Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Skalbinių džiovyklė yra vienas iš tų įrenginių, kuris labai smarkiai padidina kasdienės buities komfortą. Efektyvi džiovyklė leidžia į namų orą nepaskleisti perteklinės drėgmės, kadangi iš jos ištraukti drabužiai yra sausi. Tada taip pat dingsta poreikis ir išskleidžiamoms, senamadiškoms džiovyklėms, kurios užima vietą. Be to, su šiuolaikiška džiovykle nebereikia skalbinių nešti į lauką.

  Visgi, ši įranga atlieka intensyvų darbą. Ji įkaista bei turi daug delikačios kontrolės elektronikos, kuri leidžia reguliuoti džiovinimo intensyvumą. Tam, kad džiovyklė veiktų nepriekaištingai, labai svarbu ją tinkamai pajungti bei paruošti darbui. Mes padėsime tai padaryti bei galėsime pasiūlyti patogų ir estetiškai patrauklų sumontavimo sprendimą jūsų erdvėje. Esant galimybei, galėsime kartu pajungti džiovyklę bei skalbimo mašiną taip, kad būtų maksimaliai patogu jomis naudotis. 

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  DŽIOVYKLĖS PAJUNGIMO YPATUMAI

  Nors teoriškai džiovyklę pajungti galima ir patiems, to daryti nerekomenduojame, nes: galite prarasti garantiją, rizikuojate brangia technika bei savo komfortu, sugaišite tikrai nemažai laiko.

  Salvata meistrai gali pasirūpinti tuo, kad jums beliktų tik naudotis savo buitine technika. Svarbiausius pajungimo klausimus išsprendžiame vietoje, profesionaliai ir atsakingai prijungiame džiovyklę prie elektros tinklo bei apsaugome naudotojus nuo bereikalingų nuostolių. Svarbu, kad kiekvienas mazgas būtų prijungtas atsakingai, nesukuriant bereikalingos įtampos ar perdėtai visko nekomplikuojant. Tam, kad jums galvosūkių būtų kuo mažiau – Salvata paslaugos!

  Visiems darbams suteikiame garantiją, o reikalui esant galime ir prižiūrėti, aptarnauti bei remontuoti jūsų džiovykles.

  DŽIOVYKLĖS ELEKTROS PAJUNGIMAS

  Džiovyklė dirba su drėgnais drabužiais ir drėgme. Be to, ji gali įkaisti. Dėl to atsiranda papildomas poreikis apsaugai bei saugumui. Norint tinkamai ir saugiai prijungti jūsų džiovyklę prie elektros energijos šaltinio, reikia kvalifikuotų elektrikų darbo. Salvata meistrai pasirūpins tuo, kad darbas būtų atliktas tinkamai ir, kad jūs galėtumėte naudotis tvarkingai bei saugiai veikiančia džiovykle.

  Jungiant džiovyklę prie elektros, gali neužtekti tik įprastos rozetės ir laido. Kai kada atsiranda poreikis ir papildomos rėlės prijungimui. Ar tai bus svarbu jūsų atveju – įvertinti gali tik Salvata meistrai, kurie turi kvalifikaciją, žinias ir kompetenciją tam, kad atliktų šį darbą tinkamai.

  washing-machine (1)

  DŽIOVYKLĖS PAJUNGIMO KAINA

  Galutinė pajungimo kaina priklauso nuo kelių faktorių:

   • Džiovyklės tipo ir modelio;
   • Papildomų darbų poreikio;
   • Jūsų vietovės (už Vilniaus ribų skaičiuojama pagal atstumą);
   • Individualių sąlygų darbui atlikti.

  Susisiekite su mūsų komanda telefonu
  8 700 800 95 ir aptarkite džiovyklės pajungimo darbų kainas.

  KUR IR KADA ATLIEKAMAS DŽIOVYKLIŲ PAJUNGIMAS

  Džiovykles mūsų meistrai pajungia Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone. Dažniausiai užsakymus atliekame per parą.

  1.
  KAIP UŽSAKYTI PASLAUGĄ?

  Privačių ir verslo klientų užsakymų laukiame pirmadieniais-šeštadieniais nuo 8 val. iki 22 val., sekmadieniais nuo 10 val. Iki 16 val. Skambinkite telefonu 8 700 800 95 arba užpildykite anketą šioje svetainėje, tuomet mes su Jumis susisieksime.

  2.
  KAIP APMOKĖTI?

  Atsiskaityti galima grynaisiais pinigais, meistras išrašys kvitą. Taip pat galite apmokėti bet kokia Visa arba Mastercard debetine ar kreditine kortele arba bankiniu pavedimu.

  Kokias džiovykles montuojame?

  Pagal klientų poreikius galime sumontuoti visų žinomų ir nišinių gamintojų džiovykles. Jūsų vietoje ir pagal jūsų norus sumontuosime bei pajungsime: Amica, Candy, Bosch, Miele, Siemens, Whirlpool, Electrolux, AEG, Samsung, LG, BEKO ar kitų gamintojų įrangą.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95