Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  „Salvata“ yra pirmaujanti namų remonto ir priežiūros paslaugų teikėja Lietuvoje, kurios pagrindiniai servisai yra Vilniuje ir Kaune. „Salvata“ komandos meistrai siūlo remonto paslaugas tiek smulkiai, tiek stambiai buitinei technikai. Klientų patogumui „Salvata“ įmonė pateikia buitinės technikos prietaisų remonto ir diagnostikos kainas, užtikrinant skaidrią „Salvata“ įmonės veiklą. „Salvata“ meistrų dėmesys klientų pasitenkinimui akivaizdus iš teigiamų klientų atsiliepimų, kuriuose atsispindi meistrų atliekamų remonto darbų efektyvumas ir kokybė. Apskritai, „Salvata“ komandos nariai suteikia ramybę, siūlydami greitą aptarnavimą namų savininkams, susiduriantiems su netikėtomis buitinės technikos gedimo, jos montavimo ar atsarginių buitinės technikos detalių trūkumo problemomis.

  Buitinės technikos remontas atliekamas ne tik „Salvata“ buitinės technikos servisuose Vilniuje ir Kaune, bet meistrai taip pat vyksta į klientų namus Babtuose. Babtuose esančių klientų namuose „Salvata“ komandos meistrai gali atlikti skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. „Salvata“ komados meistrai yra kvalifikuoti ir patyrę specialistai, kurie gali greitai ir patikimai atlikti remontą jūsų namuose Babtuose 8-22 valandomis, 7 dienas per savaitę. „Salvata“ komandos meistrai taip pat turi patirties taisant profesionalios technikos gedimus, todėl gali būti nepakeičiami pagalbininkai Babtuose esančioms įmonės, kurios susiduria tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų gedimais. „Salvata“ meistrai užtikrina, kad tiek buitinės, tiek profesionalios įrangos remontas bus atliekamas efektyviai, greitai ir kokybiškai.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95