Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Akumuliatoriaus pakrovėjai yra labai svarbūs įtaisai, dažniausiai naudojami įkrauti automobilio ar kitų įtaisų akumuliatorius pakrauti. Jei pakrovėjai veikia netinkamai, gali kilti daug bereikalingų problemų ir sunkiai sprendžiamų rūpesčių. Dažniausiai su akumuliatoriaus įkrovikliais susijusios problemos yra šios:

  • Visai nekraunantis pakrovėjas
  • Perkraunami įrenginiai
  • Trumpi sujungimai
  • Susidėvėję komponentai arba sulūžusios detalės

  Jei susiduriate su bet kuria iš šių ar kitų problemų, naudinga atvežti savo akumuliatoriaus pakrovėją į mūsų remonto centrą Vilniuje arba Kaune. Salvata gali padėti rasti sprendimą ir atlikti remontą Vilniuje greitai ir patrauklia kaina. Patyrę mūsų technikai turi įrankius, patirtį ir žinias, kad galėtų pasiūlyti visų rūšių automobilių ar kitų įrenginių akumuliatorių pakrovėjų remonto paslaugas.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Akumuliatoriaus pakrovėjų taisymas Vilniuje ir Kaune

  Kreiptis dėl ir gauti remonto paslaugas – labai paprasta. Visų pirma, galite susiekti su Salvata klientų aptarnavimo specialistais telefonu arba elektroniniu paštu. Tuomet, sutartu laiku arba pagal savo grafiką galite atvežti akumuliatoriaus pakrovėją(-us) į mūsų remonto centrus, adresu Smolensko g. 1, Vilniuje arba Chemijos g.17C, Kaune. Mūsų remonto centre akumuliatoriaus pakrovėjų diagnostika bus nemokama.

  Specialistai apžiūrės ir įvertins žalą jūsų įrangai, įvertins remonto kainas ir terminus – supažindins jus su pagrindine informacija. Dažnu atveju, akumuliatoriaus pakrovėjų taisymas, finansiškai apsimoka labiau nei naujo įrenginio keitimas. Salvata paslaugos apsimoka ne tik dėl kainos. Daugumą remonto darbų taip pat atliksime greitai, vos per ~24 valandas, o atliktiems darbams ir pakeistoms detalėms suteikiama garantija!

  Akumuliatoriaus pakrovėjų remonto kaina

  Remonto paslaugų kaina ir trukmė priklauso nuo įvairių faktorių. Didžiausią įtaką remonto kainai turi jūsų pakrovėjo tipas, gedimo sudėtingumas ir reikalingo atlikti darbo kiekis. Kadangi kiekvieną atvejį vertiname individualiai, kiekvienam klientui galime pasiūlyti geriausią darbų atlikimo kainą. Pristačius akumuliatoriaus pakrovėją į mūsų remonto centrą, specialistai nemokamai įvertins remonto darbų kainą bei pateiks atsakymus į klausimus.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Jei jums įdomu, kodėl Salvata yra bene geriausia vieta jūsų akumuliatorių pakrovėjo remontui, galime jums užtikrinti aukščiausią darbų atlikimo kokybę ir lyderių statuso vertą profesionalumą, Viena svarbiausių priežasčių yra daugiau nei 25 metų patirtis remontuojant techniką ir elektroniką. Mūsų profesionalūs technikai yra sėkmingai remontavę ir aptarnavę kone visų tipų įkroviklius.

  Kita reikšminga priežastis, kodėl verta pasitikėti mūsų paslaugomis, yra patraukli remonto kaina. Mes kiekvieną atvejį vertiname individualiai ir optimizuojame remonto proceso eigą, kad būtų paspartinamas taisymas, o dauguma darbų atliekami per mažiau nei 24 valandas. Tad galėsite būti tikri, kad gausite geriausią įmanomą remonto kainą.

  Galiausiai visiems savo darbams suteikiame garantiją. Tai reiškia, kad jei per tam tikrą laikotarpį problemos kartojasi, grįžkite ir mes užtikrinsime sklandų problemos pašalinimą!

  Nesvarbu, kokia problema kyla dėl jūsų akumuliatoriaus įkroviklio, Salvata gali padėti ją išspręsti. Siūlome remonto paslaugas, patrauklią kainą ir garantijas visiems savo darbams!

  Kiek trunka akumuliatoriaus pakrovėjo remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal akumuliatoriaus pakrovėjo gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po akumuliatoriaus pakrovėjo remonto ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, akumuliatoriaus pakrovėjui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95