Turite klausimų?

Turite klausimų dėl dujinės ar elektrinės viryklės dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Gaminimui būtina kokybiška viryklė, kuri turi tinkamai atlikti kiekvieną jai priskirtą funkciją. Tiesa, net ir pati geriausia įranga kartais genda, o gedimams pašalinti būtinas meistras, kuris po apžiūros ne tik diagnozuoja problemą, tačiau ir pasako – kokios dalys reikalingos, kad įranga vėl veiktų sklandžiai.

  Meistrų pagalba – ieškantiems kokybės

  Mūsų meistrai dirba tam, kad galėtų padėti rasti tinkamiausias dalis reikalingas Jūsų dujinei ar elektrinei viryklei. Kadangi viryklių dalys yra labai įvairios, skiriasi savo charakteristikomis, suprantama, kad be patirties rasti tinkamas – sunku. Salvata meistrai tiesia pagalbos ranką ir padeda rasti tai, ko reikia, kad buitinė technika veiktų puikiai. Juolab, bendradarbiaujame tik su vienais geriausių gamintojų, kurie siūlo dalis patraukliomis kainomis.

  Elektrinių viryklių dalys internetu

  Užsisakyti dalis internetu yra labai paprasta. Užpildykite mūsų užklausą, kurioje reikia nurodyti – kokiai technikai dalys reikalingos, kokios konkrečiai reikia, taip pat siūlome plačiau aptarti gedimus, kadangi tai padeda mūsų meistrams tiksliau rasti tai, ko reikia elektrinei dujinei viryklei. Vilniuje siūlome ne tik detalės radimo, tačiau ir įmontavimo paslaugas.

  Dažniausiai užsakomos elektrinių viryklių dalys

  Pirkti internetu – paprasta, kainos – patrauklios, o kokybė – gera. Ką dažniausiai užsako mūsų klientai? Dažnai reikalingi elektrinių viryklių kaitinimo elementai, perjungėjai-jungikliai (komutatoriai), viryklių termostatai ir termodavikliai, tokios smulkmenos, kaip kad tarpinės, durelės, rankenėlės ir t.t.

  Dujinių viryklių dalys internetu

  Užsisakyti reikalingas dalis internetu – paprasta ir tai nereikalauja nei daug laiko, nei žinių. Užpildykite anketą. Pirmiausia pažymėkite, kad reikalingos dalys yra dujinei viryklei, detalizuokite – kokios dalies reikia ir papildomai siūlome konkretizuoti – koks gedimas su ta dalimis bus šalinamas. Tokiu atveju mūsų meistrai įvertinę kiekvieną atvejį individualiai – padeda rasti tinkamiausias dalis ir Vilniuje ali sutvarkyti gedimą. Kainos – patrauklios, o pirkti internetu reikalingas detales – labai paprasta.

  Populiariausios dujinių viryklių dalys

  Labai dažnai perkamos žarnos gamtinėms ir suskystintoms dujoms, taip pat iš mūsų užsakomi ir degikliai ir dangteliai, kurie metų eigoje turi būti keičiami, kadangi dėvisi ir net tik nepatraukliai atrodo, tačiau sumažinamas ir jų funkcionalumas. Elektrinių viryklių kaitvietės – taip pat keičiamos reguliariai ir geriausia keitimą palikti specialistams, kadangi darbas reikalauja didelio kruopštumo. Dujinių viryklių kibirkšties įžiebimo generatoriai gali visiškai sustabdyti buitinės technikos naudojimą, kol jie bus pakeisti naujais, termoporos, viryklių uždegimo žvakės, pjezo degikliai, laidai, purkštukai (dujų uždegėjai) ir kiti elementai turi būti pasirenkami pagal jų charakteristikas, kadangi tik tokiu atveju pakeitus dalis – dujinė viryklė pradės tinkamai veikti.

  Viryklių dalių kainos

  Dujinių ar elektrinių viryklių dalys, palyginus su pačia įranga, kainuoja pigiai, tad kai vienas pakeitus galima susigrąžinti įrangos funkcionalumą – tai daryti verta. Mes siūlome ne tik geros kokybės dalis, tačiau taip pat ir konkurencingas jų kainas, kadangi svarbu, kad klientai visada galėtų gauti tai, ko reikia, kad buitinė technika vėl veiktų puikiai.

   

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95