Iškvieskite meistrą INTERNETU!

  Operatyviai reaguojame į klientų užklausas. Iškvieskite Salvata meistrą internetu dabar!
  Nemokamas iškvietimas Vilniuje

  *Yra papildomų sąlygų

  *Atsisakius remonto arba kai remontuoti neapsimoka, klientas apmoka 45 EUR

  Aukšto slėgio plovimo įranga dažniausiai naudojama dažams, korozijai, purvui ir kitiems nešvarumams bei sankaupoms nuo paviršių pašalinti. Aukšto slėgio plovimo įrenginys naudoja siurblį, kuris sukuria itin aukštą vandens slėgį. Su slėgio pagalba, vanduo iššvirkščiamas labai greitai ir stipria srove. Atsimušdamas į paviršių jis pašalina nešvarumus ir yra naudojamas kitoms sankaupoms pašalinti.

  Jei turite netinkamai veikiantį aukšto slėgio plovimo įrenginį, techniką, kuri sugedo arba patyrė pažeidimų, svarbus savalaikis jos remontas. Neveikiantis aukšto slėgio plovimo įrenginys gali būti pavojingas arba tiesiog erzinantis ir neefektyvus naudojimui, dėl ko prarasite laiką, jėgas. Visgi, ne visuomet būtina vieną aukšto slėgio plovimo įrenginį keisti kitu. Dažnai apsimoka ir remontas.

  Tokie prietaisai dažnai naudojami pramonėje ir komerciniais tikslais bei valant ir plaunant didelius objektus, kur jie labai susidėvi. Laikui bėgant, aukšto slėgio žarnos, jungtys ir kiti komponentai gali susidėvėti, sugesti ar net sulūžti. Kai taip nutinka, svarbu, kad aukšto slėgio plovimo įrangos remonto srityje besispecializuojantys technikai galėtų problemą išspręsti.

  Ieškote tikrai gero meistro? – susisiekite su mumis šiandien: 8 700 800 95

  Aukšto slėgio plovyklų taisymas Vilniuje

  Vilniuje, aukšto slėgio plovyklų ir plovimo technikos taisymas – patogus ir paprastas kiekvienam mūsų klientui. Tereikia atvežti savo plovyklas ir įrangą į mūsų serviso centrą Vilniuje, adresu Smolensko g. 1, kur mūsų profesionalūs technikai apžiūrės, įvertins gedimo rimtumą, taisymo apimtis bei pateiks konkrečius skaičius ir aktualią informaciją.

  Verta žinoti, kad remontuojame labai platų techninės įrangos spektrą, o mumis pasitiki daugybė klientų iš visos Lietuvos. Didžiąją dalį remonto darbų atliekame net greičiau nei per 24 valandas, tad aukšto slėgio plovimo įrangos tvarkymas, tikriausiai neužtruks.

  Aukšto slėgio plovimo įrangos remonto kaina

  Aukšto slėgio plovimo įrangos remonto kaina priklauso nuo gedimo, defekto ar pažeidimo, įrenginio gamintojo bei modelio ir keleto kitų veiksnių. Įprastai galite tikėtis, kad remontas greičiausiai kainuos mažiau nei naujos technikos pirkimas. Dėl to apsimoka bent jau pristatyti techniką apžiūrai ir daug mažesnėmis sąnaudomis galėsite vėl mėgautis tuo, kad ji veikia puikiai!

  Kodėl verta rinktis Salvata meistrus?

  Salvata specializuojasi aukšto slėgio plovimo įrangos ir kitų įrenginių remonto srityje. Turime daugiau nei 25 metų patirtį atliekant taisymo ir techninio aptarnavimo darbus, tad didžiuojamės galėdami pasakyti, kad esame didelį klientų pasitikėjimą pelnęs vardas.

  Suprantame, kaip svarbu, kad jūsų aukšto slėgio plovimo įrenginys veiktų tinkamai, todėl siūlome platų paslaugų spektrą, kad užtikrintume, jog jūsų įrenginys būtų tinkamai sutvarkytas ir vėl veiktų, kaip naujas.

  Kai kurios iš mūsų siūlomų paslaugų yra šios:

  • Žarnos ar jungčių keitimai, remontai
  • Korpusų ar kitų detalių keitimai, remontai
  • Plovimo įrangos kompresorių remontas, keitimas
  • Motoro remontas, keitimas
  • Daug kitų

  Jei jums reikia aukšto slėgio plovimo įrangos remonto, tikriausiai niekas nepasiūlys geresnių sąlygų remontui Vilniuje nei Salvata. Esame šios srities ekspertai ir visada pasiruošę patarti, rekomenduoti. Susisiekite su mumis šiandien ir susitarkite dėl įrangos apžiūros bei remonto!

  Kiek trunka aukšto slėgio plovyklos (plovimo įrangos) remontas?

  Trukmė nustatoma individualiai pagal aukšto slėgio plovyklos gedimo sudėtingumą.

  Ar priskiriama garantija po aukšto slėgio plovyklos remonto ir pakeistoms jos dalims?

  Taip, aukšto slėgio plovykai (plovimo įrangai) ir pakeistoms jos dalims suteikiama iki 24 mėnesių garantija.

  Turite klausimų ar norite užsakyti mūsų paslaugas?
  Paskambinkite mums!
  8 700 800 95