Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Įsigijus indukcinę kaitlentę, jos pajungimo darbus geriausia patikėti specialistams. Antraip susidursite su gausybe galvosūkių, kuriuos turėsite tinkamai išspręsti, nepaisant, kad ketinate vadovautis gaminio pajungimo schema. Neturint patirties ir tinkamų įrankių, bet kokio prietaiso pajungimas yra keblesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Apskritai, indukcinės kaitlentės elektros pajungimas reikalauja atitinkamų žinių, todėl darbus privalo atlikti tik kvalifikuoti elektrikai. Juk Jūsų ir Jūsų turto saugumas – svarbiausia.

  Indukcinė kaitlentė – modernus gaminys, pasižymintis aukštu naudingumo koefecientu. Ši kaitlentė elektros energiją pakeičia šilumine beveik be nuostolių, tad elektros taupymas – akivaizdus. Tai saugus naudoti prietaisas, nes stiklo keraminis paviršius maisto gaminimo metu neįkaista. Be to, tokios kaitlentės puikiai atrodo.

  Tačiau, kad džiugintų akį ir gerai veiktų, indukcinę kaitlentę reikia tinkamai pajungti. O tai ne taip paprasta, juolab, kad indukcinei kaitlentei maitinti dažniausiai reikia trifazio elektros įvado.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Indukcinių kaitlenčių pajungimo kaina

  Kiekvieno prietaiso pajungimo sąlygos yra unikalios, todėl pasakyti indukcinės kaitlentės pajungimo kainą galime tik įvertinę svarbiausius aspektus, juk ne visuomet reikia kabelio pailginimo, nišos stalviršyje pjovimo darbų ir pan., iki klientų reikia nuvykti ne vienodus atstumus. Mes visuomet siekiame užtikrinti, kad mūsų paslaugų kainos būtų konkurencingos. Kad galėtume įvertinti pajungimo darbų kainą, skambinkite mums telefonu 8 700 800 95 ir mes Jums iš karto atsakysime bent preliminarią darbų kainą.

  Indukcinių kaitlenčių pajungimas Vilniuje, Kaune ir jų rajonuose

  Salvatos specialistai indukcinių kaitlenčių pajungti vyksta Vilniaus ir Kauno mieste bei rajonuose (maždaug 50 km spinduliu ). Daugelį užsakymų atliekame per 24 valandas.

  Privačių ir verslo klientų užsakymų laukiame pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val.

  Skambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje, tuomet mes su Jumis susisieksime.

  Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, meistras išrašys kvitą. Taip pat galite apmokėti bet kokia Visa arba Mastercard debetine ar kreditine kortele. Galite atlikti ir bankinį pavedimą.

  Salvata prietaisų remonto ir pajungimo darbus atlieka jau ketvirtį amžiaus. Mūsų specialistai turi ilgametės patirties, o pati įmonė kone kasmet įvertinama kaip stipriausia Lietuvoje. To nepasiektume, jei dirbtume atsainiai. Kreipkitės, ir nenusivilsite.

  KOKIAS KAITLENTES MONTUOJAME

  Salvatos meistrai montuoja AEG, Bosh, Siemens, Candy, Allenzi, Beko, Whirpool, Esperanza, Electrolux, Gorenje, Amika, Fabita, Teka, Hansa, Ariston, Bomann, Franke, Indesit bei kitų gamintojų indukcines kaitlentes. Jei abejojate, ar galime prijungti Jūsų turimą kaitlentę – teiraukitės.

  Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ

  Montuojant kaitlentę svarbu atsižvelgti į gamintojo rekomenduojamus atstumus nuo stalviršio kraštų bei kitų elementų. Būtina ne vien tiksliai pamatuoti, tačiau ir išpjauti montavimo angą stalviršyje, o šiam darbui atlikti reikia tinkamų įrankių bei bent minimalios patirties. Taip pat reikia kruopščiai uždėti sandarinimo juosteles, o šis darbas taip pat retai pavyksta iš pirmo karto. Netiksliai atlikus darbus rizikuojama, kad kaitlentė bus naudojama nesaugiai ir bus sugadintas estetinis vaizdas.

  Nors kaitlentės paprastai parduodamos drauge su komplektuojamu kabeliu, kiekvieno namo ar buto virtuvėse sąlygos yra skirtingos, dėl to gali tekti pasirūpinti laido pailginimu. Pabrėžtina, kad įprastų ilginimo kabelių ir šakotuvų šiuo atveju naudoti negalima. Indukcinės kaitlentės pajungimas gali būti tiek dvifazis – 220V, tiek trifazis – 380V. Atsižvelgę į maitinimo įtampą (220V ar 380V) bei kaitlentės gamintojo nurodymus, kvalifikuoti mūsų specialistai parinks tinkamus kabelius bei juos primontuos. Žinotina, kad kaitlenčių kabeliai privalo turėti pakankamai laisvos vietos, nesiliesti prie baldų paviršių (pavyzdžiui, stalčių), tad jei juos laisvai kabėti paliko specialistas, nereikia nieko „taisyti“ ir jų pritvirtinti.

  Dar vienas svarbus aspektas – įžeminimas. Pajungiant indukcinę kaitlentę būtina pasirūpinti ir tinkamu šio prietaiso įžeminimu.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95