės buitinė technika, smulkūs vidiniai buitinės technikos gedimai, buitinės technikos montavimas ar stambūs buitinės technikos konstrukcijos gedimai. „Salvata“ komandos meistrai pirmenybę teikia detalėms, užtikrindami, kad buitinės technikos remontas būtų atliktas laikantis aukščiausių kokybės standartų. „Salvata“ meistrai nuolat atnaujina žinias, kad pateiktų efektyvius sprendimus remontuojant buitinę techniką. Be to, „Salvata“ meistrai puikiai bendrauja, aktyviai išklauso klientų rūpesčius ir aiškiai paaiškina remonto procesus. Galiausiai šie meistrai per ilgalaikę 15 metų patirtį yra užsitarnavę klientų pasitikėjimą ir pasitenkinimą.

  Individualios įmonės „Salvata“ buitinės technikos servisai randasi Vilniuje ir Kaune, tačiau „Salvata“ teikia buitinių prietaisų remontą klientų namuose, kituose miestuose, įskaitant ir Kazlų Rūdą. Atvykę į klientų namus Kazlų Rūdoje, „Salvata“ meistrai gali atlikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. „Salvata“ komandos meistrai taip pat yra patyrę profesionalios technikos meistrai, kurie specializuojasi tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų remonte ir gali būti nepakeičiami pagalbininkai Kazlų Rūdoje esančioms įmonėms. Nors „Salvata“ meistrų pagrindinė veiklos sritis yra buitinės ir profesionalios technikos remontas, „Salvata“ meistrai siūlo minėtos technikos montavimo ir atsarginių detalių užsakymo paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95