Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ar gyvenate Jonavoje ir jums sugedo buitinės technikos prietaisas? Tinkamo buitinės technikos remonto meistro pasirinkimas yra labai svarbus siekiant užtikrinti, kad būtų atliktas veiksmingas ir kokybiškas buitinės technikos remontas. „Salvata“ komandos meistrai yra savo srities profesionalai. „Salvata“ įmonė gyvuoja jau 30 metų ir per tą laiką turi nemažai teigiamų klientų atsiliepimų, atspindinčių gerą jų reputaciją ir patikimumą. „Salvata“ komandos meistrai turi apie 15 metų patirties atliekant buitinės technikos remonto darbus, todėl „Salvata“ komandos meistrai yra patikimas sprendimas – jie turi reikiamų įgūdžių ir patirties bei leidžia klientams jaustis užtikrintai bei patogiai.

  „Salvata“ komandos meistrai turi patirties tvarkant įvairius buitinės technikos prietaisus. Atvykę į klientų namus Jonavoje, „Salvata“ gali suteikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto paslaugas. Taip pat verta paminėti, kad į „Salvata“ komandos meistrus gali kreiptis ir Jonavos miesto įmonės, nes „Salvata“ meistrai taip pat taiso profesionalios įrangos (pavyzdžiui, tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų) gedimus. Nors „Salvata“ meistrų pagrindinė specializacija yra buitinės technikos remontas, „Salvata“ meistrai taip pat atlieka buitinės technikos montavimo darbus ir teikia atsarginių dalių užsakymo paslaugas. Jei gyvenate Jonavoje ir jums sugedo buitinės technikos prietaisas, nedvejodami kreipkitės pagalbos į „Salvata“ komandos narius.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95