Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Nors dujinės kaitlentės savo modernumu neprilygsta elektrinei, šį prietaisą savo namuose pageidauja turėti dažnas. Tačiau iki tos minutės, kol bus galima juo kokybiškai naudotis, teks atlikti keletą darbų – išsirinkti dujinę kaitlentę ir ją pajungti. Ir jei pirmasis žingsnis tikrai nėra sudėtingas, juo labiau, kad šiandien dujinių kaitlenčių pasirinkimas yra iš tiesų įspūdingas, tad tikrai pavyks rasti atitinkančią jūsų poreikius, tai kalbant apie pajungimą, tikrai vertėtų kreiptis į profesionalus.

  Kodėl verta rinktis profesionalų dujinės kaitlentės pajungimą?

  Priežasčių, kodėl turėtų būti pasirinktas profesionalus dujinės kaitlentės pajungimas, tikrai netrūksta. Visų pirma, nereikia pamiršti, kad, jei pajungimas bus atliktas netinkamai (o taip nutikti gali dėl žinių bei įgūdžių stokos, netinkamų įrankių ir t.t.), tai galimas dujų nutekėjimas, kuris dažniausiai sukelia itin skaudžias pasekmes. Viena jų – apsinuodijimas, prilygstanti net vidutiniam sveikatos sutrikdymui. Taip pat išlieka tikimybė, jog kils gaisras ar sprogimas bus apgadintas turtas, o gal net bus pareikalauta gyvybių. Ir net tuo atveju, jei dujinę kaitlentę pajungsite tinkamai, negalite būti tikri, ar savarankiškos jūsų pastangos ateityje netaps dažnų gedimų ar trumpo tarnavimo laiko priežastimi. Na, ir, žinoma, nusprendę iš karto pasirinkti profesionalų dujinės kaitlentės pajungimą, sutaupysite laiko bei išvengsite būtinybės įsigyti šia darbui atliktų skirtų įrenginių.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Salvata – geriausias jūsų pasirinkimas

  Tad, jei reikalingas profesionalus dujinės kaitlentės pajungimas, tikrai verta kreiptis į Salvatą. Čia dirbantys dujinių kaitlenčių meistrai garantuos, kad darbas bus atliktas kokybiškai ir greitai, tad galbūt net tą pačią dieną turėsite galimybę išbandyti prietaisą. Na, ir, žinoma, jei iškils klausimų, susijusių su įrenginio naudojimu ar priežiūra, mūsų komandos nariai maloniai jums pateiks išsamius atsakymus, nes mes puikiai suprantame, kad tai, kaip ilgai ir sėkmingai naudositės įrenginiu priklausys ne tik nuo kokybiško pajungimo schemos, bet ir tinkamos priežiūros. Na, o, jei ateityje prireiktų remonto paslaugų, padėsime ir šiuo atveju.
  Pajungiame įvairių modelių dujines kaitlentes, užtikriname patrauklias kainas, paslauga galima Vilniuje ir Vilniaus rajone.

  Ką apie mus kalba mūsų klientai?

  4,2

  Pilną aptarnaujamų įmonių sąrašą galite rasti čia: MŪSŲ KLIENTAI.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95