Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Ieškodami geriausios buitinės remonto paslaugas teikiančios remonto įmonės, pirmenybę teikite įmonėms, turinčioms tvirtą reputaciją ir turinčią teigiamų klientų atsiliepimų. „Salvata“ įmonė turi didelę patirtį teikiant platų remonto paslaugų spektrą – nuo ​vidaus valdymo plokščių taisymo iki buitinės prietaisų detalių keitimo darbų. Aukščiausios klasės „Salvata“ įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai, įsipareigoję užtikrinti aukštos kokybės buitinės technikos remonto darbus. Skaidrumas ir aiškus bendravimas yra dar vienas „Salvata“ meistrų bruožas. „Salvata“ įmonė iš anksto pateikia išsamias sąmatas ir darbų atlikimo terminus. „Salvata“ yra viena geriausių buitinės technikos remonto paslaugas teikianti įmonė, kuri pirmenybę teikia klientų pasitenkinimui, profesionalumui ir meistriškumui visais darbo aspektais.

  Jeigu gyvenate Garliavoje ir jums sugedo buitinės technikos prietaisas, rekomenduojama kreiptis į „Salvata“ komandos meistrus. Kaip minėta anksčiau, „Salvata“ meistrai yra patyrę specialistai, kurie teikia platų remonto paslaugų spektrą, įskaitant skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. „Salvata“ komandos meistrai taip pat gali padėti ir Garliavos miesto įmonėms, nes profesionalios įrangos remontas yra dar viena šios „Salvata“ įmonės meistrų teikiama paslauga. „Salvata“ meistrų atliekamas profesionalios įrangos remontas apima tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų gedimų šalinimą. „Salvata“ meistrai taip pat montuoja buitinę techniką klientų namuose ir teikia atsarginių buitinės technikos detalių užsakymo paslaugą.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95