Iškvieskite meistrą Vilniuje, Kaune arba šių miestų rajonuose

  Skambinkite 8 700 800 95 arba iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!

  Nemokamas iškvietimas

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Garso stiprintuvas yra unikalus įrenginys, kuris stiprina garso signalą. Jis rūpinasi tuo, kad per kolonėles muzika, filmų garso takeliai ar transliacijos audio takeliai skambėtų stipriau ir geriau.

  Jeigu pastebėjote, kad jūsų garso sistema ėmė prasčiau groti, nebepasiekia tokio aukšto garsumo arba garsas skamba „nebešvariai“, gali būti, jog problema – sugedęs ir/ar pažeistas stiprintuvas. Tokiu atveju jums reikalingas garso stiprintuvų remontas. Audio ir garso technikos remonto srityje specializuojasi Salvata. Mes jau per 25 metus sėkmingai atliekame įvairios elektronikos, įskaitant ir audio technikos remontą. Atliktiems darbams suteiksime garantiją, o patrauklios paslaugų kainos suteiks didžiausią įmanomą naudą už patraukliausią įmanomą kainą!

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Garso stiprintuvų taisymas Vilniuje

  Bene patogiausias garso stiprintuvų remonto Vilniuje aspektas yra tai, jog Salvata specialistai tai gali atlikti labai greitai. Dauguma remonto darbų atliekami per 24 valandas ar net greičiau po priėmimo.

  Jeigu norite sužinoti preliminarią remonto paslaugų kainą, tiesiog atvežkite savo stiprintuvą į mūsų remonto centrą Vilniuje, adresu Smolensko g. 1. Su mumis taip pat galite susisiekti telefonu, darbo valandomis skambindami į 8 700 800 95 arba rašydami elektroninius laiškus į servisas@salvata.lt. Mūsų komandos atstovai kuo skubiau jums atsakys ir galėsite sutarti dėl patogiausio laiko ir pristatyti sugedusį stiprintuvą, kurį sparčiai apžiūrėsime bei suremontuosime.

  Taisymas dažnai apsimoka gerokai labiau nei įrangos išmetimas ar nurašymas, kadangi kai kada remonto darbai nėra tokie brangūs, o įranga veikia kaip nauja. Kitu atveju tektų daug išleisti perkant naują stiprintuvą, tad kodėl gi nepabandžius sutaupyti?

  Garso stiprintuvų remonto kaina

  Tikslią garso stiprintuvų remonto kainą galime nustatyti tik atidžiai apžiūrėję jūsų techniką ir įvertinę potencialaus gedimo padarinius ir tikslius defektus. Mūsų meistrai įvertins galimus sprendimus ir pateiks rekomendacijas. Gali pasitaikyti situacijų, kada remontas bus spartus, paprastas ir nebrangus. Kitais atvejais taisymas yra komplikuotas ir gali tekti palaukti, kol gausime reikiamas detales, o trečiais atvejais gali būti, kad garso stiprintuvų remonto kaina tiesiog per didelė ir geriau apsimoka įrenginį nurašyti.

  Tačiau nepriklausomai nuo to, koks defektas kamuoja garso stiprintuvą arba kokias detales reikia keisti, galite būti tikri, kad Salvata pasiūlys teisingą garso technikos remonto Vilniuje kainą.

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Ilgametė patirtis. Mūsų įmonė sėkmingai užsiima įvairios technikos remontu jau daugiau nei 25 metus. Per tą laiką pelnėme daugybės verslo ir privačių klientų pasitikėjimą.

  Patyrę meistrai. Jūsų garso stiprintuvus remontuos patyrę, ilgametę patirtį ir dideles kompetencijas sukaupę remonto specialistai. Jie turi žinias ir patirtį, kad atliktų ir sudėtingiausius remonto darbus.

  Spartus procesas. Nemaža dalis užsakymų yra sėkmingai atliekami vos per 24 valandas nuo priėmimo!

  Jeigu sugedo garso stiprintuvas – nieko nelaukite, o kreipkitės į tuos, kurių patirtis, žinios bei turima įranga išsprendžia net ir pačias sudėtingiausias problemas.

  Kiek trunka garso stiprintuvų remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal garso stiprintuvo gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po garso stiprintuvo remonto ir pakeistoms jo dalims?

  Taip, garso stiprintuvui ir pakeistoms jo dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95