Nemokamas meistro iškvietimas ir diagnostika

  Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Šios įmonės meistrai teikia buitinės ir profesionalios technikos paslaugas ne tik Vilniuje ir Kaune esančiuose buitinės technikos servisuose, bet ir klientų namuose ir butuose. „Salvata“ komandos meistrus išsikvietimas į klientų namus ir atliekamas remontas galimas bet kurią savaitės dieną 8-22 valandomis. Atvykę į namus, „Salvata“ meistrai įvertins visas problemas ar sritis, į kurias reikia atkreipti dėmesį, panaudodami savo žinias, kad tiksliai diagnozuotų problemą. Su tikslumu ir rūpestingumu „Salvata“ komandos nariai imasi remonto, nesvarbu, ar tai būtų tam tikro gedimo pašalinimas, ar buitinio prietaiso našumo optimizavimas. Viso proceso metu aiškus šių meistrų bendravimas užtikrina, kad namų savininkas suprastų remonto pobūdį ir visus atlikti būtinus veiksmus. „Salvata“ meistrų profesionalumas ir dėmesys detalėms užtikrina kokybišką buitinės technikos remontą. 

  „Salvata“ įmonės komandos meistrai yra žinomi ne tik Vilniuje bei Kaune, bet ir Birštone. Atvykę į klientų namus Birštone, „Salvata“ meistrai gebės diagnozuoti bet kokį buitinio prietaiso gedimą ir atlikti jo remontą. „Salvata“ meistrų teikiamų remonto paslaugų diapazonas labai platus ir apima skalbimo mašinų, boilerių, dulkių siurblių, robotų siurblių, šaldytuvų, gartraukių, džiovyklių, indaplovių, elektrinių ir dujinių viryklių, kaitlenčių, kavos aparatų, mėsmalių, mikrobangų krosnelių, televizorių ir orkaičių remonto darbus. Verta paminėti, kad „Salvata“ meistrai gali būti tinkami specialistai taisant ir įmonių profesionalią įrangą. Profesionalios įrangos remontas, atliekamas „Salvata“ meistrų apima tešlos maišyklių, ledo generatorių, marmitų, kebabų kepimo grilių, dokumentų naikiklių ir dujinių oro šildytuvų trikčių šalinimo darbus. Kilus sunkumų su minėtos technikos montavimu arba norėdami gauti atsargines technikos detales, taip pat galite kreiptis į kompetetingus „Salvata“ komandos meistrus.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: +370 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Kai reikalingas profesionalios technikos taisymas, Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas. Čia dirba daugiametę patirtį sukaupė profesionalios technikos meistrai, todėl kilę gedimai šalinami sklandžiai bei efektyviai, o į kiekvieną iškvietimą yra reaguojama skubiai, tad galite būti tikri – jūs ir vėl netrukus galėsite tinkamai vykdyti savo veiklą.
  Kartais profesionalios įrangos remontas įmanomas tik tada, jei turima naujų detalių. Salvata bendradarbiauja su patikimais detalių tiekėjais, tad galite būti tikri – ne tik greitai rasime reikiamą komponentą, bet ir kainos bus patrauklios.
  Profesionalios technikos remontas galimas Vilniuje ir Vilniaus rajone bei Kaune ir Kauno rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  +370 700 800 95