Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Gaminimui būtina kokybiška viryklė, kuri turi tinkamai atlikti kiekvieną jai priskirtą funkciją. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, o gedimams pašalinti būtinas meistras, kuris po apžiūros ne tik diagnozuoja problemą, tačiau ir pasako – kokios dalys reikalingos, kad įranga vėl veiktų sklandžiai.

  Meistrų pagalba – ieškantiems kokybės

  Mūsų meistrai dirba tam, kad galėtų padėti rasti tinkamiausias dalis reikalingas Jūsų viryklei. Kadangi viryklių dalys yra labai įvairios, skiriasi savo charakteristikomis, suprantama, kad be patirties rasti tinkamas – sunku. Salvata meistrai tiesia pagalbos ranką ir padeda rasti tai, ko reikia, kad buitinė technika veiktų puikiai. Juolab, bendradarbiaujame tik su vienais geriausių gamintojų, kurie siūlo dalis patraukliomis kainomis.

  Viryklių dalys internetu

  Užsisakyti reikalingas dalis – paprasta. Jums tereikia užpildyti mūsų užklausos formą, kurioje turite nurodyti – kokios viryklių dalys Jums reikalingos (pakaitinės ar atsarginės?), detalizuoti gedimą ir mūsų meistrai parinks pačias tinkamiausias, kurios ne tik sugrąžins viryklei funkcionalumą, tačiau ir daugiau nebekels problemų, tarnaus ilgai. Vilniuje teikiame ne tik pardavimo, tačiau ir montavimo paslaugas.

  Populiariausios viryklių detalės

  Pirkti tinkamas dalis viryklei internetu – paprasta. O ko reikia Jums? Dujinių viryklių degikliai ir dangteliai, viryklių uždegimo žvakės, pjezo degikliai, laidai, durų tarpinės, sandarinimo gumos, viryklių kibirkšties įžiebimo generatoriai, termoporos, purkštukai (dujų uždegėjai) ir buitinės technikos dalys – pas mus yra geriausiomis kainomis.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95