Turite klausimų?

Turite klausimų dėl buitinės technikos dalių užsakymo?
Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime atsakyti visus Jums iškilusius klausimus

  Detalių užsakymai Vilniuje ir Kaune

  Užpildykite kontaktų formoje esančius pasirinkimų laukus ir reikiamą detalę užsakykite internetu!


  Pasirinkite prietaisą

  Pridėkite nuotrauką


  Sugedusi skalbimo mašina labai apsunkina kasdienybę. Drabužių skalbimas – nuolatinė praktika, garantuojanti ne tik higieną, tačiau ir kur kas geresnę savijautą vilkint švarius ir gaivius rūbus. Sugedus skalbyklei kuo skubiau kreipkitės į meistrus, kadangi mažus gedimus pašalinti galima greičiau ir paprasčiau. Juolab, jokiu būdu negalima naudoti skalbyklės, kuri neveikia tinkamai, iš jos sklinda keisti garsai ir panašiai. Taigi, jeigu pastebėjote kažkokį neatitikimą prietaiso veikime – susisiekite su mūsų specialistais.

  Neretu atveju skalbimo mašinos taisymo darbams reikalingos pakaitinės dalys, kurios gali sugrąžinti buitinei technikai funkcionalumą ir sklandų veikimą. Skalbyklių detales siūlome ir mes, tad susisiekite ir tuo atveju, jeigu žinote, kokios technikos dalys Jums yra reikalingos.

  Padėsime rasti tai, ko reikia

  Skalbimo mašinų dalys yra labai įvairios, tad visiškai natūralu, kad nedirbant šioje srityje, nuolatos nesidomint inovacijomis, naujais gamintojais bei kitomis smulkmenomis, kurios yra susijusios su technika – rasti pakaitines detales gali būti gana sudėtinga. Šiam darbui pasitarnaus mūsų specialistai, kadangi galime ne tik pasiūlyti tinkamiausias dalis Jūsų skalbyklei, tačiau ir suteikti nemokamas konsultacijas, padėti suprasti – kokias dalis vertėtų pasirinkti konkretaus gedimo atveju.

  Salvata bendradarbiauja su patikimais, gerą vardą pelniusiais gamintojais, kurie pripažįstami ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame pasaulyje. Tai yra ryškus rodiklis galintis padėti rasti tokias detales, kurios ne tik sugrąžins buitinės technikos efektyvumą, tačiau ir užtikrins ilgalaikę naudą.

  Skalbimo mašinų dalių kainos

  Salvata savo klientams siūlo itin aukštos kokybės, gamyklines skalbimo mašinų dalis už prieinamą kainą. Pateikite dalies užsakymo užklausą internetu, nurodykite visą reikiamą informaciją, o mes pasirūpinsime detalės parinkimu ir užsakymu bei pateiksime viliojantį kainos pasiūlymą. Užsisakius internetu skalbimo mašinų dalys bus pristatomos Jums patogiu būdu. Nenorėdami laukti, atsiimti užsakymo galite atvykti į mūsų remonto centrą Vilniuje.

  Skalbimo mašinų dalys internetu

  Buitinės technikos detalės yra užsakomos internetu užpildžius užklausos formą. Joje reikia nurodyti – kokia dalis reikalinga. Taip pat galite detalizuoti gedimus, papasakoti – kurią skalbyklės vietą planuojama koreguoti. Meistrai, įvertinę mašinos poreikius, padės rasti tinkamiausias dalis. Jeigu nuspręsite negaišti savo laiko remonto darbams, visuomet galite išsikviesti mūsų specialistus į namus, kurie kiekvieną gedimą geba išspręsti itin greitai. Neapsikraukite rūpesčiais ir leiskite Jūsų prietaisais pasirūpinti mums!

  Populiariausios skalbimo mašinų dalys

  Pirkti internetu yra labai paprasta, juolab, galima sutaupyti daug laiko, galiausiai, profesionalai ras tokias dalis, kurios reikalingos Jūsų skalbimo mašinai. Tai gali būti skalbyklės tarpinė, kuri metų eigoje dėvisi, tad jos keitimas nauja – visiškai natūralus procesas. Arba žarnos perėjimas, kuris perkamas įsigijus skalbyklę ir tada, kai su laiku jis praranda savo funkcionalumą. Dažniausiai apsineša purvinu vandeniu, nebe taip gerai izoliuoja. Žinoma, sistemingam veikimui taip pat būtini amortizatoriai, kurie pasirenkami pagal konkrečius gamintojus bei skalbyklės modelius, skalbyklių durų vyriai, kurie greitai dėvisi, kaitinimo elementai, kurie kalkėja nuo kieto vandens, antgaliniai šepetėliai, skalbyklių diržai, guoliai, riebokšliai, kryžmės, vidiniai bei išoriniai bakai, būgno dangčiai, rankenėlės, vožtuvai ir kitos dalys, kurios padeda mašinai vėl veikti puikiai.

  Žinoma, pirmiausia reikia kuo detaliau išsiaiškinti gedimą, kadangi tik tokiu atveju pakaitinės dalys bus veiksmingos. Taigi, ne tik dalių pasirinkimui, tačiau ir gedimų radimui būtinai bendradarbiaukite su meistrais, kurie paslaugas teikia operatyviai ir lanksčiomis kainomis.

  Net ir seno modelio skalbyklės vėl gali veikti puikiai. Tik reikia pamačius gedimus, pajutus, kad mašina veikia ne taip, kaip iki tol – kuo skubiau susisiekti su meistrais.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Skalbimo mašinų vandens paskirstymo mechanizmaiSkalbimo mašinų variklių angliniai šėpetėliaiSkalbimo mašinų diržo skriemuliai (ratai)Skalbimo mašinų būgno dangčiaiSkalbimo mašinų išoriniai bakaiSkalbimo mašinų vidiniai bakaiSkalbimo mašinų kryžmėsSkalbimo mašinų varikliaiSkalbimo mašinų diržaiSkalbimo mašinų durų tarpinėsSkalbimo mašinų tacho ritėsSkalbimo mašinų laikmačiai (taimeriai)Skalbimo mašinų būgno mentėsSkalbimo mašinų temperatūriniai davikliai (termodavikliai)Skalbimo mašinų riebokšliaiSkalbimo mašinų termostataiSkalbimo mašinų tinklo filtraiSkalbimo mašinų apdailos detalėsSkalbimo mašinų durų stiklo žiedaiSkalbimo mašinų stiklaiSkalbimo mašinų durysSkalbimo mašinų kaitinimo elementai (tenai)Skalbimo mašinų slėgio jutikliai (davikliai)Skalbimo mašinų siurblio dangteliaiSkalbimo mašinų siurblio antgaliaiSkalbimo mašinų siurblio filtraiSkalbimo mašinų durų vyriaiSkalbimo mašinų moduliaiSkalbimo mašinų jungikliaiSkalbimo mašinų blokatoriai (durų užraktai)Skalbimo mašinų amortizatoriaiSkalbimo mašinų vožtuvų ritėsSkalbimo mašinų vožtuvaiSkalbimo mašinų vandens išleidimo siurbliai (pompos)Skalbimo mašinų korpuso dalysSkalbimo mašinų laikikliaiSkalbimo mašinų stalčiaiSkalbimo mašinų panelėsSkalbimo mašinų dangčiaiSkalbimo mašinų mygtukų laikiliaiSkalbimo mašinų mygtukaiSkalbimo mašinos laikmačio rankenėlėsSkalbimo mašinos durų rankenėlėsSkalbimo mašinų guoliaiSkalbimo mašinų guoliavietės (guolinės)Skalbimo mašinų žarnosSkalbimo mašinų kondensatoriai